Zdecydowane ruchy w Piaście Żmigród, gdzie zdecydowano się po 9. kolejce spotkań 3 ligi na zmianę szkoleniowca. Z klubem pożegnał się Marcin Foltyn. Jego miejsce zajmie nowy - stary trener Kamil Socha.

Dokładnie 20 września w godzinach porannych Piast Żmigród poinformował, że współpraca z byłym już szkoleniowcem Marcinem Foltynem została zakończona. Jednoczenie została także rozwiązana umowa z jego asystentem Pawłem Ulatowskim

Trener Foltyn objął Piasta 13 kwietnia tego roku, pod jego wodzą drużyna ze Żmigrodu rozegrała 21 spotkań. Kiepskie wyniki i ostatnie miejsce w tabeli zmusiły zarząd klubu do zmian. 

Nowym - starym trenerem został Kamil Socha. Tej postaci w klubie przedstawiać nie trzeba, będzie to już trzecia przygoda szkoleniowca pochodzącego ze Skierniewic z Piastem. Poprzednie okresy wpływały na znaczną poprawę gry drużyny. Grającym asystentem trenera będzie doświadczony zawodnik - Mateusz Żytko.

Foto: Marcin Folmer / Piast Żmigród

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.