Beniaminek ze Stargardu cały czas musi płacić frycowe. Dziś ekipa Kluczevii wysoko przegrała z rezerwami Pogoni Szczecin, w której składzie znalazło się kilku graczy z pierwszej drużyny.

Od początku stroną dominująca były rezerwy Pogoni Szczecin, które błyskawicznie przejęły inicjatywę. Kluczevia Stargard dobrze jednak grała w obronie i skutecznie odpierała ataki rywala. "Portowcy" ani myśleli się jednak zatrzymywać i cały czas szukali sposobu na rozmontowanie defensywy beniaminka. To udało się chwilę przed przerwą, a bramkę na 1-0 z rzutu karnego zdobył Jakub Lis.

Szczecinianom po zmianie stron grało się już dużo łatwiej, co miało też przełożenie na strzelone gole. Tych w drugiej odsłonie odnotowano jeszcze cztery. Kluczevia jednak dzielnie się broniła i cały czas próbowała być równorzędnym rywalem dla Pogoni. Gospodarze jednak cały czas robili swoje i w 66. minucie prowadzili już 2-0, a tym razem piłkę w siatce umieścił Bartłomiej Mruk.

Apetyt rósł w miarę jedzenia, a "granatowo-bordowych" nie zadowalał ten wynik. Pogoń cały czas atakowała, a Kluczevia robiła wszystko co w jej mocy aby tych bramek nie padło więcej. Jak już wiemy, to się nie udało, a w 77. minucie Bartosz Krzysztofek podwyższył na 3-0. Po chwili "Portowcy" po raz czwarty cieszyli się z gola, a tym jego autorem był Aron Stasiak.

Beniaminek ze Stargardu był załamany, a Pogoń robiła swoje. W 80. minucie było już po zawodach, a na bramkę na 5-0 zdobył Bartosz Krzysztofek. Kluczevia próbowała jeszcze zdobyć chociażby honorowego gola, jednak szczelna defensywa gospodarzy nie pozwoliła na to i mecz skończyła z czystym kontem.

Pogoń II Szczecin - Kluczevia Stargard 5-0 (1-0)

1-0 Jakub Lis (40-rzut karny)

2-0 Bartłomiej Mruk (66)

3-0 Bartosz Krzysztofek (77)

4-0 Aron Stasiak (79)

5-0 Bartosz Krzysztofek (80)