Jeśli kibice w Kołobrzegu oczekiwali rehabilitacji za zeszłotygodniowe spotkanie swojej drużyny, to po takim występie winy mogą być odkupione. Kotwica pewnie pokonała Kluczevię Stargard aż 5:0.

Kotwica Kołobrzeg przystąpiła do tego spotkania bojowo nastawiona, w zeszłym tygodniu minimalnie ulegli Świtowi Skolwin, ale w tym tygodniu nie było już żadnej mowy o porażce. Do Kołobrzegu przyjechał beniaminek ze Stargardu Szczecińskiego i z pewnością miło nie będzie wspominał tego wyjazdu.

Wielkie strzelanie rozpoczęło się już w 12. minucie a drogę do bramki gości znalazł Grzegorz Goncerz, czyli zawodnik sprowadzony ze Stali Rzeszów. Jedna bramka nikogo w Kołobrzegu nie satysfakcjonowała, wszyscy chcieli więcej i w 23. minucie drugą bramkę zdobył Leszek Jagodziński. Przyjezdni nie zdążyli się nawet dobrze pogodzić ze stratą drugiej bramki a już musieli ustawiać piłkę na środku boiska po raz trzeci, tym razem na listę strzelców wpisał się inny zawodnik sprowadzony do Kołobrzegu tego lata - Dominik Chromiński

Trzy bramki mogły uspokoić kibiców, że trzy punkty pozostaną tego dnia w Kołobrzegu, ale to nie był koniec strzelania. Najpierw w 62. minucie swoje drugie trafienie tego dnia zanotował Goncerz, a dziesięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, wynik ustalił Dawid Cempa

Kotwica Kołobrzeg - Kluczevia Stargard 5:0 (3:0)

12' 1:0 Goncerz

23' 2:0 Jagodziński

27' 3:0 Chromiński

62' 4:0 Goncerz

80' Cempa

Kotwica: Pogorzelec - Gawron, Łysiak, Chromiński, Szarpak, Goncerz, Kozajda, Koźlik, Jagodziński, Rościszewski, Obst