II liga sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 36 76 22 10 4 70 29 41
2 GKS Katowice 36 70 22 4 10 67 41 26
3 Chojniczanka Chojnice 36 67 19 10 7 63 34 29
4 Wigry Suwałki 36 64 18 10 8 51 35 16
5 KKS 1925 Kalisz 36 57 17 6 13 51 40 11
6 Skra Częstochowa 36 52 15 7 14 51 42 9
7 Śląsk II Wrocław 36 52 15 7 14 61 57 4
8 Garbarnia Kraków 36 52 14 10 12 49 50 -1
9 Motor Lublin 36 50 12 14 10 48 44 4
10 Stal Rzeszów 36 50 14 8 14 58 60 -2
11 Sokół Ostróda 36 46 14 4 18 50 56 -6
12 Pogoń Siedlce 36 45 12 9 15 61 62 -1
13 Hutnik Kraków 36 45 13 6 17 47 61 -14
14 Lech II Poznań 36 40 11 7 18 47 58 -11
15 Znicz Pruszków 36 38 10 8 18 37 55 -18
16 Olimpia Elbląg 36 37 9 10 17 39 52 -13
17 Olimpia Grudziądz 36 36 10 6 20 42 67 -25
18 Błękitni Stargard 36 36 8 12 16 36 66 -30
19 Bytovia Bytów 36 34 8 10 18 46 65 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 18 40 12 4 2 44 18 26
2 Chojniczanka Chojnice 18 40 12 4 2 40 15 25
3 GKS Katowice 18 39 12 3 3 39 21 18
4 Skra Częstochowa 18 32 9 5 4 27 17 10
5 Wigry Suwałki 18 31 9 4 5 23 14 9
6 Motor Lublin 18 30 8 6 4 30 22 8
7 Sokół Ostróda 18 29 9 2 7 27 21 6
8 KKS 1925 Kalisz 18 28 8 4 6 22 18 4
9 Garbarnia Kraków 18 26 7 5 6 32 31 1
10 Hutnik Kraków 18 25 7 4 7 30 28 2
11 Olimpia Elbląg 18 22 6 4 8 22 27 -5
12 Śląsk II Wrocław 18 21 6 3 9 23 24 -1
13 Lech II Poznań 18 21 5 6 7 28 28 0
14 Błękitni Stargard 18 21 5 6 7 15 26 -11
15 Bytovia Bytów 18 21 6 3 9 25 28 -3
16 Znicz Pruszków 18 18 5 3 10 13 26 -13
17 Stal Rzeszów 18 17 4 5 9 23 34 -11
18 Pogoń Siedlce 18 16 4 4 10 27 33 -6
19 Olimpia Grudziądz 18 16 4 4 10 21 32 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 18 36 10 6 2 26 11 15
2 Wigry Suwałki 18 33 9 6 3 28 21 7
3 Stal Rzeszów 18 33 10 3 5 35 26 9
4 GKS Katowice 18 31 10 1 7 28 20 8
5 Śląsk II Wrocław 18 31 9 4 5 38 33 5
6 KKS 1925 Kalisz 18 29 9 2 7 29 22 7
7 Pogoń Siedlce 18 29 8 5 5 34 29 5
8 Chojniczanka Chojnice 18 27 7 6 5 23 19 4
9 Garbarnia Kraków 18 26 7 5 6 17 19 -2
10 Skra Częstochowa 18 20 6 2 10 24 25 -1
11 Motor Lublin 18 20 4 8 6 18 22 -4
12 Hutnik Kraków 18 20 6 2 10 17 33 -16
13 Znicz Pruszków 18 20 5 5 8 24 29 -5
14 Olimpia Grudziądz 18 20 6 2 10 21 35 -14
15 Lech II Poznań 18 19 6 1 11 19 30 -11
16 Sokół Ostróda 18 17 5 2 11 23 35 -12
17 Olimpia Elbląg 18 15 3 6 9 17 25 -8
18 Błękitni Stargard 18 15 3 6 9 21 40 -19
19 Bytovia Bytów 18 13 2 7 9 21 37 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wigry Suwałki

Gospodarze Wynik Goście Data
Wigry Suwałki 0 - 0 Lech II Poznań 7 maja 2022
Sokół Ostróda 0 - 0 Wigry Suwałki 26 lutego 2022
Lech II Poznań 0 - 0 Wigry Suwałki 30 października 2021
Wigry Suwałki 1 - 0 Sokół Ostróda 18 sierpnia 2021
Wigry Suwałki 1 - 0 Lech II Poznań 19 maja 2021
Sokół Ostróda 0 - 1 Wigry Suwałki 1 maja 2021
Lech II Poznań 1 - 1 Wigry Suwałki 28 listopada 2020
Wigry Suwałki 1 - 2 Sokół Ostróda 8 listopada 2020

II liga sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 24
2 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 22
3 Dawid Wolny Sokół Ostróda 20
4 Janusz Surdykowski Olimpia Elbląg 17
5 Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice 17
6 José Embaló Olimpia Grudziądz 15
7 Piotr Giel Bytovia Bytów 15
8 Kamil Adamek Wigry Suwałki 14
9 Marcin Urynowicz GKS Katowice 14
10 Eryk Sobków Górnik Polkowice 14
11 Mateusz Piątkowski Górnik Polkowice 13
12 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 12
13 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 12
14 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 12
15 Filip Kozłowski GKS Katowice 12
16 Adrian Błąd GKS Katowice 11
17 Tomasz Swędrowski Motor Lublin 10
18 Michał Fidziukiewicz Garbarnia Kraków 9
19 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 9
20 Maciej Górski Pogoń Siedlce 9
21 Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice 9
22 Paweł Zawistowski Bytovia Bytów 9
23 Jakub Karbownik Lech II Poznań 8
24 Ishmael Baidoo Pogoń Siedlce 8
25 Dawid Olejarka Stal Rzeszów 8
26 Daniel Świderski Motor Lublin 8
27 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 8
28 Hubert Sobol Lech II Poznań 8
29 Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz 7
30 Krzysztof Danielewicz Pogoń Siedlce 7
31 Ernest Terpiłowski Górnik Polkowice 7
32 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 7
33 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 7
34 Maciej Firlej Znicz Pruszków 7
35 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 7
36 Maciej Machalski Znicz Pruszków 7
37 Denis Gojko Wigry Suwałki 7
38 Bartosz Brodziński Pogoń Siedlce 7
39 Dawid Polkowski Błękitni Stargard 6
40 Maciej Wichtowski Znicz Pruszków 6
41 Kacper Wełniak Wigry Suwałki 6
42 Adam Ryczkowski Chojniczanka Chojnice 6
43 Mateusz Bochnak Błękitni Stargard 6
44 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 6
45 Jakub Bach Bytovia Bytów 5
46 Kacper Sezonienko Bytovia Bytów 5
47 Filip Wójcik Motor Lublin 5
48 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 5
49 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 5
50 Oleksandr Yatsenko Lech II Poznań 5
51 Mariusz Gabrych Znicz Pruszków 5
52 Piotr Stawarczyk Hutnik Kraków 5
53 Michał Kitliński Hutnik Kraków 5
54 Piotr Ceglarz Motor Lublin 5
55 Cezary Sauczek Wigry Suwałki 5
56 Abdallah Hafez Hutnik Kraków 5
57 Damian Niedojad Błękitni Stargard 5
58 Rafał Król Motor Lublin 5
59 Michał Cywiński Błękitni Stargard 5
60 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 5
61 Marcin Bawolik Olimpia Elbląg 5
62 Mariusz Sławek Stal Rzeszów 5
63 Tomasz Gajda Sokół Ostróda 5
64 Jakub Kowalski Garbarnia Kraków 5
65 Miłosz Przybecki Pogoń Siedlce 5
66 Krystian Pieczara Stal Rzeszów 5
67 Robert Ziętarski Chojniczanka Chojnice 5
68 Piotr Janczukowicz Olimpia Grudziądz 5
69 Sergei Krivets Lech II Poznań 4
70 Artur Pląskowski Chojniczanka Chojnice 4
71 Błażej Radwanek Garbarnia Kraków 4
72 Krzysztof Ropski Motor Lublin 4
73 Rafał Siemaszko Sokół Ostróda 4
74 Wojciech Zyska Olimpia Elbląg 4
75 Damian Michalik Stal Rzeszów 4
76 Orest Tkachuk Olimpia Elbląg 4
77 Mikołaj Gabor Olimpia Grudziądz 4
78 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 4
79 Tomasz Kołbon Garbarnia Kraków 4
80 Kamil Sobala Hutnik Kraków 4
81 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 4
82 Dominik Kościelniak GKS Katowice 4
83 Filip Szymczak Lech II Poznań 4
84 Oskar Repka Pogoń Siedlce 4
85 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 4
86 Piotr Pierzchała Pogoń Siedlce 4
87 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 4
88 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 4
89 Jakub Bąk Garbarnia Kraków 4
90 Krystian Sanocki GKS Katowice 4
91 Bartłomiej Maćczak KKS 1925 Kalisz 4
92 Karol Żwir Sokół Ostróda 3
93 Piotr Witasik Olimpia Grudziądz 3
94 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 3
95 Mariusz Holik Skra Częstochowa 3
96 Krzysztof Wicki Sokół Ostróda 3
97 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 3
98 Michał Żebrakowski Wigry Suwałki 3
99 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 3
100 Damian Warnecki Skra Częstochowa 3
101 Tomasz Wojcinowicz Hutnik Kraków 3
102 Tomasz Hołota KKS 1925 Kalisz 3
103 Paweł Gierach Wigry Suwałki 3
104 Andrzej Kaszuba KKS 1925 Kalisz 3
105 Krystian Tabara Znicz Pruszków 3
106 João Criciúma Olimpia Grudziądz 3
107 Maciej Kona Chojniczanka Chojnice 3
108 Jakub Ostrowski Błękitni Stargard 3
109 Omid Popalzay Olimpia Grudziądz 3
110 Łukasz Szramowski Lech II Poznań 3
111 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 3
112 Przemysław Brzeziański Błękitni Stargard 3
113 Adam Dobosz Sokół Ostróda 2
114 Jakub Nawrocki Olimpia Grudziądz 2
115 Filip Michalski Śląsk II Wrocław 2
116 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 2
117 Jakub Górski Garbarnia Kraków 2
118 Marcin Kozłowski Pogoń Siedlce 2
119 Michał Graczyk Olimpia Grudziądz 2
120 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 2
121 Hubert Krawczun Błękitni Stargard 2
122 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 2
123 Mateusz Ozimek Hutnik Kraków 2
124 Szymon Jarosz Olimpia Grudziądz 2
125 Oskar Krzyżak Bytovia Bytów 2
126 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 2
127 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
128 Mateusz Grudziński Znicz Pruszków 2
129 Daniel Morys Garbarnia Kraków 2
130 Maciej Pałaszewski Śląsk II Wrocław 2
131 Eryk Kryg Lech II Poznań 2
132 Grzegorz Janiszewski GKS Katowice 2
133 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 2
134 Paweł Moskwik Motor Lublin 2
135 Wiktor Kłos Stal Rzeszów 2
136 Ariel Wawszczyk Motor Lublin 2
137 Błażej Szczepanek Stal Rzeszów 2
138 Ramil Mustafaev Stal Rzeszów 2
139 Adrian Łuszkiewicz KKS 1925 Kalisz 2
140 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 2
141 Javier Bernal Hutnik Kraków 2
142 Kamil Walków Błękitni Stargard 2
143 Rafał Maciejewski Stal Rzeszów 2
144 Rafał Brusiło Skra Częstochowa 2
145 Daniel Pietraszkiewicz Skra Częstochowa 2
146 Marek Opałacz Górnik Polkowice 2
147 Michał Gałecki GKS Katowice 2
148 Filip Marchwiński Lech II Poznań 2
149 Fabian Hiszpański KKS 1925 Kalisz 2
150 Jakub Mosakowski Błękitni Stargard 2
151 Łukasz Bogusławski Wigry Suwałki 2
152 Patryk Czułowski Wigry Suwałki 2
153 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 2
154 Kamil Sabiłło KKS 1925 Kalisz 2
155 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 2
156 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 2
157 Krystian Wachowiak Chojniczanka Chojnice 2
158 Filip Baranowski Górnik Polkowice 2
159 Piotr Marciniec Pogoń Siedlce 2
160 Franciszek Wróblewski Pogoń Siedlce 2
161 Oskar Ryk Błękitni Stargard 2
162 Serhii Napolov Chojniczanka Chojnice 2
163 Mateusz Baszak Górnik Polkowice 2
164 Jan Sýkora Lech II Poznań 2
165 Michał Skóraś Lech II Poznań 2
166 Julien Tadrowski Pogoń Siedlce 1
167 Oskar Sewerzyński Pogoń Siedlce 1
168 Martin Dobrotka Wigry Suwałki 1
169 Jarosław Ratajczak Górnik Polkowice 1
170 Marcin Bartoń Śląsk II Wrocław 1
171 Mateusz Bartosiak Chojniczanka Chojnice 1
172 Arkadiusz Kaczmarek Lech II Poznań 1
173 Filip Kendzia KKS 1925 Kalisz 1
174 Lucjan Klisiewicz Skra Częstochowa 1
175 Sebastian Bartlewski Olimpia Elbląg 1
176 Bartosz Jaroszek GKS Katowice 1
177 Piotr Kurbiel GKS Katowice 1
178 Radosław Sylwestrzak Stal Rzeszów 1
179 Wojciech Kamiński Wigry Suwałki 1
180 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 1
181 Ivan Ocenas Pogoń Siedlce 1
182 Artur Golański Chojniczanka Chojnice 1
183 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 1
184 Karol Smajdor Lech II Poznań 1
185 Wojciech Mazurowski Sokół Ostróda 1
186 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 1
187 Bartosz Widejko Olimpia Grudziądz 1
188 Mikołaj Zawistowski KKS 1925 Kalisz 1
189 Adrian Rakowski Chojniczanka Chojnice 1
190 Titas Milasius Skra Częstochowa 1
191 Patryk Szwedzik GKS Katowice 1
192 Wojciech Kalinowski Sokół Ostróda 1
193 Karol Turek Sokół Ostróda 1
194 Łukasz Kędziora Hutnik Kraków 1
195 Marcin Grolik Chojniczanka Chojnice 1
196 Bartosz Waleńcik KKS 1925 Kalisz 1
197 Olaf Nowak Chojniczanka Chojnice 1
198 Damian Kostkowski Stal Rzeszów 1
199 Patryk Mularczyk Wigry Suwałki 1
200 Michał Orzechowski Wigry Suwałki 1
201 Oskar Kordykiewicz Olimpia Elbląg 1
202 Michał Feliks Garbarnia Kraków 1
203 Michał Rutkowski Garbarnia Kraków 1
204 Matheus Camargo Bytovia Bytów 1
205 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 1
206 Kacper Jodłowski Hutnik Kraków 1
207 Mateusz Wrzesień Bytovia Bytów 1
208 Marcin Kozłowski II Pogoń Siedlce 1
209 Dominik Kunca Motor Lublin 1
210 Dawid Niedbała Skra Częstochowa 1
211 Maciej Kozakowski Bytovia Bytów 1
212 Bartosz Wolski Stal Rzeszów 1
213 Sebastian Rugowski Sokół Ostróda 1
214 Grzegorz Rogala GKS Katowice 1
215 Damian Poliński Olimpia Elbląg 1
216 Michał Danilczyk Górnik Polkowice 1
217 Elso Brito Wigry Suwałki 1
218 Grzegorz Gulczyński Olimpia Grudziądz 1
219 Hubert Sadowski Skra Częstochowa 1
220 Daniel Wajsak Błękitni Stargard 1
221 Michał Borecki KKS 1925 Kalisz 1
222 Radosław Gołębiowski Skra Częstochowa 1
223 Bartosz Rymek Pogoń Siedlce 1
224 Owé Bonyanga Znicz Pruszków 1
225 Daniel Łuczak Sokół Ostróda 1
226 Paweł Brzuzy Sokół Ostróda 1
227 Kamil Orlik Chojniczanka Chojnice 1
228 Sławomir Duda Motor Lublin 1
229 Szymon Pająk Garbarnia Kraków 1
230 Josip Šoljić Wigry Suwałki 1
231 Marek Masiuda Garbarnia Kraków 1
232 Michał Kiełtyka Olimpia Elbląg 1
233 Szymon Rak Motor Lublin 1
234 Dawid Linca Hutnik Kraków 1
235 Adrian Piekarski Wigry Suwałki 1
236 Paweł Kucharczyk Śląsk II Wrocław 1
237 Krzysztof Kołodziej Pogoń Siedlce 1
238 Dawid Malik Garbarnia Kraków 1
239 Miłosz Drąg Hutnik Kraków 1
240 Marcin Szpakowski Śląsk II Wrocław 1
241 Jarosław Fojut Stal Rzeszów 1
242 Marcin Michota Motor Lublin 1
243 Bruno Wacławek Garbarnia Kraków 1
244 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 1
245 Dawid Jabłoński Olimpia Elbląg 1
246 Konrad Andrzejczak Sokół Ostróda 1
247 Rafał Makowski Śląsk II Wrocław 1
248 Oskar Sikorski Bytovia Bytów 1
249 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 1
250 Jakub Chojnowski KKS 1925 Kalisz 1
251 Marcel Kotwica Stal Rzeszów 1
252 Łukasz Góra Stal Rzeszów 1
253 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 1
254 Grzegorz Wojtkowiak Lech II Poznań 1
255 Adrian Bielawski Bytovia Bytów 1
256 Kacper Falon Pogoń Siedlce 1
257 Filip Dymerski Bytovia Bytów 1
258 Jan Klimek Garbarnia Kraków 1
259 Fabian Piasecki Śląsk II Wrocław 1
260 Eryk Kobza Sokół Ostróda 1
261 Mateusz Zając II Hutnik Kraków 1
262 Adam Olejnik Skra Częstochowa 1
263 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 1
264 Jakub Ryś Bytovia Bytów 1
265 Donatas Nakrošius Garbarnia Kraków 1
266 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
267 Szymon Emche Chojniczanka Chojnice 1
268 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 1
269 Przemysław Antoniak Hutnik Kraków 1
270 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 1
271 Bartłomiej Olszewski Pogoń Siedlce 1
272 Michał Zimmer Sokół Ostróda 1