II liga sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 34 65 20 5 9 54 30 24
2 ŁKS Łódź 34 65 18 11 5 47 23 24
3 Warta Poznań 34 62 18 8 8 43 24 19
4 Garbarnia Kraków 34 57 16 9 9 48 35 13
5 Radomiak Radom 34 55 15 10 9 52 37 15
6 Olimpia Elbląg 34 50 14 8 12 43 42 1
7 Siarka Tarnobrzeg 34 47 14 5 15 49 49 0
8 GKS Bełchatów 34 46 12 10 12 50 43 7
9 Gryf Wejherowo 34 46 12 10 12 42 46 -4
10 Stal Stalowa Wola 34 44 11 11 12 44 39 5
11 ROW 1964 Rybnik 34 44 12 8 14 49 57 -8
12 Rozwój Katowice 34 44 12 8 14 36 44 -8
13 Znicz Pruszków 34 42 11 9 14 44 48 -4
14 Błękitni Stargard 34 41 11 8 15 35 39 -4
15 MKS Kluczbork 34 39 9 12 13 37 51 -14
16 Wisła Puławy 34 36 8 12 14 34 44 -10
17 Gwardia Koszalin 34 28 6 10 18 36 72 -36
18 Legionovia Legionowo 34 27 7 6 21 36 56 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 17 36 11 3 3 32 16 16
2 Warta Poznań 17 35 10 5 2 23 9 14
3 ŁKS Łódź 17 34 10 4 3 22 11 11
4 Radomiak Radom 17 33 9 6 2 32 15 17
5 GKS Bełchatów 17 33 9 6 2 29 16 13
6 Garbarnia Kraków 17 32 9 5 3 27 17 10
7 Rozwój Katowice 17 32 10 2 5 21 15 6
8 ROW 1964 Rybnik 17 29 8 5 4 29 23 6
9 MKS Kluczbork 17 27 6 9 2 22 16 6
10 Siarka Tarnobrzeg 17 26 8 2 7 26 19 7
11 Stal Stalowa Wola 17 24 7 3 7 23 20 3
12 Olimpia Elbląg 17 23 7 2 8 21 25 -4
13 Wisła Puławy 17 23 6 5 6 19 17 2
14 Znicz Pruszków 17 22 6 4 7 24 26 -2
15 Błękitni Stargard 17 21 5 6 6 15 17 -2
16 Gryf Wejherowo 17 18 4 6 7 20 26 -6
17 Gwardia Koszalin 17 16 4 4 9 21 36 -15
18 Legionovia Legionowo 17 15 4 3 10 20 29 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Łódź 17 31 8 7 2 25 12 13
2 GKS 1962 Jastrzębie 17 29 9 2 6 22 14 8
3 Gryf Wejherowo 17 28 8 4 5 22 20 2
4 Warta Poznań 17 27 8 3 6 20 15 5
5 Olimpia Elbląg 17 27 7 6 4 22 17 5
6 Garbarnia Kraków 17 25 7 4 6 21 18 3
7 Radomiak Radom 17 22 6 4 7 20 22 -2
8 Siarka Tarnobrzeg 17 21 6 3 8 23 30 -7
9 Stal Stalowa Wola 17 20 4 8 5 21 19 2
10 Znicz Pruszków 17 20 5 5 7 20 22 -2
11 Błękitni Stargard 17 20 6 2 9 20 22 -2
12 ROW 1964 Rybnik 17 15 4 3 10 20 34 -14
13 GKS Bełchatów 17 13 3 4 10 21 27 -6
14 Wisła Puławy 17 13 2 7 8 15 27 -12
15 Rozwój Katowice 17 12 2 6 9 15 29 -14
16 MKS Kluczbork 17 12 3 3 11 15 35 -20
17 Gwardia Koszalin 17 12 2 6 9 15 36 -21
18 Legionovia Legionowo 17 12 3 3 11 16 27 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wigry Suwałki

Gospodarze Wynik Goście Data
Garbarnia Kraków 0 - 0 Wigry Suwałki 14 maja 2022
Wigry Suwałki 0 - 0 Garbarnia Kraków 6 listopada 2021
Wigry Suwałki 2 - 0 Garbarnia Kraków 21 marca 2021
Garbarnia Kraków 1 - 3 Wigry Suwałki 19 września 2020
Wigry Suwałki 1 - 4 Radomiak Radom 5 października 2019
Radomiak Radom 3 - 1 Wigry Suwałki 2 lipca 2019
Garbarnia Kraków 0 - 0 Wigry Suwałki 23 marca 2019
Wigry Suwałki 2 - 1 Garbarnia Kraków 31 sierpnia 2018
Wigry Suwałki 4 - 0 Garbarnia Kraków 10 maja 2014
Wigry Suwałki 2 - 1 Radomiak Radom 9 marca 2014
Garbarnia Kraków 1 - 0 Wigry Suwałki 12 października 2013
Radomiak Radom 1 - 1 Wigry Suwałki 3 sierpnia 2013
Wigry Suwałki 2 - 0 Radomiak Radom 28 kwietnia 2013
Wigry Suwałki 3 - 2 Garbarnia Kraków 23 marca 2013
Radomiak Radom 1 - 0 Wigry Suwałki 22 września 2012
Garbarnia Kraków 0 - 1 Wigry Suwałki 18 sierpnia 2012
Wigry Suwałki 0 - 1 Garbarnia Kraków 19 maja 2012
Garbarnia Kraków 1 - 2 Wigry Suwałki 22 października 2011

II liga sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Giel GKS Bełchatów 15
2 Daniel Szczepan GKS 1962 Jastrzębie 13
3 Yevhen Radionov ŁKS Łódź 12
4 Patryk Skórecki Błękitni Stargard 11
5 Tomasz Ogar Garbarnia Kraków 10
6 Kamil Jadach GKS 1962 Jastrzębie 10
7 Dawid Flaszka GKS Bełchatów 9
8 Przemysław Brychlik ROW 1964 Rybnik 9
9 Niklas Zulciak Wisła Puławy 9
10 Adam Żak Rozwój Katowice 9
11 Wojciech Łuczak ŁKS Łódź 8
12 Sebastian Deja MKS Kluczbork 8
13 Krzysztof Ropski Siarka Tarnobrzeg 8
14 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 8
15 Peter Mazan Radomiak Radom 8
16 Adrian Cierpka Warta Poznań 8
17 Sebastian Łętocha Stal Stalowa Wola 7
18 Przemysław Kita Warta Poznań 7
19 Krzysztof Kalemba Garbarnia Kraków 7
20 Anton Kolosov Olimpia Elbląg 7
21 Mateusz Broź Siarka Tarnobrzeg 7
22 Sebastian Musiolik ROW 1964 Rybnik 7
23 Mateusz Żebrowski Legionovia Legionowo 7
24 Sergiy Krykun Garbarnia Kraków 6
25 Maciej Machalski Znicz Pruszków 6
26 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 6
27 Krzysztof Wicki Gryf Wejherowo 6
28 Mateusz Stryjewski Znicz Pruszków 6
29 Maksymilian Rozwadowicz ŁKS Łódź 6
30 Adrian Gębalski Stal Stalowa Wola 6
31 Jakub Rolinc Radomiak Radom 6
32 Mariusz Muszalik ROW 1964 Rybnik 6
33 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 6
34 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 6
35 Przemysław Brzeziański Gwardia Koszalin 6
36 Mateusz Wesierski Błękitni Stargard 6
37 Krystian Przyborowski Gwardia Koszalin 5
38 Wojciech Caniboł GKS 1962 Jastrzębie 5
39 Łukasz Nadolski Gryf Wejherowo 5
40 Jakub Księżniakiewicz Siarka Tarnobrzeg 5
41 Michał Płonka Rozwój Katowice 5
42 Kamil Cupriak Siarka Tarnobrzeg 5
43 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 5
44 Patryk Mikita Radomiak Radom 5
45 Łukasz Zagdański ŁKS Łódź 5
46 Jakub Bojas Olimpia Elbląg 5
47 Piotr Kurbiel Olimpia Elbląg 5
48 Adrian Dziubliński Stal Stalowa Wola 5
49 Adrian Laskowski Warta Poznań 5
50 Michał Trąbka Stal Stalowa Wola 4
51 Krzysztof Niburski Olimpia Elbląg 4
52 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 4
53 Karol Podliński Znicz Pruszków 4
54 Dominik Szczęch GKS 1962 Jastrzębie 4
55 Patryk Serafin Garbarnia Kraków 4
56 Mario Vasilij Legionovia Legionowo 4
57 Andrzej Trubeha Stal Stalowa Wola 4
58 Paweł Piceluk Warta Poznań 4
59 Przemysław Rybkiewicz Legionovia Legionowo 4
60 Adam Setla Gwardia Koszalin 4
61 Adrian Kwiatkowski Gwardia Koszalin 4
62 Paweł Jaroszewski ROW 1964 Rybnik 4
63 Piotr Pyrdoł ŁKS Łódź 4
64 Alen Ploj Wisła Puławy 4
65 Maciej Świdzikowski Radomiak Radom 4
66 Jakub Smektała Wisła Puławy 4
67 Kamil Adamek GKS 1962 Jastrzębie 4
68 Grzegorz Mazurek Legionovia Legionowo 4
69 Farid Ali GKS 1962 Jastrzębie 4
70 Radosław Stępień Olimpia Elbląg 3
71 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 3
72 Wojciech Fadecki Błękitni Stargard 3
73 Patryk Bryła ŁKS Łódź 3
74 Filip Wójcik Garbarnia Kraków 3
75 Rafał Maciejewski Gryf Wejherowo 3
76 Bartosz Marchewka Rozwój Katowice 3
77 Emile Thiakane GKS Bełchatów 3
78 Hubert Antkowiak MKS Kluczbork 3
79 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 3
80 Grzegorz Szymusik Błękitni Stargard 3
81 Jacek Wicon Gryf Wejherowo 3
82 Konrad Zaradny MKS Kluczbork 3
83 Tomasz Wróbel Rozwój Katowice 3
84 Chinonso Agu Radomiak Radom 3
85 Michał Ciarkowski Gryf Wejherowo 3
86 Dawid Kubowicz Siarka Tarnobrzeg 3
87 Michał Szubert Gwardia Koszalin 3
88 Paweł Baraniak MKS Kluczbork 3
89 Maciej Więcek Błękitni Stargard 3
90 Arkadiusz Maksymiuk Wisła Puławy 3
91 Mateusz Szmydt Olimpia Elbląg 3
92 Mateusz Stąporski Stal Stalowa Wola 3
93 Dawid Bober ROW 1964 Rybnik 3
94 Hieronim Gierszewski Gryf Wejherowo 3
95 Marcin Rackiewicz Znicz Pruszków 2
96 Paweł Czychowski Gryf Wejherowo 2
97 Tomasz Górkiewicz MKS Kluczbork 2
98 Mateusz Bukowiec Stal Stalowa Wola 2
99 Marcin Smoliński Znicz Pruszków 2
100 Rafał Kujawa ŁKS Łódź 2
101 Łukasz Furtak Garbarnia Kraków 2
102 Mateusz Goerke Gryf Wejherowo 2
103 Jakub Wróbel Radomiak Radom 2
104 Piotr Zmorzyński Wisła Puławy 2
105 Przemysław Mońka Rozwój Katowice 2
106 Mateusz Leleno Legionovia Legionowo 2
107 Szymon Kiebzak Garbarnia Kraków 2
108 Donatas Nakrošius MKS Kluczbork 2
109 Dawid Kalisz ROW 1964 Rybnik 2
110 Michał Szeliga Rozwój Katowice 2
111 Gracjan Jaroch Błękitni Stargard 2
112 Paweł Wojowski Gryf Wejherowo 2
113 Krystian Sanocki Warta Poznań 2
114 Daniel Paszek Rozwój Katowice 2
115 Patryk Rachwał GKS Bełchatów 2
116 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 2
117 Tomasz Pustelnik Błękitni Stargard 2
118 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 2
119 Jan Grzesik Siarka Tarnobrzeg 2
120 Robert Tkocz ROW 1964 Rybnik 2
121 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 2
122 Paweł Szołtys Olimpia Elbląg 2
123 Kamil Radulj Siarka Tarnobrzeg 2
124 Rafał Lisiecki Olimpia Elbląg 2
125 Damian Warchoł MKS Kluczbork 2
126 Karol Żmijewski Warta Poznań 2
127 Piotr Klepczarek Znicz Pruszków 2
128 Dawid Witkowski Siarka Tarnobrzeg 2
129 Damian Guzik ŁKS Łódź 2
130 Dawid Gojny ROW 1964 Rybnik 2
131 Sebastian Zalepa Stal Stalowa Wola 2
132 Tomasz Dejewski Warta Poznań 2
133 Patryk Janasik GKS Bełchatów 2
134 Kamil Łączek Rozwój Katowice 2
135 Szymon Jary ROW 1964 Rybnik 2
136 Krzysztof Gancarczyk GKS 1962 Jastrzębie 2
137 Kamil Włodyka Znicz Pruszków 2
138 Krzysztof Biegański Warta Poznań 2
139 Michał Bierzało GKS Bełchatów 2
140 Sebastian Siwek ROW 1964 Rybnik 2
141 Kamil Bętkowski Rozwój Katowice 2
142 Leândro Rossi Pereira Radomiak Radom 2
143 Paweł Brzuzy Gryf Wejherowo 1
144 Grzegorz Gulczyński Gryf Wejherowo 1
145 Wojciech Wojcieszyński Garbarnia Kraków 1
146 Adrian Chopcia Warta Poznań 1
147 Maciej Michalski Znicz Pruszków 1
148 Piotr Barwiński Rozwój Katowice 1
149 Szczepan Kogut GKS Bełchatów 1
150 Klemen Nemanič Legionovia Legionowo 1
151 Grzegorz Gawle Garbarnia Kraków 1
152 Rafał Gutkowski Błękitni Stargard 1
153 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 1
154 Jan Sobociński Gryf Wejherowo 1
155 Kacper Tabiś Rozwój Katowice 1
156 Jakub Kiełb Warta Poznań 1
157 Michal Skwarczek Legionovia Legionowo 1
158 Wojciech Szumilas Legionovia Legionowo 1
159 Piotr Okuniewicz Gryf Wejherowo 1
160 Marcin Kowalski Rozwój Katowice 1
161 Patryk Stefański Stal Stalowa Wola 1
162 Damian Tront GKS 1962 Jastrzębie 1
163 Stepan Hirskyj Stal Stalowa Wola 1
164 Adam Orłowicz MKS Kluczbork 1
165 Adrian Klepczyński MKS Kluczbork 1
166 Piotr Pacholski GKS 1962 Jastrzębie 1
167 Mateusz Knast Znicz Pruszków 1
168 Kacper Korkliniewski Olimpia Elbląg 1
169 Bartosz Waleńcik Legionovia Legionowo 1
170 Olaf Martynek Legionovia Legionowo 1
171 Adrian Dziubiński Stal Stalowa Wola 1
172 Adrian Popiołek Wisła Puławy 1
173 Bartosz Sulkowski Wisła Puławy 1
174 Robert Janicki Warta Poznań 1
175 Artur Marciniak Warta Poznań 1
176 Michał Magnuski Błękitni Stargard 1
177 Maciej Koziara Gryf Wejherowo 1
178 Kacper Szymankiewicz Wisła Puławy 1
179 Mateusz Domżalski Znicz Pruszków 1
180 Marcin Grolik GKS Bełchatów 1
181 Krzysztof Bodziony MKS Kluczbork 1
182 Jakub Głaz Siarka Tarnobrzeg 1
183 Kamil Moskal Garbarnia Kraków 1
184 Michał Kiełtyka Olimpia Elbląg 1
185 Robert Chwastek GKS Bełchatów 1
186 Filip Karmański Błękitni Stargard 1
187 Kacper Kawula GKS 1962 Jastrzębie 1
188 Radosław Mikołajczak Gwardia Koszalin 1
189 Martin Klabník Radomiak Radom 1
190 Rafał Włodarczyk Znicz Pruszków 1
191 Bartosz Widejko ŁKS Łódź 1
192 Konrad Stępień Siarka Tarnobrzeg 1
193 Bartosz Kieliba Warta Poznań 1
194 Bartłomiej Faliszewski Znicz Pruszków 1
195 Karol Kostrubała Garbarnia Kraków 1
196 Dariusz Łukasik Garbarnia Kraków 1
197 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 1
198 Piotr Witasik Siarka Tarnobrzeg 1
199 Junpei Shimmura Gwardia Koszalin 1
200 Mikołaj Gabor Gryf Wejherowo 1
201 Piotr Darmochwał Wisła Puławy 1
202 Mateusz Kwiatkowski Legionovia Legionowo 1
203 Mateusz Długołęcki Znicz Pruszków 1
204 Dmytro Fedota MKS Kluczbork 1
205 Mikołaj Grzelak Legionovia Legionowo 1
206 Michał Dawidowicz Siarka Tarnobrzeg 1
207 Damian Kołeczko ROW 1964 Rybnik 1
208 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
209 Wojciech Zyska Gwardia Koszalin 1
210 Mateusz Czyżycki Siarka Tarnobrzeg 1
211 Bartosz Semeniuk GKS 1962 Jastrzębie 1
212 Dominik Kościelniak MKS Kluczbork 1
213 Damian Jakubik Radomiak Radom 1
214 Daniel Wojciechowski Gwardia Koszalin 1
215 Szymon Stanisławski Radomiak Radom 1
216 Adrian Szynka Warta Poznań 1
217 Grzegorz Janiszewski Stal Stalowa Wola 1
218 Dawid Pożak Wisła Puławy 1
219 Jakub Poznański Wisła Puławy 1
220 Tomasz Dzida GKS 1962 Jastrzębie 1
221 Krzysztof Iwanowski Olimpia Elbląg 1
222 Radosław Jasiński Warta Poznań 1
223 Irakli Meschia Wisła Puławy 1
224 Arkadiusz Garzeł Garbarnia Kraków 1
225 Maciej Filipowicz Radomiak Radom 1
226 Petar Borovićanin Garbarnia Kraków 1
227 Marcin Niemczyk MKS Kluczbork 1
228 Mateusz Wajdzik Legionovia Legionowo 1