III liga, gr. I sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 18 6 0 2 17 6 11
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 18 5 3 0 15 4 11
3 Legionovia Legionowo 8 17 5 2 1 9 4 5
4 Polonia Warszawa 7 15 5 0 2 15 6 9
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 14 4 2 1 15 6 9
6 Pelikan Łowicz 7 12 3 3 1 12 9 3
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 12 4 0 3 11 14 -3
8 Legia II Warszawa 7 11 3 2 2 17 12 5
9 KS Kutno 7 11 3 2 2 11 8 3
10 Błonianka Błonie 8 10 3 1 4 20 15 5
11 Unia Skierniewice 7 10 3 1 3 12 10 2
12 Jagiellonia II Białystok 6 10 3 1 2 7 7 0
13 GKS Wikielec 8 10 3 1 4 17 22 -5
14 Olimpia Zambrów 8 9 3 0 5 15 13 2
15 Znicz Biała Piska 8 9 2 3 3 13 15 -2
16 Broń Radom 8 8 2 2 4 7 15 -8
17 Ursus Warszawa 8 7 2 1 5 12 14 -2
18 Kaczkan Huragan Morąg 8 7 2 1 5 10 16 -6
19 Concordia Elbląg 8 7 2 1 5 8 16 -8
20 RKS Radomsko 6 6 1 3 2 5 11 -6
21 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 4 1 1 1 4 5 -1
22 KS Wasilków 8 0 0 0 8 2 26 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Kutno 4 10 3 1 0 10 4 6
2 GKS Wikielec 4 10 3 1 0 13 5 8
3 Polonia Warszawa 4 9 3 0 1 8 3 5
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 9 3 0 1 10 4 6
5 Błonianka Błonie 4 9 3 0 1 18 8 10
6 Unia Skierniewice 4 9 3 0 1 10 5 5
7 Olimpia Zambrów 5 9 3 0 2 12 6 6
8 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 8 2 2 0 7 3 4
9 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 6 2 0 2 10 4 6
10 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 6 2 0 2 4 7 -3
11 Pelikan Łowicz 3 5 1 2 0 4 2 2
12 Legia II Warszawa 3 5 1 2 0 8 3 5
13 Legionovia Legionowo 3 4 1 1 1 3 4 -1
14 Broń Radom 3 4 1 1 1 3 3 0
15 RKS Radomsko 4 4 1 1 2 4 10 -6
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 4 1 1 0 3 1 2
17 Jagiellonia II Białystok 3 3 1 0 2 2 4 -2
18 Ursus Warszawa 3 3 1 0 2 4 5 -1
19 Concordia Elbląg 3 3 1 0 2 2 5 -3
20 Znicz Biała Piska 4 2 0 2 2 3 5 -2
21 Kaczkan Huragan Morąg 4 1 0 1 3 5 9 -4
22 KS Wasilków 4 0 0 0 4 1 10 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 5 13 4 1 0 6 0 6
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 12 4 0 0 7 2 5
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 10 3 1 0 8 1 7
4 Pelikan Łowicz 4 7 2 1 1 8 7 1
5 Jagiellonia II Białystok 3 7 2 1 0 5 3 2
6 Znicz Biała Piska 4 7 2 1 1 10 10 0
7 Polonia Warszawa 3 6 2 0 1 7 3 4
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 6 2 0 1 7 7 0
9 Legia II Warszawa 4 6 2 0 2 9 9 0
10 Kaczkan Huragan Morąg 4 6 2 0 2 5 7 -2
11 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 5 1 2 0 5 2 3
12 Broń Radom 5 4 1 1 3 4 12 -8
13 Ursus Warszawa 5 4 1 1 3 8 9 -1
14 Concordia Elbląg 5 4 1 1 3 6 11 -5
15 RKS Radomsko 2 2 0 2 0 1 1 0
16 KS Kutno 3 1 0 1 2 1 4 -3
17 Błonianka Błonie 4 1 0 1 3 2 7 -5
18 Unia Skierniewice 3 1 0 1 2 2 5 -3
19 GKS Wikielec 4 0 0 0 4 4 17 -13
20 Olimpia Zambrów 3 0 0 0 3 3 7 -4
21 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 0 0 0 1 1 4 -3
22 KS Wasilków 4 0 0 0 4 1 16 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Legia II Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Olimpia Zambrów 0 - 0 Legia II Warszawa 20 marca 2021
Unia Skierniewice 0 - 0 Legia II Warszawa 28 listopada 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 14 listopada 2020
Znicz Biała Piska 0 - 0 Legia II Warszawa 11 listopada 2020
KS Wasilków 0 - 0 Legia II Warszawa 31 października 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 17 października 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Legionovia Legionowo 11 października 2020
Concordia Elbląg 0 - 0 Legia II Warszawa 3 października 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 września 2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Legia II Warszawa 19 września 2020
Legia II Warszawa 1 - 1 Błonianka Błonie 13 września 2020
Pelikan Łowicz 3 - 1 Legia II Warszawa 6 września 2020
Legia II Warszawa 6 - 1 GKS Wikielec 30 sierpnia 2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 4 Legia II Warszawa 23 sierpnia 2020
Legia II Warszawa 1 - 1 Jagiellonia II Białystok 16 sierpnia 2020
RKS Radomsko 1 - 4 Legia II Warszawa 9 sierpnia 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Sokół Ostróda 13 czerwca 2020
Concordia Elbląg 0 - 0 Legia II Warszawa 6 czerwca 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Pelikan Łowicz 30 maja 2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Legia II Warszawa 23 maja 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 maja 2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Legia II Warszawa 12 maja 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Legia II Warszawa 9 maja 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Znicz Biała Piska 6 maja 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Olimpia Zambrów 25 kwietnia 2020
KS Wasilków 0 - 0 Legia II Warszawa 18 kwietnia 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 kwietnia 2020
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 0 Legia II Warszawa 4 kwietnia 2020
Sokół Ostróda 0 - 0 Legia II Warszawa 1 kwietnia 2020
Unia Skierniewice 0 - 0 Legia II Warszawa 28 marca 2020
Legia II Warszawa 0 - 0 Ursus Warszawa 22 marca 2020
Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 14 marca 2020
Legia II Warszawa 2 - 0 Broń Radom 8 marca 2020
Legia II Warszawa 3 - 1 RKS Radomsko 24 listopada 2019
Legia II Warszawa 1 - 1 Concordia Elbląg 10 listopada 2019
Legia II Warszawa 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 listopada 2019
Pelikan Łowicz 0 - 1 Legia II Warszawa 3 listopada 2019
Legia II Warszawa 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Legia II Warszawa 23 października 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Legia II Warszawa 19 października 2019
Znicz Biała Piska 5 - 0 Legia II Warszawa 5 października 2019
Legia II Warszawa 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września 2019
Olimpia Zambrów 1 - 3 Legia II Warszawa 21 września 2019
Legia II Warszawa 4 - 0 KS Wasilków 14 września 2019
Legia II Warszawa 1 - 1 Kaczkan Huragan Morąg 1 września 2019
Legia II Warszawa 1 - 2 Unia Skierniewice 25 sierpnia 2019
Legia II Warszawa 3 - 0 Polonia Warszawa 21 sierpnia 2019
Ursus Warszawa 2 - 3 Legia II Warszawa 17 sierpnia 2019
Broń Radom 0 - 2 Legia II Warszawa 10 sierpnia 2019
RKS Radomsko 0 - 1 Legia II Warszawa 3 sierpnia 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Legia II Warszawa 22 czerwca 2019
Legia II Warszawa 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 czerwca 2019
Unia Skierniewice 2 - 2 Legia II Warszawa 15 czerwca 2019
Legia II Warszawa 1 - 0 Ursus Warszawa 8 czerwca 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 - 1 Legia II Warszawa 2 czerwca 2019
Polonia Warszawa 3 - 1 Legia II Warszawa 29 maja 2019
Legia II Warszawa 0 - 1 Legionovia Legionowo 25 maja 2019
Legia II Warszawa 0 - 0 Victoria Sulejówek 19 maja 2019
Mazur Ełk 1 - 0 Legia II Warszawa 15 maja 2019
Legia II Warszawa 1 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 12 maja 2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 5 Legia II Warszawa 5 maja 2019
Legia II Warszawa 3 - 0 ŁKS 1926 Łomża 28 kwietnia 2019
Znicz Biała Piska 0 - 0 Legia II Warszawa 20 kwietnia 2019
Legia II Warszawa 2 - 0 Sokół Ostróda 14 kwietnia 2019
Olimpia Zambrów 2 - 2 Legia II Warszawa 6 kwietnia 2019
Legia II Warszawa 0 - 0 Pelikan Łowicz 31 marca 2019
Legia II Warszawa 0 - 0 Broń Radom 17 marca 2019
Legionovia Legionowo 2 - 3 Legia II Warszawa 25 listopada 2018
Legia II Warszawa 4 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 listopada 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Legia II Warszawa 10 listopada 2018
Legia II Warszawa 0 - 1 Unia Skierniewice 4 listopada 2018
Ursus Warszawa 0 - 2 Legia II Warszawa 27 października 2018
Legia II Warszawa 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października 2018
Victoria Sulejówek 1 - 2 Legia II Warszawa 7 października 2018
Legia II Warszawa 3 - 2 Mazur Ełk 29 września 2018
ŁKS 1926 Łomża 0 - 4 Legia II Warszawa 26 września 2018
Kaczkan Huragan Morąg 2 - 1 Legia II Warszawa 22 września 2018
Legia II Warszawa 0 - 0 Znicz Biała Piska 19 września 2018
Legia II Warszawa 5 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 września 2018
Sokół Ostróda 1 - 1 Legia II Warszawa 1 września 2018
Legia II Warszawa 0 - 4 Olimpia Zambrów 26 sierpnia 2018
Pelikan Łowicz 3 - 1 Legia II Warszawa 19 sierpnia 2018
Legia II Warszawa 2 - 1 Polonia Warszawa 15 sierpnia 2018
Broń Radom 0 - 0 Legia II Warszawa 11 sierpnia 2018
ŁKS 1926 Łomża 2 - 1 Legia II Warszawa 16 czerwca 2018
Legia II Warszawa 1 - 2 Polonia Warszawa 9 czerwca 2018
Pelikan Łowicz 3 - 1 Legia II Warszawa 3 czerwca 2018
Legia II Warszawa 1 - 2 GKS Wikielec 26 maja 2018
Tur Bielsk Podlaski 2 - 2 Legia II Warszawa 23 maja 2018
Legia II Warszawa 0 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 maja 2018
Ursus Warszawa 3 - 1 Legia II Warszawa 12 maja 2018
Legia II Warszawa 0 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 6 maja 2018
Olimpia Zambrów 2 - 0 Legia II Warszawa 2 maja 2018
Legia II Warszawa 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 kwietnia 2018
Legia II Warszawa 3 - 1 Mazur Ełk 22 kwietnia 2018
Legia II Warszawa 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 kwietnia 2018
Widzew Łódź 3 - 2 Legia II Warszawa 14 kwietnia 2018
Legia II Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz 7 kwietnia 2018
Legia II Warszawa 4 - 1 Victoria Sulejówek 4 kwietnia 2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 2 Legia II Warszawa 31 marca 2018
Sokół Ostróda 1 - 1 Legia II Warszawa 17 marca 2018
Legia II Warszawa 2 - 1 ŁKS 1926 Łomża 19 listopada 2017
Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 12 listopada 2017
Legia II Warszawa 2 - 0 Pelikan Łowicz 5 listopada 2017
GKS Wikielec 3 - 0 Legia II Warszawa 28 października 2017
Legia II Warszawa 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski 21 października 2017
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 - 0 Legia II Warszawa 14 października 2017
Legia II Warszawa 2 - 0 Ursus Warszawa 11 października 2017
Kaczkan Huragan Morąg 1 - 3 Legia II Warszawa 30 września 2017
Legia II Warszawa 4 - 1 Olimpia Zambrów 24 września 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Legia II Warszawa 17 września 2017
Mazur Ełk 2 - 1 Legia II Warszawa 8 września 2017
Legia II Warszawa 1 - 2 Widzew Łódź 2 września 2017
Warta Sieradz 1 - 1 Legia II Warszawa 26 sierpnia 2017
Legia II Warszawa 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 sierpnia 2017
Victoria Sulejówek 1 - 5 Legia II Warszawa 18 sierpnia 2017
Legia II Warszawa 5 - 0 Sokół Ostróda 12 sierpnia 2017
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Legia II Warszawa 6 sierpnia 2017
Legia II Warszawa 1 - 2 Mazur Ełk 14 czerwca 2017
Kaczkan Huragan Morąg 5 - 0 Legia II Warszawa 10 czerwca 2017
Legia II Warszawa 0 - 1 ŁKS Łódź 3 czerwca 2017
Jagiellonia II Białystok 1 - 3 Legia II Warszawa 27 maja 2017
Legia II Warszawa 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 maja 2017
Huragan Wołomin 1 - 4 Legia II Warszawa 17 maja 2017
Legia II Warszawa 0 - 1 Ursus Warszawa 13 maja 2017
ŁKS 1926 Łomża 2 - 1 Legia II Warszawa 6 maja 2017
Pelikan Łowicz 4 - 0 Legia II Warszawa 3 maja 2017
Legia II Warszawa 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 kwietnia 2017
Concordia Elbląg 1 - 2 Legia II Warszawa 23 kwietnia 2017
Widzew Łódź 3 - 0 Legia II Warszawa 15 kwietnia 2017
Motor Lubawa 0 - 4 Legia II Warszawa 8 kwietnia 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Legia II Warszawa 5 kwietnia 2017
Legia II Warszawa 3 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 kwietnia 2017
Legia II Warszawa 1 - 1 Sokół Ostróda 18 marca 2017
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 0 Legia II Warszawa 12 marca 2017
Legia II Warszawa 3 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 4 marca 2017
Legia II Warszawa 3 - 1 Widzew Łódź 26 listopada 2016
Mazur Ełk 2 - 2 Legia II Warszawa 19 listopada 2016
ŁKS Łódź 1 - 1 Legia II Warszawa 6 listopada 2016
Legia II Warszawa 0 - 2 Jagiellonia II Białystok 29 października 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Legia II Warszawa 23 października 2016
Legia II Warszawa 5 - 0 Huragan Wołomin 15 października 2016
Ursus Warszawa 1 - 2 Legia II Warszawa 8 października 2016
Legia II Warszawa 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża 1 października 2016
Legia II Warszawa 2 - 1 Pelikan Łowicz 24 września 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 4 Legia II Warszawa 18 września 2016
Legia II Warszawa 4 - 3 Concordia Elbląg 11 września 2016
Legia II Warszawa 2 - 0 Motor Lubawa 27 sierpnia 2016
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Legia II Warszawa 24 sierpnia 2016
Legia II Warszawa 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 sierpnia 2016
Sokół Ostróda 0 - 2 Legia II Warszawa 13 sierpnia 2016
Legia II Warszawa 2 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 sierpnia 2016
Polonia Warszawa 1 - 3 Legia II Warszawa 4 czerwca 2016
Legia II Warszawa 1 - 4 Ursus Warszawa 1 czerwca 2016
Warta Działoszyn 2 - 3 Legia II Warszawa 28 maja 2016
Pelikan Łowicz 2 - 0 Legia II Warszawa 24 maja 2016
Legia II Warszawa 5 - 2 Warta Sieradz 21 maja 2016
Legia II Warszawa 4 - 1 Broń Radom 14 maja 2016
Legia II Warszawa 5 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 maja 2016
Start Otwock 0 - 2 Legia II Warszawa 4 maja 2016
Legia II Warszawa 0 - 2 ŁKS Łódź 30 kwietnia 2016
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Legia II Warszawa 23 kwietnia 2016
Błękitni Raciąż 0 - 0 Legia II Warszawa 20 kwietnia 2016
Legia II Warszawa 4 - 0 Oskar Przysucha 16 kwietnia 2016
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Legia II Warszawa 9 kwietnia 2016
Legia II Warszawa 3 - 0 Ner Poddębice 6 kwietnia 2016
Legia II Warszawa 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 kwietnia 2016
Legia II Warszawa 1 - 1 Energia Kozienice 19 marca 2016
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Legia II Warszawa 12 marca 2016
Legia II Warszawa 1 - 0 Polonia Warszawa 14 listopada 2015
Ursus Warszawa 3 - 0 Legia II Warszawa 11 listopada 2015
Legia II Warszawa 3 - 0 Warta Działoszyn 7 listopada 2015
Warta Sieradz 3 - 4 Legia II Warszawa 24 października 2015
Legia II Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz 17 października 2015
Broń Radom 0 - 2 Legia II Warszawa 10 października 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 Legia II Warszawa 3 października 2015
Legia II Warszawa 4 - 0 Start Otwock 27 września 2015
ŁKS Łódź 0 - 2 Legia II Warszawa 23 września 2015
Legia II Warszawa 2 - 1 Pilica Białobrzegi 19 września 2015
Oskar Przysucha 4 - 4 Legia II Warszawa 12 września 2015
Legia II Warszawa 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 września 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Legia II Warszawa 30 sierpnia 2015
Legia II Warszawa 0 - 0 Błękitni Raciąż 26 sierpnia 2015
Energia Kozienice 1 - 2 Legia II Warszawa 22 sierpnia 2015
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 sierpnia 2015
Ner Poddębice 0 - 0 Legia II Warszawa 8 sierpnia 2015
Legia II Warszawa 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 czerwca 2015
Pelikan Łowicz 4 - 1 Legia II Warszawa 3 czerwca 2015
Legia II Warszawa 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 maja 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 - 1 Legia II Warszawa 23 maja 2015
Legia II Warszawa 2 - 3 Polonia Warszawa 15 maja 2015
Warta Sieradz 2 - 1 Legia II Warszawa 9 maja 2015
Legia II Warszawa 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 maja 2015
Radomiak Radom 1 - 1 Legia II Warszawa 3 maja 2015
Legia II Warszawa 4 - 2 Pilica Białobrzegi 25 kwietnia 2015
Start Otwock 2 - 3 Legia II Warszawa 22 kwietnia 2015
GKP Targówek Warszawa 0 - 3 Legia II Warszawa 18 kwietnia 2015
Legia II Warszawa 0 - 0 WKS Wieluń 10 kwietnia 2015
Legia II Warszawa 0 - 1 Omega Kleszczów 4 kwietnia 2015
Legia II Warszawa 3 - 2 ŁKS Łódź 1 kwietnia 2015
Ursus Warszawa 2 - 0 Legia II Warszawa 28 marca 2015
Legia II Warszawa 0 - 3 Broń Radom 21 marca 2015
Pogoń II Siedlce 0 - 3 Legia II Warszawa 14 marca 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 4 Legia II Warszawa 15 listopada 2014
Legia II Warszawa 0 - 1 Pelikan Łowicz 7 listopada 2014
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Legia II Warszawa 25 października 2014
Legia II Warszawa 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 października 2014
Polonia Warszawa 1 - 2 Legia II Warszawa 10 października 2014
Legia II Warszawa 3 - 0 Warta Sieradz 3 października 2014
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 Legia II Warszawa 27 września 2014
Legia II Warszawa 0 - 3 Radomiak Radom 20 września 2014
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Legia II Warszawa 17 września 2014
Legia II Warszawa 2 - 3 Start Otwock 12 września 2014
Legia II Warszawa 2 - 2 GKP Targówek Warszawa 6 września 2014
WKS Wieluń 1 - 4 Legia II Warszawa 3 września 2014
Omega Kleszczów 2 - 0 Legia II Warszawa 30 sierpnia 2014
ŁKS Łódź 2 - 2 Legia II Warszawa 24 sierpnia 2014
Legia II Warszawa 0 - 2 Ursus Warszawa 20 sierpnia 2014
Broń Radom 1 - 3 Legia II Warszawa 15 sierpnia 2014
Legia II Warszawa 0 - 2 Pogoń II Siedlce 9 sierpnia 2014
Legia II Warszawa 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 czerwca 2014
Mazur Karczew 0 - 4 Legia II Warszawa 1 czerwca 2014
Legia II Warszawa 2 - 2 Broń Radom 28 maja 2014
Widzew II Łódź 1 - 2 Legia II Warszawa 24 maja 2014
Legia II Warszawa 4 - 2 GKP Targówek Warszawa 17 maja 2014
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Legia II Warszawa 14 maja 2014
Legia II Warszawa 5 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 10 maja 2014
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Legia II Warszawa 3 maja 2014
Legia II Warszawa 1 - 1 KS Kutno 26 kwietnia 2014
Start Otwock 2 - 1 Legia II Warszawa 23 kwietnia 2014
Legia II Warszawa 0 - 1 Warta Sieradz 19 kwietnia 2014
Huragan Wołomin 2 - 4 Legia II Warszawa 12 kwietnia 2014
Legia II Warszawa 2 - 1 Pilica Białobrzegi 5 kwietnia 2014
RKS Radomsko 0 - 1 Legia II Warszawa 29 marca 2014
Omega Kleszczów 0 - 5 Legia II Warszawa 23 marca 2014
Legia II Warszawa 5 - 2 WKS Wieluń 15 marca 2014
Zawisza Rzgów 0 - 1 Legia II Warszawa 8 marca 2014
Legia II Warszawa 3 - 1 Ursus Warszawa 1 grudnia 2013
GKS II Bełchatów 1 - 3 Legia II Warszawa 24 listopada 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Legia II Warszawa 16 listopada 2013
Legia II Warszawa 3 - 1 Mazur Karczew 10 listopada 2013
Broń Radom 0 - 1 Legia II Warszawa 31 października 2013
Legia II Warszawa 2 - 2 Widzew II Łódź 27 października 2013
GKP Targówek Warszawa 0 - 1 Legia II Warszawa 19 października 2013
Legia II Warszawa 4 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 października 2013
Żyrardowianka Żyrardów 1 - 0 Legia II Warszawa 5 października 2013
Legia II Warszawa 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 października 2013
KS Kutno 2 - 0 Legia II Warszawa 28 września 2013
Legia II Warszawa 1 - 2 Start Otwock 22 września 2013
Warta Sieradz 2 - 3 Legia II Warszawa 18 września 2013
Legia II Warszawa 0 - 1 Huragan Wołomin 15 września 2013
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Legia II Warszawa 7 września 2013
Legia II Warszawa 4 - 0 RKS Radomsko 4 września 2013
Legia II Warszawa 2 - 0 Omega Kleszczów 1 września 2013
WKS Wieluń 0 - 0 Legia II Warszawa 24 sierpnia 2013
Legia II Warszawa 2 - 2 Zawisza Rzgów 18 sierpnia 2013
Ursus Warszawa 1 - 0 Legia II Warszawa 14 sierpnia 2013
Legia II Warszawa 1 - 0 GKS II Bełchatów 11 sierpnia 2013
Legia II Warszawa 0 - 0 Broń Radom
Legia II Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 0 - 0 Kaczkan Huragan Morąg
Legia II Warszawa 0 - 0 KS Kutno
Legia II Warszawa 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 9
2 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 7
3 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 6
4 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 6
5 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 5
6 Krystian Białas Pelikan Łowicz 5
7 Michał Bartkowski GKS Wikielec 5
8 Dawid Przezak Sokół Aleksandrów Łódzki 5
9 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 5
10 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
11 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 4
12 Maciej Radaszkiewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
13 Damian Warchoł Legia II Warszawa 4
14 Michał Drewnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
15 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 3
16 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
17 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 3
18 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 3
19 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 3
20 Andrzej Trubeha Legionovia Legionowo 3
21 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
22 Jakub Bojas Concordia Elbląg 3
23 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
24 Łukasz Łakomy Legia II Warszawa 3
25 Adrian Marcioch KS Kutno 3
26 Filip Dziełak Ursus Warszawa 2
27 Shun Shibata Olimpia Zambrów 2
28 Michał Steć Olimpia Zambrów 2
29 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
30 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 2
31 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 2
32 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 2
33 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 2
34 Kacper Karasek Unia Skierniewice 2
35 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 2
36 Michał Kielak Broń Radom 2
37 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 2
38 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
39 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 2
40 Łukasz Dynel KS Kutno 2
41 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 2
42 Maciej Mas Jagiellonia II Białystok 2
43 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 2
44 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
45 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 2
46 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
47 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 2
48 Marcin Kluska Legionovia Legionowo 2
49 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
50 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 2
51 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 2
52 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 2
53 Filip Arak Błonianka Błonie 2
54 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
55 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
56 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 1
57 Bartłomiej Ziemak Kaczkan Huragan Morąg 1
58 Bartłomiej Cieślik Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
59 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
60 Mateusz Kasprzyk Kaczkan Huragan Morąg 1
61 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
62 Sebastian Kobiera Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
63 Patryk Szeliga Legionovia Legionowo 1
64 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
65 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
66 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
67 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
68 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 1
69 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 1
70 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 1
71 Aleksander Tomasz Kaczkan Huragan Morąg 1
72 Anton Kolosov Concordia Elbląg 1
73 Damian Szczepański KS Kutno 1
74 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
75 Igor Świątkiewicz KS Kutno 1
76 Robert Kowalczyk Unia Skierniewice 1
77 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 1
78 Łukasz Szczepaniak RKS Radomsko 1
79 Rafał Kalinowski Olimpia Zambrów 1
80 Ernest Warczyk RKS Radomsko 1
81 Mateusz Baranowski Ursus Warszawa 1
82 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
83 Michał Jankowski GKS Wikielec 1
84 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 1
85 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 1
86 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
87 Hubert Władyka Błonianka Błonie 1
88 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 1
89 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 1
90 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 1
91 Damian Machajek Broń Radom 1
92 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
93 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 1
94 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
95 Jakub Żyznowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
96 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 1
97 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
98 Jakub Kabala Ursus Warszawa 1
99 Kamil Jackiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
100 Daniel Kraska RKS Radomsko 1
101 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 1
102 Łukasz Grzybowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
103 Marcin Kacela KS Kutno 1
104 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
105 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
106 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
107 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 1
108 Filip Wójcik GKS Wikielec 1
109 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 1
110 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 1
111 Kacper Wasilewski Błonianka Błonie 1
112 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
113 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
114 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
115 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
116 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
117 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 1
118 Rafał Lisiecki Kaczkan Huragan Morąg 1
119 Przemysław Śliwiński Broń Radom 1
120 Maciej Zieniewicz KS Wasilków 1
121 Adrian Kralkowski KS Kutno 1
122 Bartosz Bujalski KS Kutno 1
123 Maksim Kventsar RKS Radomsko 1
124 Ariel Mosór Legia II Warszawa 1
125 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
126 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
127 Szymon Jagieła Broń Radom 1
128 Kamil Rokosz KS Kutno 1
129 Bartłomiej Danowski Concordia Elbląg 1
130 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
131 Łukasz Suchocki GKS Wikielec 1
132 Grzegorz Makal KS Wasilków 1
133 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 1