Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wybierz ligi, by zobaczyć wyniki na żywo

ukryj
Ekstraklasa - gr. mistrzowska28 maja 2017
ukryj
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
?-? Jagiellonia Białystok
18:00
Lech Poznań
?-? Wisła Kraków
18:00
Korona Kielce
?-? Legia Warszawa
18:00
Lechia Gdańsk
?-? Pogoń Szczecin
http://bit.ly/2oT6414
Ekstraklasa - gr. spadkowa27 maja 2017
ukryj
18:00
Piast Gliwice
?-? Wisła Płock
18:00
Śląsk Wrocław
?-? Cracovia
18:00
Górnik Łęczna
?-? Zagłębie Lubin
18:00
Arka Gdynia
?-? Ruch Chorzów
I liga28 maja 2017
ukryj
12:30
Miedź Legnica
?-? Pogoń Siedlce
12:30
Chrobry Głogów
?-? Zagłębie Sosnowiec
12:30
Wigry Suwałki
?-? Chojniczanka Chojnice
12:30
Bytovia Bytów
?-? Stomil Olsztyn
12:30
Olimpia Grudziądz
?-? GKS Katowice
12:30
MKS Kluczbork
?-? Znicz Pruszków
12:30
Górnik Zabrze
?-? Podbeskidzie Bielsko-Biała
12:30
Sandecja Nowy Sącz
?-? Wisła Puławy
12:30
GKS Tychy
?-? Stal Mielec
II liga27 maja 2017
ukryj
15:00
Polonia Bytom
?-? Stal Stalowa Wola
15:00
Raków Częstochowa
?-? Odra Opole
15:00
Kotwica Kołobrzeg
?-? Polonia Warszawa
15:00
Olimpia Zambrów
?-? Olimpia Elbląg
15:00
Błękitni Stargard
?-? Warta Poznań
15:00
Rozwój Katowice
?-? GKS Bełchatów
15:00
Puszcza Niepołomice
?-? Gryf Wejherowo
15:00
Radomiak Radom
?-? Legionovia Legionowo
15:00
Siarka Tarnobrzeg
?-? ROW Rybnik
III liga, gr. I27 maja 2017
ukryj
11:00
Huragan Wołomin
?-? Ursus Warszawa
13:00
Jagiellonia II Białystok
?-? Legia II Warszawa
17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki
?-? Pelikan Łowicz
17:00
ŁKS Łódź
?-? Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00
Kaczkan Huragan Morąg
?-? Concordia Elbląg
18:00
Sokół Ostróda
?-? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
III liga, gr. I28 maja 2017
ukryj
11:00
Finishparkiet Drwęca NML
?-? Motor Lubawa
17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie
?-? ŁKS 1926 Łomża
18:00
MKS Ełk
?-? Widzew Łódź
III liga, gr. II27 maja 2017
ukryj
12:00
Świt Skolwin (Szczecin)
?-? Polonia Środa Wielkopolska
15:00
Elana Toruń
?-? Vineta Wolin
16:00
Chemik Bydgoszcz
?-? Lech II Poznań
16:00
GKS Manowo
?-? Gwardia Koszalin
17:00
Pogoń Lębork
?-? KS Chwaszczyno
17:00
Górnik Konin
?-? Jarota Jarocin
17:00
Sokół Kleczew
?-? Wda Świecie
17:00
KKS 1925 Kalisz
?-? GKS Przodkowo
III liga, gr. II28 maja 2017
ukryj
11:00
Bałtyk Gdynia
?-? Pogoń II Szczecin
III liga, gr. III26 maja 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
17:00
Rekord Bielsko-Biała
?-? KS Polkowice
III liga, gr. III27 maja 2017
ukryj
14:00
Stal Brzeg
?-? BKS Stal Bielsko-Biała
15:00
Skra Częstochowa
?-? Miedź II Legnica
15:00
Falubaz Zielona Góra
?-? Olimpia Kowary
17:00
Ślęza Wrocław
?-? Górnik II Zabrze
17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie
?-? GKS 1962 Jastrzębie
17:00
Ruch Zdzieszowice
?-? Lechia Dzierżoniów
III liga, gr. III28 maja 2017
ukryj
13:00
Śląsk II Wrocław
?-? Piast Żmigród
III liga, gr. IV26 maja 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
17:00
Avia Świdnik
?-? Wierna Małogoszcz
III liga, gr. IV27 maja 2017
ukryj
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
?-? Soła Oświęcim
15:00
Podhale Nowy Targ
?-? Podlasie Biała Podlaska
17:00
Resovia
?-? JKS Jarosław
17:00
Unia Tarnów
?-? Cosmos Nowotaniec
17:00
MKS Trzebinia/Siersza
?-? Stal Rzeszów
17:00
Karpaty Krosno
?-? Spartakus Aureus Daleszyce
20:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
?-? Garbarnia Kraków
IV liga podkarpacka27 maja 2017
ukryj
11:00
LKS Pisarowce
?-? Polonia Przemyśl
11:00
Sokół Sieniawa
?-? Sokół Nisko
16:00
Stal Gorzyce
?-? Orzeł Przeworsk
17:00
Błękitni Ropczyce
?-? Rzemieślnik Pilzno
17:00
Stal Nowa Dęba
?-? Start Pruchnik
17:00
Wisłok Wiśniowa
?-? Izolator Boguchwała
18:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
?-? Głogovia Głogów Małopolski
IV liga podkarpacka28 maja 2017
ukryj
15:00
KS Wiązownica
?-? Piast Tuczempy
17:00
Czarni Jasło
?-? Igloopol Dębica
IV liga kujawsko-pomorska27 maja 2017
ukryj
13:00
Wisła Nowe
?-? Unia Solec Kujawski
16:00
Chełminianka Chełmno
?-? Naprzód Jabłonowo Pomorskie
16:00
Sparta Brodnica
?-? Cuiavia Inowrocław
przeł.
Łokietek Brześć Kujawski
?-? Legia Chełmża
koniec
Legia Chełmża
Sadownik Waganiec
17:00
Gopło Kruszwica
?-? Piast Złotniki Kujawskie
17:00
Unia Janikowo
?-? Kujawianka Izbica Kujawska
17:00
Start Warlubie
?-? Pogoń Mogilno
17:00
Notecianka Pakość
?-? Lech Rypin
IV liga lubelska27 maja 2017
ukryj
17:00
Hetman Zamość
?-? Kryształ Werbkowice
17:30
Chełmianka Chełm
?-? Lublinianka Lublin
IV liga lubelska28 maja 2017
ukryj
14:00
Stal Kraśnik
?-? Łada 1945 Biłgoraj
16:00
Powiślak Końskowola
?-? Włodawianka Włodawa
16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
?-? Lutnia Piszczac
17:00
Polesie Kock
?-? POM Iskra Piotrowice
17:00
Unia Hrubieszów
?-? LKS Milanów
17:00
Victoria Żmudź
?-? Lewart Lubartów
17:00
Górnik II Łęczna
?-? Kłos Chełm
IV liga lubuska27 maja 2017
ukryj
13:00
Budowlani Lubsko
?-? Formacja Port 2000 Mostki
16:00
Lubuszanin Drezdenko
?-? Stilon Gorzów
16:00
Korona Kożuchów
?-? Dąb Przybyszów
16:00
Arka Nowa Sól
?-? Sprotavia Szprotawa
16:00
Odra Górzyca
?-? Santos Świebodzin
17:00
Odra Bytom Odrzański
?-? Syrena Zbąszynek
17:00
Czarni Witnica
?-? Ilanka Rzepin
17:00
Piast Gorzów Karnin
?-? Spójnia Ośno Lubuskie
18:00
Meprozet Stare Kurowo
?-? TS Przylep
IV liga łódzka26 maja 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
18:30
Termy Ner Poddębice
?-? Ceramika Opoczno
IV liga łódzka27 maja 2017
ukryj
17:00
Zawisza Rzgów
?-? GKS II Bełchatów
17:00
Polonia Piotrków Trybunalski
?-? KS Paradyż
17:00
Warta Sieradz
?-? Omega Kleszczów
17:00
Warta Działoszyn
?-? Unia Skierniewice
17:00
Włókniarz Zelów
?-? KS Kutno
17:00
Zawisza Pajęczno
?-? LKS Kwiatkowice
17:00
Mechanik Radomsko
?-? Pilica Przedbórz
18:00
Andrespolia Wiśniowa Góra
?-? Jutrzenka Warta
IV liga łódzka28 maja 2017
ukryj
12:00
Zjednoczeni Stryków
?-? Zjednoczeni Bełchatów
IV liga małopolska (wschodnia)27 maja 2017
ukryj
17:00
Glinik Gorlice
?-? Bocheński KS
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
?-? Wolania Wola Rzędzińska
17:00
Orkan Szczyrzyc
?-? Tarnovia Tarnów
17:00
Poprad Muszyna
?-? Sokół Borzęcin Górny
17:00
GKS Drwinia
?-? Skalnik Kamionka Wielka
IV liga małopolska (wschodnia)28 maja 2017
ukryj
17:00
Poprad Rytro
?-? Barciczanka Barcice
17:00
Lubań Maniowy
?-? Watra Białka Tatrzańska
17:00
Limanovia Limanowa
?-? KS Tymbark
IV liga małopolska (zachodnia)27 maja 2017
ukryj
14:00
Hutnik Nowa Huta
?-? TS Węgrzce
16:00
Jutrzenka Giebułtów
?-? Pcimianka Pcim
17:00
Dalin Myślenice
?-? Skawinka Skawina
17:00
Michałowianka Michałowice
?-? Cracovia II
17:00
Iskra Klecza Dolna
?-? Wiślanka Grabie
18:00
Beskid Andrychów
?-? Unia Oświęcim
IV liga małopolska (zachodnia)28 maja 2017
ukryj
18:00
Proszowianka Proszowice
?-? Sosnowianka Stanisław Dolny
18:00
Wiślanie Jaśkowice
?-? Orzeł Piaski Wielkie
IV liga mazowiecka (południowa)26 maja 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
19:30
Victoria Sulejówek
?-? Broń Radom
IV liga mazowiecka (południowa)27 maja 2017
ukryj
11:00
Błonianka Błonie
?-? Oskar Przysucha
11:00
Grom Warszawa
?-? LKS Promna
12:30
KS Raszyn
?-? Energia Kozienice
16:00
Orzeł Wierzbica
?-? Sparta Jazgarzew
17:00
Szydłowianka Szydłowiec
?-? Mszczonowianka Mszczonów
IV liga mazowiecka (południowa)28 maja 2017
ukryj
16:00
Wilga Garwolin
?-? Znicz II Pruszków
17:00
Proch Pionki
?-? Mazur Karczew
17:00
MKS Piaseczno
?-? KS Konstancin
IV liga mazowiecka (północna)27 maja 2017
ukryj
11:00
MKS Ciechanów
?-? KS Łomianki
15:00
Delta Słupno
?-? Bug Wyszków
16:00
Bzura Chodaków
?-? Hutnik Warszawa
koniec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Tęcza Łyse
17:00
Mławianka Mława
?-? Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
17:00
Błękitni Raciąż
?-? Unia Warszawa
17:00
Pogoń II Siedlce
?-? MKS Przasnysz
18:00
Podlasie Sokołów Podlaski
?-? Dolcan Ząbki
IV liga mazowiecka (północna)28 maja 2017
ukryj
11:00
Wisła II Płock
?-? Ostrovia Ostrów Mazowiecka
18:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki
?-? Czarni Węgrów
IV liga opolska27 maja 2017
ukryj
17:00
OKS Olesno
?-? TOR Dobrzeń Wielki
17:00
LZS Piotrówka
?-? Pogoń Prudnik
17:00
Swornica Czarnowąsy
?-? LZS "SBB Energy" Kup
17:00
Start Namysłów
?-? LZS Starowice
17:00
Polonia Głubczyce
?-? Po-Ra-Wie Większyce
17:00
Małapanew Ozimek
?-? Agroplon Głuszyna
17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle
?-? KS Krapkowice
17:00
KS Krasiejów
?-? MKS Gogolin
17:00
Polonia Nysa
?-? Skalnik Gracze
IV liga podlaska27 maja 2017
ukryj
12:00
Orzeł Kolno
?-? Puszcza Hajnówka
15:00
Sparta Augustów
?-? Magnat Juchnowiec Kościelny
15:00
Promień Mońki
?-? KS Wasilków
17:30
Sparta 1951 Szepietowo
?-? Wissa Szczuczyn
IV liga podlaska28 maja 2017
ukryj
15:00
Biebrza Goniądz
?-? Tur Bielsk Podlaski
16:00
Pogoń Łapy
?-? Warmia Grajewo
16:00
Cresovia Siemiatycze
?-? KS Michałowo
IV liga pomorska27 maja 2017
ukryj
11:00
Gedania Gdańsk
?-? Kaszubia Kościerzyna
12:00
Sokół Wyczechy
?-? GTS Kolbudy
15:00
Grom Nowy Staw
?-? Anioły Garczegorze
16:00
Centrum Pelplin
?-? Cartusia Kartuzy
16:00
Gryf Słupsk
?-? Jaguar Gdańsk
16:00
Orkan Rumia
?-? Powiśle Dzierzgoń
koniec
KP Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn
18:00
Stolem Gniewino
?-? Wierzyca Pelplin
IV liga pomorska28 maja 2017
ukryj
17:00
Bytovia II Bytów
?-? Arka II Gdynia
IV liga śląska (gr. I)27 maja 2017
ukryj
14:00
Piast II Gliwice
?-? MKS Myszków
17:00
Przemsza Siewierz
?-? Ruch II Chorzów
17:00
Sarmacja Będzin
?-? Warta Zawiercie
17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
?-? KS Panki
17:00
Ruch Radzionków
?-? Slavia Ruda Śląska
17:00
Szombierki Bytom
?-? RKS Grodziec (Będzin)
koniec
Nadwiślan Góra
GKS II Tychy
IV liga śląska (gr. I)28 maja 2017
ukryj
11:00
Raków II Częstochowa
?-? Polonia Poraj
17:00
GKS II Katowice
?-? Górnik Piaski (Czeladź)
IV liga śląska (gr. II)27 maja 2017
ukryj
15:00
Orzeł Mokre
?-? Granica Ruptawa
17:00
Gwarek Ornontowice
?-? Podbeskidzie II Bielsko-Biała
17:00
Krupiński Suszec
?-? LKS Czaniec
17:00
Unia Racibórz
?-? Drzewiarz Jasienica
17:00
LKS Bełk
?-? Wilki Wilcza
17:00
Iskra Pszczyna
?-? Beskid Skoczów
17:00
Spójnia Landek
?-? MKS Lędziny
17:00
Szczakowianka Jaworzno
?-? Concordia Knurów
17:00
Polonia Łaziska Górne
?-? GKS Radziechowy-Wieprz
IV liga świętokrzyska27 maja 2017
ukryj
przeł.
Korona II Kielce
?-? Partyzant Radoszyce
16:00
Łysica Bodzentyn
?-? Wisła Sandomierz
17:00
Alit Ożarów
?-? ŁKS Łagów
17:00
Unia Sędziszów
?-? Nida Pińczów
IV liga świętokrzyska28 maja 2017
ukryj
17:00
MKS Busko Zdrój
?-? Czarni Połaniec
17:00
Neptun Końskie
?-? Hetman Włoszczowa
17:00
Naprzód Jędrzejów
?-? Lubrzanka Kajetanów
17:00
Pogoń 1945 Staszów
?-? Moravia Morawica
17:00
Nidzianka Bieliny
?-? Sparta Kazimierza Wielka
IV liga warmińsko-mazurska27 maja 2017
ukryj
16:00
Rominta Gołdap
?-? Granica Kętrzyn
16:00
Unia Susz
?-? Stomil II Olsztyn
16:00
Mrągowia Mrągowo
?-? Błękitni Orneta
16:00
Omulew Wielbark
?-? Tęcza Biskupiec
17:00
MKS Korsze
?-? Mamry Giżycko
koniec
Warmiak Łukta
Zatoka Braniewo
IV liga warmińsko-mazurska28 maja 2017
ukryj
15:00
Rolimpex GKS Wikielec
?-? Orlęta Reszel
17:00
Znicz Biała Piska
?-? GSZS Rybno
IV liga wielkopolska (południowa)27 maja 2017
ukryj
16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
?-? Obra Kościan
17:00
Rawia Rawicz
?-? SKP Słupca
17:00
PKS Racot
?-? Polonia Kępno
17:00
Centra Ostrów Wielkopolski
?-? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
17:00
Wicher Dobra
?-? Polonia 1912 Leszno
IV liga wielkopolska (południowa)28 maja 2017
ukryj
15:00
Kania Gostyń
?-? Victoria Września
IV liga wielkopolska (północna)27 maja 2017
ukryj
15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne
?-? Sparta Oborniki
15:00
Iskra Szydłowo
?-? Huragan Pobiedziska
16:00
Unia Swarzędz
?-? Kotwica Kórnik
16:00
Lechia Kostrzyn
?-? Nielba Wągrowiec
16:00
Luboński KS
?-? Warta Międzychód
17:00
GKS Dopiewo
?-? GLKS Wysoka
IV liga wielkopolska (północna)28 maja 2017
ukryj
14:00
Zieloni Lubosz
?-? Grom Plewiska
17:00
Pogoń Łobżenica
?-? Lubuszanin Trzcianka
IV liga zachodniopomorska27 maja 2017
ukryj
12:00
Hutnik Szczecin
?-? Piast Chociwel
14:00
Sparta Węgorzyno
?-? Jeziorak Załom
15:00
Energetyk Gryfino
?-? Kluczevia Stargard
15:00
Bałtyk Koszalin
?-? Olimp Gościno
16:00
MKP Szczecinek
?-? Rasel Dygowo
16:00
Dąb Dębno
?-? Drawa Drawsko Pomorskie
17:00
Arkadia Malechowo
?-? Osadnik Myślibórz
18:00
Gryf Polanów
?-? Gryf Kamień Pomorski
IV liga zachodniopomorska28 maja 2017
ukryj
17:00
Astra Ustronie Morskie
?-? Ina Goleniów
IV liga dolnośląska (wschód)27 maja 2017
ukryj
13:00
Polonia-Stal Świdnica
?-? Wiwa Goszcz
15:00
Sokół Wielka Lipa
?-? Unia Bardo
17:00
Foto-Higiena Gać
?-? Bielawianka Bielawa
17:00
GKS Kobierzyce
?-? Bystrzyca Kąty Wrocławskie
17:00
Piast Nowa Ruda
?-? MKP Wołów
17:00
Pogoń Oleśnica
?-? Karolina Jaworzyna Śląska
18:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
?-? Orzeł Sadowice
IV liga dolnośląska (wschód)28 maja 2017
ukryj
18:00
Sokół Marcinkowice
?-? Victoria Świebodzice
IV liga dolnośląska (zachód)27 maja 2017
ukryj
15:00
Chrobry II Głogów
?-? AKS Strzegom
16:00
Lotnik Jeżów Sudecki
?-? GKS Warta Bolesławiecka
16:00
Nysa Zgorzelec
?-? Stal Chocianów
17:00
Granica Bogatynia
?-? Zagłębie II Lubin
17:00
Włókniarz Mirsk
?-? Orla Wąsosz
IV liga dolnośląska (zachód)28 maja 2017
ukryj
11:00
Apis Jędrzychowice
?-? Piast Wykroty
17:00
Orkan Szczedrzykowice
?-? Sparta Grębocice
18:00
Karkonosze Jelenia Góra
?-? Zamet Przemków
Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)27 maja 2017
ukryj
10:00
UKS SMS Łódź
?-? Znicz Pruszków CLJ
12:00
Stal Mielec CLJ
?-? Korona Kielce CLJ
13:00
GKS Bełchatów CLJ
?-? ŁKS Łódź CLJ
14:00
Jagiellonia Białystok CLJ
?-? MKS Polonia Warszawa
Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)28 maja 2017
ukryj
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
?-? Wisła Kraków CLJ
12:00
Cracovia CLJ
?-? Progres Kraków CLJ
12:00
Motor Lublin CLJ
?-? Resovia CLJ
16:30
Legia Warszawa CLJ
?-? Neptun Końskie CLJ
Centralna Liga Juniorów (gr. zachodnia)27 maja 2017
ukryj
10:00
FC Wrocław Academy
?-? Gryf Słupsk CLJ
12:00
Lechia Gdańsk CLJ
?-? Lech Poznań CLJ
12:00
Warta Poznań CLJ
?-? Miedź Legnica CLJ
14:00
Zagłębie Lubin CLJ
?-? Salos Szczecin
16:30
Pogoń Szczecin CLJ
?-? Arka Gdynia CLJ
Centralna Liga Juniorów (gr. zachodnia)28 maja 2017
ukryj
12:00
Górnik Zabrze CLJ
?-? Gwarek Zabrze CLJ
12:00
Falubaz Zielona Góra CLJ
?-? Śląsk Wrocław CLJ
12:00
Bałtyk Koszalin CLJ
?-? Piast Gliwice CLJ
Najbliższe mecze LIVE
Avia Świdnik ?-? Wierna Małogoszcz
Rekord Bielsko-Biała ?-? KS Polkowice
Termy Ner Poddębice ?-? Ceramika Opoczno
Victoria Sulejówek ?-? Broń Radom
LKS Pisarowce ?-? Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa ?-? Sokół Nisko
MKS Ciechanów ?-? KS Łomianki
Błonianka Błonie ?-? Oskar Przysucha
Grom Warszawa ?-? LKS Promna
Huragan Wołomin ?-? Ursus Warszawa
Ostatnio zakończone mecze
KP Starogard Gdański 3-0 Rodło Kwidzyn
Legia Chełmża 3-0 Sadownik Waganiec
Warmiak Łukta 0-3 Zatoka Braniewo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Tęcza Łyse
Nadwiślan Góra 0-3 GKS II Tychy
Łokietek Brześć Kujawski 5-5 Orlęta Aleksandrów Kujawski
GKS Tychy 2-0 Wisła Puławy
Orzeł Sadowice 3-5 Karolina Jaworzyna Śląska
KS Tymbark 3-0 Sokół Borzęcin Górny
Beskid Skoczów 2-2 GKS Radziechowy-Wieprz