Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wybierz ligi, by zobaczyć wyniki na żywo

ukryj
http://bit.ly/2oT6414
Ekstraklasa - runda zasadnicza20 października 2017
ukryj
koniec
Zagłębie Lubin
Piast Gliwice
koniec
Górnik Zabrze
Korona Kielce
Ekstraklasa - runda zasadnicza21 października 2017
ukryj
koniec
czerowna kartka
Sandecja Nowy Sącz
Cracovia
koniec
Pogoń Szczecin
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
koniec
czerowna kartka
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
czerwona kartka
Ekstraklasa - runda zasadnicza22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok
koniec
Wisła Kraków
Legia Warszawa
Ekstraklasa - runda zasadnicza23 października 2017
ukryj
18:00
Wisła Płock
?-? Śląsk Wrocław
I liga21 października 2017
ukryj
koniec
Raków Częstochowa
GKS Tychy
koniec
Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała
koniec
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce
koniec
Wigry Suwałki
Bytovia Bytów
koniec
Miedź Legnica
Górnik Łęczna
koniec
Stal Mielec
Chrobry Głogów
I liga22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz
koniec
Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn
koniec
GKS Katowice
Ruch Chorzów
II liga21 października 2017
ukryj
koniec
czerowna kartka
Błękitni Stargard
ROW Rybnik
koniec
Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo
koniec
GKS 1962 Jastrzębie
Rozwój Katowice
czerwona kartka
koniec
Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin
koniec
ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków
koniec
Olimpia Elbląg
Radomiak Radom
koniec
Warta Poznań
Wisła Puławy
czerwona kartka
II liga22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg
koniec
GKS Bełchatów
MKS Kluczbork
III liga, gr. I21 października 2017
ukryj
koniec
Legia II Warszawa
Tur Bielsk Podlaski
koniec
Kaczkan Huragan Morąg
Ursus Warszawa
koniec
MKS Ełk
Rolimpex GKS Wikielec
koniec
Warta Sieradz
Polonia Warszawa
koniec
Olimpia Zambrów
Finishparkiet Drwęca NML
koniec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża
koniec
Victoria Sulejówek
Lechia Tomaszów Mazowiecki
koniec
Widzew Łódź
Pelikan Łowicz
III liga, gr. I8 listopada 2017
ukryj
18:00
Sokół Ostróda
?-? Sokół Aleksandrów Łódzki
III liga, gr. II21 października 2017
ukryj
koniec
Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew
koniec
Górnik Konin
Elana Toruń
koniec
Wda Świecie
GKS Przodkowo
koniec
Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska
koniec
Centra Ostrów Wielkopolski
Lech II Poznań
koniec
Wierzyca Pelplin
KKS 1925 Kalisz
koniec
KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin
koniec
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
III liga, gr. II22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Pogoń II Szczecin
Energetyk Gryfino
III liga, gr. III21 października 2017
ukryj
koniec
BKS Stal Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin
koniec
Stilon Gorzów
Ruch Zdzieszowice
koniec
Polonia Głubczyce
Ślęza Wrocław
koniec
czerowna kartka
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
czerwona kartka
koniec
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
koniec
Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze
koniec
KS Polkowice
Falubaz Zielona Góra
koniec
Skra Częstochowa
Unia Turza Śląska
III liga, gr. III22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
III liga, gr. IV21 października 2017
ukryj
koniec
Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik
koniec
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
koniec
Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz
koniec
Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice
koniec
Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska
koniec
JKS Jarosław
Soła Oświęcim
koniec
czerowna kartka
Motor Lublin
Chełmianka Chełm
czerwona kartka
koniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów
III liga, gr. IV22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Spartakus Aureus Daleszyce
MKS Trzebinia
IV liga podkarpacka21 października 2017
ukryj
koniec
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
koniec
czerowna kartka
Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce
koniec
Piast Tuczempy
Unia Nowa Sarzyna
czerwona kartka
koniec
Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica
koniec
Wisłoka Dębica
Granica Stubno
IV liga podkarpacka22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno
koniec
Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica
koniec
Sokół Sieniawa
LKS Pisarowce
koniec
Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów
IV liga kujawsko-pomorska21 października 2017
ukryj
koniec
Polonia Bydgoszcz
Start Warlubie
koniec
Legia Chełmża
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
koniec
Chemik Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
koniec
Sparta Brodnica
Lider Włocławek
koniec
Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław
koniec
Chełminianka Chełmno
Lech Rypin
koniec
Pogoń Mogilno
Sokół Radomin
koniec
Wisła Nowe
Unia Janikowo
IV liga kujawsko-pomorska22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Kujawiak Kowal
Orlęta Aleksandrów Kujawski
IV liga lubelska21 października 2017
ukryj
koniec
Roztocze Szczebrzeszyn
Tomasovia Tomaszów Lubelski
koniec
Stal Kraśnik
MKS Ryki
koniec
Hetman Zamość
Łada 1945 Biłgoraj
IV liga lubelska22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola
koniec
Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów
koniec
Kłos Chełm
Eko Różanka
koniec
Sokół Adamów
Lublinianka Lublin
IV liga lubuska21 października 2017
ukryj
koniec
Budowlani Lubsko
Lubuszanin Drezdenko
koniec
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Czarni Witnica
koniec
czerowna kartka
Tęcza Krosno Odrzańskie
Pogoń Świebodzin
koniec
Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański
koniec
Syrena Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa
koniec
Korona Kożuchów
Arka Nowa Sól
koniec
Spójnia Ośno Lubuskie
TS Przylep
koniec
Warta Gorzów Wielkopolski
Dąb Przybyszów
IV liga łódzka20 października 2017
ukryj
koniec
Ner Poddębice
Warta Działoszyn
IV liga łódzka21 października 2017
ukryj
koniec
Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Bełchatów
koniec
Zjednoczeni Stryków
KS Kutno
koniec
Boruta Zgierz
Stal Niewiadów
koniec
Pilica Przedbórz
LKS Kwiatkowice
koniec
Włókniarz Zelów
Unia Skierniewice
koniec
Ceramika Opoczno
Omega Kleszczów
IV liga łódzka22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Pelikan II Łowicz
GKS II Bełchatów
koniec
Orkan Buczek
KS Paradyż
IV liga małopolska (wschodnia)21 października 2017
ukryj
koniec
KS Tymbark
GKS Drwinia
koniec
Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice
koniec
Tuchovia Tuchów
Sandecja II Nowy Sącz
koniec
Poprad Rytro
Olimpia Pisarzowa
koniec
MLKS Żabno
Poprad Muszyna
IV liga małopolska (wschodnia)22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Lubań Maniowy
Bocheński KS
koniec
Wolania Wola Rzędzińska
Limanovia Limanowa
IV liga małopolska (zachodnia)21 października 2017
ukryj
koniec
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
koniec
TS Węgrzce
Hutnik Kraków
koniec
Unia Oświęcim
Michałowianka Michałowice
koniec
Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
koniec
Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka
IV liga małopolska (zachodnia)22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Sosnowianka Stanisław Dolny
KS Olkusz
koniec
Pcimianka Pcim
Iskra Klecza Dolna
koniec
Orzeł Ryczów
Jutrzenka Giebułtów
koniec
Sosnowianka Stanisław Dolny
KS Olkusz
IV liga mazowiecka (południowa)21 października 2017
ukryj
koniec
Sparta Jazgarzew
Naprzód Skórzec
koniec
LKS Jedlińsk
Mszczonowianka Mszczonów
koniec
Oskar Przysucha
MKS Piaseczno
koniec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błonianka Błonie
koniec
Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi
koniec
Broń Radom
Energia Kozienice
IV liga mazowiecka (południowa)22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
LKS Promna
Perła Złotokłos
14:00
Wilga Garwolin
?-? Znicz II Pruszków
IV liga mazowiecka (północna)21 października 2017
ukryj
koniec
Mazur Gostynin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
koniec
MKS Przasnysz
MKS Ciechanów
koniec
Drukarz Warszawa
Bug Wyszków
koniec
Błękitni Raciąż
Mławianka Mława
koniec
Korona Ostrołęka
Dolcan Ząbki
IV liga mazowiecka (północna)22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Huragan Wołomin
Wisła II Płock
koniec
Pogoń II Siedlce
Mazovia Mińsk Mazowiecki
IV liga opolska21 października 2017
ukryj
koniec
Start Namysłów
LZS SBB Energy Kup
koniec
Piast Strzelce Opolskie
Skalnik Gracze
koniec
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
koniec
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy
koniec
Sparta Paczków
LZS Starowice
koniec
Unia Kolonowskie
LZS Gronowice
koniec
KS Krapkowice
OKS Olesno
koniec
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
koniec
KS Krasiejów
Agroplon Głuszyna
IV liga podlaska21 października 2017
ukryj
koniec
Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze
koniec
Sparta Augustów
Wigry II Suwałki
koniec
Promień Mońki
KS Wasilków
IV liga podlaska22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Pogoń Łapy
MKS Mielnik
koniec
Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa Białostocka
koniec
Orzeł Kolno
Warmia Grajewo
koniec
Ruch Wysokie Mazowieckie
Biebrza Goniądz
koniec
Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Michałowo
IV liga pomorska21 października 2017
ukryj
koniec
Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń
koniec
Stolem Gniewino
Radunia Stężyca
koniec
Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
koniec
Grom Nowy Staw
Bytovia II Bytów
koniec
Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy
koniec
Sokół Wyczechy
Orkan Rumia
koniec
Start Miastko
KTS-K Luzino
koniec
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk
IV liga pomorska22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Anioły Garczegorze
GTS Kolbudy
IV liga śląska (gr. I)21 października 2017
ukryj
koniec
Górnik Piaski (Czeladź)
Przemsza Siewierz
koniec
Polonia Łaziska Górne
Polonia Poraj
koniec
RKS Grodziec (Będzin)
Śląsk Świętochłowice
koniec
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
koniec
Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin
koniec
MKS Myszków
Szczakowianka Jaworzno
koniec
Gwarek Ornontowice
Piast II Gliwice
IV liga śląska (gr. I)22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Raków II Częstochowa
Sparta Lubliniec
IV liga śląska (gr. II)21 października 2017
ukryj
koniec
GKS Radziechowy-Wieprz
Beskid Skoczów
koniec
Wilki Wilcza
LKS Goczałkowice Zdrój
koniec
MKS Lędziny
Dąb Gaszowice
koniec
Unia Racibórz
Spójnia Landek
koniec
Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Czaniec
koniec
Drzewiarz Jasienica
LKS Bełk
IV liga śląska (gr. II)22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
GKS II Tychy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
koniec
Bytomski Sport Bytom
Kuźnia Ustroń
IV liga świętokrzyska21 października 2017
ukryj
koniec
Neptun Końskie
Naprzód Jędrzejów
koniec
Lubrzanka Kajetanów
Zdrój Busko Zdrój
koniec
Kamienna Brody
Alit Ożarów
koniec
GKS Nowiny
Hetman Włoszczowa
koniec
Nida Pińczów
Czarni Połaniec
koniec
Wierna Małogoszcz
Nidzianka Bieliny
IV liga świętokrzyska22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
ŁKS Łagów
Unia Sędziszów
koniec
Pogoń 1945 Staszów
Łysica Bodzentyn
koniec
Moravia Morawica
Partyzant Radoszyce
IV liga warmińsko-mazurska21 października 2017
ukryj
koniec
Granica Kętrzyn
MKS Korsze
koniec
Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel
koniec
Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo
koniec
Tęcza Miłomłyn
Concordia Elbląg
koniec
Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec
koniec
Pisa Barczewo
Błękitni Pasym
IV liga warmińsko-mazurska22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Rominta Gołdap
Mamry Giżycko
koniec
Unia Susz
Motor Lubawa
IV liga wielkopolska (południowa)21 października 2017
ukryj
koniec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
SKP Słupca
koniec
Polonia 1912 Leszno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
koniec
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno
koniec
Odolanovia Odolanów
Victoria Ostrzeszów
koniec
Tur Turek
Victoria Września
koniec
Kania Gostyń
Obra Kościan
koniec
LKS Gołuchów
Rawia Rawicz
koniec
PKS Racot
Korona Piaski
IV liga wielkopolska (północna)21 października 2017
ukryj
koniec
Tarnovia Tarnowo Podgórne
GKS Dopiewo
koniec
Unia Swarzędz
Wełna Skoki
koniec
Sparta Oborniki
Pogoń Łobżenica
koniec
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
koniec
Lubuszanin Trzcianka
Orły Pniewy
koniec
Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska
koniec
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
koniec
Grom Plewiska
GLKS Wysoka
IV liga zachodniopomorska21 października 2017
ukryj
koniec
Ina Goleniów
Leśnik Manowo
koniec
Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
koniec
Osadnik Myślibórz
Olimp Gościno
koniec
Iskra Białogard
Hutnik Szczecin
koniec
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
koniec
Gryf Polanów
Sokół Karlino
koniec
Morzycko Moryń
Gryf Kamień Pomorski
koniec
czerowna kartka
Rega Trzebiatów
Jeziorak Załom (Szczecin)
IV liga zachodniopomorska22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Bałtyk Koszalin
Rasel Dygowo
IV liga dolnośląska (wschód)21 października 2017
ukryj
koniec
Pogoń Oleśnica
Górnik Wałbrzych
koniec
Piast Żerniki
Unia Bardo
koniec
Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice
koniec
Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Wielka Lipa
koniec
Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie
koniec
Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica
koniec
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
koniec
MKP Wołów
Foto-Higiena Gać
IV liga dolnośląska (zachód)21 października 2017
ukryj
koniec
AKS Strzegom
Górnik Złotoryja
koniec
Olimpia Kowary
Odra Ścinawa
koniec
Sparta Grębocice
Nysa Zgorzelec
koniec
Apis Jędrzychowice
Orla Wąsosz
koniec
Karkonosze Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk
IV liga dolnośląska (zachód)22 października 2017TABELA NA ŻYWO
ukryj
koniec
Chrobry II Głogów
Olimpia Kamienna Góra
koniec
Sudety Giebułtów
Stal Chocianów
koniec
Orkan Szczedrzykowice
Górnik Boguszów-Gorce
Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)21 października 2017
ukryj
11:00
MOSP Białystok CLJ
?-? Korona Kielce CLJ
11:00
Stal Rzeszów CLJ
?-? Legia Warszawa CLJ
12:00
MKS Polonia Warszawa
?-? ŁKS Łódź CLJ
12:00
Progres Kraków CLJ
?-? Jagiellonia Białystok CLJ
12:00
UKS SMS Łódź
?-? Wisła Płock CLJ
13:00
Wisła Kraków CLJ
?-? Motor Lublin CLJ
Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)22 października 2017
ukryj
12:00
Stomil Olsztyn CLJ
?-? Cracovia CLJ
16:00
Znicz Pruszków CLJ
?-? Resovia CLJ
Centralna Liga Juniorów (gr. zachodnia)21 października 2017
ukryj
12:00
Lech Poznań CLJ
?-? Chrobry Głogów CLJ
12:00
Miedź Legnica CLJ
?-? Piast Gliwice CLJ
12:00
Falubaz Zielona Góra CLJ
?-? Salos Szczecin CLJ
12:30
Pogoń Szczecin CLJ
?-? Warta Gorzów Wielkopolski CLJ
13:00
Lechia Gdańsk CLJ
?-? Warta Poznań CLJ
Centralna Liga Juniorów (gr. zachodnia)22 października 2017
ukryj
12:00
Górnik Zabrze CLJ
?-? Śląsk Wrocław CLJ
12:00
Odra Opole CLJ
?-? Arka Gdynia CLJ
Najbliższe mecze LIVE
Wisła Płock ?-? Śląsk Wrocław
KS Paradyż ?-? Stal Niewiadów
Unia Turza Śląska ?-? Zagłębie II Lubin
Górnik Konin ?-? Lech II Poznań
Polonia Warszawa ?-? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Igloopol Dębica ?-? Polonia Przemyśl
Poprad Rytro ?-? Glinik Gorlice
Zjednoczeni Stryków ?-? Orkan Buczek
Granica Stubno ?-? Izolator Boguchwała
MLKS Żabno ?-? Sandecja II Nowy Sącz
Ostatnio zakończone mecze
Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa
GKS Katowice 1-2 Ruch Chorzów
Ruch Wysokie Mazowieckie 8-0 Biebrza Goniądz
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-1 KS Michałowo
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Górnik Boguszów-Gorce
GKS Bełchatów 1-0 MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Stomil Olsztyn
Arka Gdynia 4-1 Jagiellonia Białystok
Kłos Chełm 1-3 Eko Różanka
Sokół Adamów 1-3 Lublinianka Lublin