Mateusz Podstolak w Podlasiu Biała Podlaska

Ciekawego wzmocnienia dokonało Podlasie Biała Podlaska. Do ekipy z województwa lubelskiego dołączył Mateusz Podstolak, który ostatnio występował w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →

Josip Soljić podpisał umowę z Kotwicą Kołobrzeg

Drugoligowa Kotwica Kołobrzeg potwierdziła kolejne wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Josip Soljić z Apklan Resovii.

więcej →

Bogusław Baniak nowym trenerem trzecioligowej Olimpii Grudziądz

Trzecioligowa Olimpia Grudziądz ogłosiła nazwisko nowego trenera. Został nim Bogusław Baniak, który zastąpił na tym stanowisku Marcina Płuskę.

więcej →

Marcin Płuska poprowadzi Kotwicę Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg ogłosiła nazwisko trenera, który poprowadzi ekipę z województwa zachodniopomorskiego w sezonie 2022/23. To Marcin Płuska, który ostatnio pracował w Olimpii Grudziądz.

więcej →

Szymon Grabowski nowym trenerem Stomilu Olsztyn

Stomil Olsztyn przedstawił następcę Piotra Jacka na stanowisko pierwszego trenera Stomilu Olsztyn. Nowym szkoleniowcem "Dumy Warmii" został Szymon Grabowski, który ostatnio prowadził Podhale Nowy Targ.

więcej →

Mateusz Michalski kolejnym wzmocnieniem Polonii Warszawa

Kolejnym letnim nabytkiem Czarnych Koszul został Mateusz Michalski. 31-letni pomocnik w minionym sezonie z powodzeniem reprezentował barwy Widzewa Łódź.

więcej →

Dawid Retlewski został nowym zawodnikiem Wisły Puławy

Dawid Retlewski został zaprezentowany jako nowy zawodnik Wisły Puławy. 30-letni napastnik w minionym sezonie reprezentował barwy Raduni Stężyca.

więcej →

Maciej Firlej wrócił do Znicza Pruszków

Napastnik ponownie zagra w Zniczu Pruszków. Mowa o Macieju Firleju, który ostatnio reprezentował barwy Motoru Lublin.

więcej →

Rafał Misztal nowym bramkarzem Podlasia Biała Podlaska

Podlasie Biała Podlaska dokonało wzmocnienia na pozycji bramkarza. Do zespołu dołączył Rafał Misztal, który do niedawna występował w barwach drugoligowej Pogoni Siedlce.

więcej →

Dietmar Brehmer odejdzie z Kotwicy Kołobrzeg?

Kotwica Kołobrzeg w ostatniej kolejce sezonu zapewniła sobie awans do eWinner 2 ligi, jak się jednak okazuje, przed startem nowego sezonu może dojść do zmian na stanowisku trenera.

więcej →

Wieczysta Kraków pewnie zwycięża w barażu o 3 ligę

Podopieczni Franciszka Smudy w pięknym stylu zapewnili sobie awans do 3 ligi. W drugim spotkaniu przeciwko rezerwom Termaliki Bruk-Bet II Nieciecza zwyciężyli 0:3.

więcej →

Jan Majsterek zasilił szeregi Polonii Warszawa

Trzecim letnim wzmocnieniem Czarnych Koszul został Jan Majsterek. 22-letni obrońca związał się z warszawskim zespołem dwuletnią umową.

więcej →

Tomasz Midzierski zawodnikiem Avii Świdnik

Avia Świdnik dokonała poważnego wzmocnienia w letnim okienku transferowym. Do czwartego zespołu poprzedniego sezonu dołączył Tomasz Midzierski, który w zeszłym sezonie występował w PKO Ekstraklasie w barwach Górnika Łęczna.

więcej →

Szymon Jopek nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice

Kolejny piłkarz odszedł ze Stali Stalowa Wola. Tym razem mowa o Szymonie Jopku, który został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice.

więcej →

Rusłan Zubkov pierwszym letnim wzmocnieniem Polonii Bytom

Rusłan Zubkov został pierwszym letnim wzmocnieniem Polonii Bytom. 30-letni Ukrainiec w minionym sezonie był zawodnikiem Ruchu Chorzów. Obrońca ma na swoim koncie występy w najwyższej klasie rozgrywkowej na Ukrainie.

więcej →

Wigry Suwałki wycofały się z eWinner 2 ligi

Trudno nam przekazywać takie informacje. Wigry Suwałki ze względu na problemy finansowe, nie przystąpią do rozgrywek eWinner 2 ligi w sezonie 2021/22.

więcej →

Michał Fidziukiewicz wzmocnił Polonię Warszawa

Polonia Warszawa potwierdziła pierwsze letnie wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Michał Fidziukiewicz, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Ruchy kadrowe Motoru Lublin. Sześciu zawodników żegna się z drużyną

Adrian Dudziński, Michał Fidziukiewicz, Seweryn Kiełpin, Tomasz Kołbon, Jakub Kosecki i Cezary Polak nie będą dłużej reprezentować barw Motoru Lublin. Decyzją pionu sportowego kontrakty tych zawodników nie zostaną przedłużone.

więcej →

Nowi zawodnicy w szeregach Raduni Stężyca

Radunia Stężyca zakontraktowała czterech nowych zawodników. Do drugoligowca dołączyli: Tomasz Dejewski, Andrzej Kaszuba, Przemysław Kita, Jonatan Straus.

więcej →

Legionovia Legionowo w ostatnim meczu pokonała Błoniankę Błonie

Legionovia Legionowo zwycięstwem zakończyli sezon 2021/22. Podopieczni Michała Pirosa na własnym stadionie pokonali Błoniankę Błonie.

więcej →