Portugalski obrońca dołączył do Wisły Puławy

Pedro Gaio dołączył do zespołu Mariusza Pawlaka. 24-letni Portugalczyk podpisał 1,5 roczny kontrakt

więcej →

Mikołaj Randak wypożyczony do Błonianki Błonie

Mikołaj Randak został wypożyczony z pierwszoligowych Wigier Suwałki do Błonianki Błonie, która na co dzień występuje w 3 lidze gr. I

więcej →

Michał Kobiałka wypożyczony do Orląt Radzyń Podlaski

Michał Kobiałka został wypożyczony na rundę wiosenną do trzecioligowych Orląt Radzyń Podlaski.

więcej →

Maciej Orłowski nowym zawodnikiem Raduni Stężyca

Maciej Orłowski w rundzie jesiennej występował w barwach Górnika Łęczna, teraz przyjdzie mu się zmierzyć z wymaganiami jakie stawia eWinner 2 liga.

więcej →

Czesław Michniewicz znalazł się w Radzie Sportowej Bałtyku Gdynia

Trzecioligowy Bałtyk Gdynia wybrał nowe władze. Nowym prezesem trzecioligowca został Jacek Goliński, a ponadto została powołana Rada Sportowa. W jej składzie znalazł się m.in. Czesław Michniewicz, były trener Legii Warszawa.

więcej →

Arsen Hrosu na testach w Puszczy Niepołomice

Piłkarz rezerw Górnika Zabrze testowany przez zespół z Fortuna 1 ligi. Mowa tutaj o Arsenie Hrosu, który trenuje z Puszczą Niepołomice.

więcej →

Lucas Dronov De Oliveira znalazł się w kręgu zainteresowań ŁKS-u Probudex Łagów

Ciekawy gracz znalazł się na celowniku LKS-u Probudex Łagów. Mowa tutaj o Lucasie Dronov De Oliveira, który jesienią występował w Cosmosie Nowotaniec.

więcej →

Piotr Grober w rundzie wiosennej nie będzie grał w Stali Stalowa Wola

Kolejny piłkarz odszedł ze Stali Stalowa Wola. Tym razem mowa o Piotrze Groberze, który do ekipy z województwa podkarpackiego trafił przed sezonem 2021/22.

więcej →

Jakub Siwek na testach w Polonii Bytom

Zawodnik Ruchu Chorzów Jakub Siwek przebywa na testach w trzecioligowej Polonii Bytom.

więcej →

Wojciech Figurski trenerem Sokoła Ostróda

Wojciech Figurski został zeprezentowany jako nowy szkoleniowiec Sokoła Ostróda. Zastąpił na tym stanowisku Huberta Błaszczaka.

więcej →

Jakub Tabor, Luigi D’Apollonio i Bartłomiej Wiktor na liście transferowej Siarki Tarnobrzeg

Trzech piłkarzy znalazło się na liście transferowej trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg. Mowa tutaj o Jakubie Taborze, Luigim D’Apollonio i Bartłomieju Wiktorze.

więcej →

Dominik Kunca został wypożyczony do Avii Świdnik

Avia Świdnik zaprezentowała kolejne zimowe wzmocnienie. Tym razem do trzecioligowca dołączył Dominik Kunca, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Bartłomiej Maćczak piłkarzem Sokoła Aleksandrów Łódzki

Bartłomiej Maćczak odchodzi z KKS-u Kalisz i po dwóch latach przerwy wraca do trzecioligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki. 

więcej →

Mikołaj Gabor wzmacnia Unię Janikowo

Mikołaj Gabor dołącza do zespołu prowadzonego przez Piotra Klepczarka na zasadzie transferu definitywnego i w rundzie jesiennej będzie występował na trzecioligowych boiskach.

więcej →

Pelikan Łowicz zakontraktował trzech nowych zawodników

Artur Stawikowski, Jakub Pawlicki oraz Przemysław Dwórzyński zostali zaprezentowani jako nowi zawodnicy trzecioligowego Pelikana Łowicz.

więcej →

Elorhan Matheus Vital Gomes de Sena nowym zawodnikiem Hutnika Kraków

Drugoligowy Hutnik Kraków dokonał bardzo ciekawego wzmocnienia. Do ekipy dowodzonej przez Krzysztofa Lipeckiego dołączył Elorhan Matheus Vital Gomes de Sena.

więcej →

Paweł Kowalkowski testowany przez Podhale Nowy Targ

Podhale Nowy Targ testuje piłkarza, który grał ostatnio w klasie O Krosno. Mowa tutaj o Pawle Kowalkowskim, mającym za sobą bardzo udaną rundę w Czarnych 1910 Jasło.

więcej →

Szymon Kaliniec oficjalnie w Siarce Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg zaprezentowała pierwsze zimowe wzmocnienie. Do wicelidera 3 ligi gr. IV dołączył Szymon Kaliniec, który ostatnio występował w Zniczu Pruszków.

więcej →

Kamil Orlik na testach w ŁKS-ie Probudex Łagów

Trzecioligowy ŁKS Probudex Łagów testuje piłkarza, który jesienią był związany z klubem ze szczebla centralnego. Mowa tutaj o Kamilu Orliku, który był zawodnikiem Chojniczanki Chojnice.

więcej →

Paweł Lipiec i Jakub Głaz odeszli z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Dwóch graczy pożegnało się z trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jak poinformował oficjalny serwis "pomarańczowo-czarnych" Paweł Lipiec oraz Jakub Głaz rozwiązali umowy z klubem.

więcej →