III liga, gr. I sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 42 13 3 2 30 13 17
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 36 11 3 4 28 19 9
3 Polonia Warszawa 18 35 11 2 5 37 21 16
4 Unia Skierniewice 18 34 11 1 6 26 9 17
5 Legionovia Legionowo 18 33 10 3 5 38 23 15
6 Sokół Ostróda 18 33 9 6 3 30 23 7
7 Legia II Warszawa 18 31 9 4 5 31 22 9
8 Znicz Biała Piska 18 27 8 3 7 30 28 2
9 Pelikan Łowicz 18 26 7 5 6 26 26 0
10 Olimpia Zambrów 18 23 5 8 5 30 28 2
11 Huragan Morąg 18 23 6 5 7 31 37 -6
12 Broń Radom 18 23 6 5 7 32 36 -4
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 20 6 2 10 23 22 1
14 Ursus Warszawa 18 18 5 3 10 23 33 -10
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 17 5 2 11 25 47 -22
16 Victoria Sulejówek 18 16 3 7 8 24 34 -10
17 Mazur Ełk 18 10 2 4 12 20 34 -14
18 ŁKS 1926 Łomża 18 6 2 0 16 19 48 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 9 22 7 1 1 19 3 16
2 Polonia Warszawa 9 21 7 0 2 20 8 12
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 20 6 2 1 17 5 12
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 19 6 1 2 15 7 8
5 Legionovia Legionowo 9 18 6 0 3 17 8 9
6 Znicz Biała Piska 9 17 5 2 2 18 15 3
7 Huragan Morąg 9 17 5 2 2 19 11 8
8 Sokół Ostróda 9 16 4 4 1 14 10 4
9 Pelikan Łowicz 9 15 4 3 2 14 10 4
10 Broń Radom 9 15 4 3 2 22 17 5
11 Legia II Warszawa 9 14 4 2 3 15 13 2
12 Olimpia Zambrów 9 13 3 4 2 14 12 2
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 13 4 1 4 17 7 10
14 Ursus Warszawa 9 10 3 1 5 13 17 -4
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 9 3 0 6 14 23 -9
16 Victoria Sulejówek 9 8 1 5 3 13 14 -1
17 ŁKS 1926 Łomża 9 6 2 0 7 14 22 -8
18 Mazur Ełk 9 5 1 2 6 9 17 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 23 7 2 0 15 6 9
2 Sokół Ostróda 9 17 5 2 2 16 13 3
3 Legia II Warszawa 9 17 5 2 2 16 9 7
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 16 5 1 3 11 14 -3
5 Legionovia Legionowo 9 15 4 3 2 21 15 6
6 Polonia Warszawa 9 14 4 2 3 17 13 4
7 Unia Skierniewice 9 12 4 0 5 7 6 1
8 Pelikan Łowicz 9 11 3 2 4 12 16 -4
9 Znicz Biała Piska 9 10 3 1 5 12 13 -1
10 Olimpia Zambrów 9 10 2 4 3 16 16 0
11 Broń Radom 9 8 2 2 5 10 19 -9
12 Ursus Warszawa 9 8 2 2 5 10 16 -6
13 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 8 2 2 5 11 24 -13
14 Victoria Sulejówek 9 8 2 2 5 11 20 -9
15 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 7 2 1 6 6 15 -9
16 Huragan Morąg 9 6 1 3 5 12 26 -14
17 Mazur Ełk 9 5 1 2 6 11 17 -6
18 ŁKS 1926 Łomża 9 0 0 0 9 5 26 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Broń Radom

Gospodarze Wynik Goście Data
Broń Radom 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 sierpnia 2018
Broń Radom 5 - 2 Ursus Warszawa 19 sierpnia 2018
Broń Radom 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 czerwca 2016
Broń Radom 0 - 2 Ursus Warszawa 16 marca 2016
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Broń Radom 14 listopada 2015
Ursus Warszawa 0 - 1 Broń Radom 22 sierpnia 2015
Ursus Warszawa 0 - 2 Broń Radom 30 maja 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Broń Radom 11 kwietnia 2015
Broń Radom 0 - 3 Ursus Warszawa 25 października 2014
Broń Radom 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 września 2014
Broń Radom 0 - 4 Ursus Warszawa 14 maja 2014
Broń Radom 2 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 kwietnia 2014
Ursus Warszawa 3 - 1 Broń Radom 12 października 2013
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 5 Broń Radom 8 września 2013

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 20
2 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 12
3 Dawid Cempa Sokół Aleksandrów Łódzki 11
4 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 9
5 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 8
6 Marcin Kajca Sokół Ostróda 7
7 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 7
8 Piotr Krawczyk Legionovia Legionowo 7
9 Joao Augusto Huragan Morąg 7
10 Adam Imiela Broń Radom 7
11 Konrad Rudnicki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
12 Rafał Kruczkowski Huragan Morąg 6
13 Karol Kosiński Znicz Biała Piska 6
14 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 6
15 Michał Bajdur Legia II Warszawa 6
16 Paweł Galik Huragan Morąg 6
17 Kamil Czarnecki Broń Radom 6
18 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 6
19 Emil Więcek Broń Radom 6
20 Marcin Mirecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
21 Arkadiusz Ciach Ursus Warszawa 6
22 Konrad Paterek Broń Radom 6
23 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 5
24 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 5
25 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 5
26 Arkadiusz Gajewski Ruch Wysokie Mazowieckie 5
27 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 5
28 Łukasz Siedlik Sokół Ostróda 5
29 Bartłomiej Maćczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
30 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 5
31 Damian Warchoł Unia Skierniewice 5
32 Artur Golański Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
33 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 5
34 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
35 Igor Biedrzycki Huragan Morąg 4
36 Marcin Burkhardt Legionovia Legionowo 4
37 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 4
38 Cezary Demianiuk ŁKS 1926 Łomża 4
39 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 4
40 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 4
41 Adison brak Victoria Sulejówek 4
42 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 4
43 Sebastian Szerszeń Pelikan Łowicz 4
44 Michał Twardowski Mazur Ełk 4
45 Paweł Wolski Ursus Warszawa 4
46 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 4
47 Hubert Otręba Sokół Ostróda 4
48 Marcin Kozłowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
49 Sebastian Weremko Legionovia Legionowo 3
50 Filip Dziełak Ursus Warszawa 3
51 Paweł Kaczmarek Sokół Aleksandrów Łódzki 3
52 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 3
53 Bartosz Brodziński Legia II Warszawa 3
54 Radosław Pruchnik Legia II Warszawa 3
55 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 3
56 Kacper Górski Legionovia Legionowo 3
57 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 3
58 Cezary Sauczek Polonia Warszawa 3
59 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 3
60 Tomasz Kolus Unia Skierniewice 3
61 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 3
62 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 3
63 Piotr Łysiak Huragan Morąg 3
64 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 3
65 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
66 Przemysław Olesiński Ruch Wysokie Mazowieckie 3
67 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 3
68 Maciej Nalej Unia Skierniewice 3
69 Aleksander Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
70 Bartosz Szaraniec Mazur Ełk 3
71 Michał Miller Sokół Aleksandrów Łódzki 3
72 Michał Kossyk Znicz Biała Piska 2
73 Mateusz Bondarenko Legia II Warszawa 2
74 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 2
75 Wojciech Gorczyca Broń Radom 2
76 Kamil Wolski Legionovia Legionowo 2
77 Mateusz Broź Sokół Ostróda 2
78 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
79 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 2
80 Julian Świątek Victoria Sulejówek 2
81 Rafał Zembrowski Polonia Warszawa 2
82 Slaven Jurisa Legionovia Legionowo 2
83 Sebastian Czapa Pelikan Łowicz 2
84 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 2
85 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 2
86 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
87 Krystian Stolarczyk Pelikan Łowicz 2
88 Rafał Lisiecki Sokół Ostróda 2
89 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
90 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
91 Patryk Czarnota Broń Radom 2
92 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
93 Tomasz Kowalski Sokół Ostróda 2
94 Maciej Zieniewicz Mazur Ełk 2
95 Patryk Woźniak Mazur Ełk 2
96 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 2
97 Mateusz Małek Polonia Warszawa 2
98 Jakub Rozwandowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
99 Maksim Kventsar Broń Radom 2
100 Piotr Kasperkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 2
101 Rafał Maciążek Huragan Morąg 2
102 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
103 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 2
104 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
105 Wojciech Nasuto Olimpia Zambrów 2
106 Mateusz Zambrowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
107 Bartosz Zakrzewski Olimpia Zambrów 2
108 Jakub Rogalski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
109 Bartłomiej Gromek Ruch Wysokie Mazowieckie 2
110 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
111 Mateusz Grudziński Victoria Sulejówek 1
112 Patryk Koncewicz Olimpia Zambrów 1
113 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 1
114 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 1
115 Rafał Parobczyk Victoria Sulejówek 1
116 Filip Kowalczyk Legionovia Legionowo 1
117 Michał Bartkowski Huragan Morąg 1
118 Michał Bartkowski Huragan Morąg 1
119 Piotr Maślanka Polonia Warszawa 1
120 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 1
121 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
122 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
123 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
124 Maciej Wilanowski Polonia Warszawa 1
125 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 1
126 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 1
127 Marcin Kluska Polonia Warszawa 1
128 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 1
129 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 1
130 Arkadiusz Mroczkowski Huragan Morąg 1
131 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
132 Patryk Paczuk Legionovia Legionowo 1
133 Nikodem Zawistowski Victoria Sulejówek 1
134 Robert Słomka Ursus Warszawa 1
135 Maciej Ostrowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
136 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
137 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 1
138 Krzysztof Możdżonek Victoria Sulejówek 1
139 Bartosz Gołaszewski Mazur Ełk 1
140 Patryk Zych Ursus Warszawa 1
141 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 1
142 Karol Żwir Sokół Aleksandrów Łódzki 1
143 Dawid Serafiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
144 Łukasz Bocian Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
145 Domiinik Głowiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
146 Krzysztof Mączyński Legia II Warszawa 1
147 Jacek Lewandowski Legionovia Legionowo 1
148 Radosław Gulbierz Mazur Ełk 1
149 Bartosz Broniarek Pelikan Łowicz 1
150 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
151 Mikołaj Zawistowski Victoria Sulejówek 1
152 Karol Worach Ursus Warszawa 1
153 Kamil Janik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
154 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
155 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 1
156 Daniel Gołębiewski Legionovia Legionowo 1
157 Jakub Żmuda Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
158 Eryk Rakowski ŁKS 1926 Łomża 1
159 Patryk Kostyk ŁKS 1926 Łomża 1
160 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
161 Maciej Wyszogrodzki Unia Skierniewice 1
162 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1
163 Kamil Nowicki Pelikan Łowicz 1
164 Michał Dobkowski Pelikan Łowicz 1
165 Luka Janković Legionovia Legionowo 1
166 Jakub Wardzyński ŁKS 1926 Łomża 1
167 Konrad Kamionowski ŁKS 1926 Łomża 1
168 Cezary Demnianin ŁKS 1926 Łomża 1
169 Grzegorz Mazurek Legionovia Legionowo 1
170 Maksymilian Vogtman Ursus Warszawa 1
171 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
172 Oskar Wojtysiak Legia II Warszawa 1
173 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 1
174 Maciej Famulak Mazur Ełk 1
175 Sebastian Olczak Polonia Warszawa 1