III liga, gr. I sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 4 12 4 0 0 9 2 7
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 10 3 1 0 10 6 4
3 Sokół Ostróda 4 9 3 0 1 10 5 5
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 8 2 2 0 8 5 3
5 Pelikan Łowicz 4 7 2 1 1 12 5 7
6 Huragan Morąg 4 7 2 1 1 7 6 1
7 Concordia Elbląg 4 7 2 1 1 5 5 0
8 RKS Radomsko 4 6 2 0 2 9 5 4
9 Ursus Warszawa 4 5 1 2 1 5 4 1
10 Znicz Biała Piska 4 5 1 2 1 7 7 0
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 4 1 1 2 5 5 0
12 Unia Skierniewice 4 4 1 1 2 8 9 -1
13 Olimpia Zambrów 4 4 1 1 2 7 8 -1
14 Broń Radom 4 4 1 1 2 4 7 -3
15 Polonia Warszawa 4 4 1 1 2 4 8 -4
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 3 0 3 1 5 6 -1
17 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 0 0 0 4 4 14 -10
18 KS Wasilków 4 0 0 0 4 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Concordia Elbląg 3 7 2 1 0 4 1 3
2 Sokół Ostróda 2 6 2 0 0 6 1 5
3 RKS Radomsko 3 6 2 0 1 8 1 7
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 4 1 1 0 5 3 2
5 Huragan Morąg 2 4 1 1 0 5 3 2
6 Ursus Warszawa 3 4 1 1 1 5 4 1
7 Polonia Warszawa 3 4 1 1 1 4 5 -1
8 Legia II Warszawa 1 3 1 0 0 3 0 3
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 3 1 0 0 3 1 2
10 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 3 1 0 0 4 1 3
11 Unia Skierniewice 2 3 1 0 1 5 5 0
12 Olimpia Zambrów 2 3 1 0 1 5 3 2
13 Broń Radom 2 3 1 0 1 2 3 -1
14 Znicz Biała Piska 2 2 0 2 0 2 2 0
15 Pelikan Łowicz 2 1 0 1 1 3 5 -2
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 1 0 1 0 2 2 0
17 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 0 0 0 2 1 7 -6
18 KS Wasilków 2 0 0 0 2 0 6 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 3 9 3 0 0 6 2 4
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 7 2 1 0 7 5 2
3 Pelikan Łowicz 2 6 2 0 0 9 0 9
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 4 1 1 0 3 2 1
5 Sokół Ostróda 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Huragan Morąg 2 3 1 0 1 2 3 -1
7 Znicz Biała Piska 2 3 1 0 1 5 5 0
8 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 2 0 2 1 3 4 -1
9 Ursus Warszawa 1 1 0 1 0 0 0 0
10 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 1 0 1 2 1 4 -3
11 Unia Skierniewice 2 1 0 1 1 3 4 -1
12 Olimpia Zambrów 2 1 0 1 1 2 5 -3
13 Broń Radom 2 1 0 1 1 2 4 -2
14 Concordia Elbląg 1 0 0 0 1 1 4 -3
15 RKS Radomsko 1 0 0 0 1 1 4 -3
16 Polonia Warszawa 1 0 0 0 1 0 3 -3
17 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 0 0 0 2 3 7 -4
18 KS Wasilków 2 0 0 0 2 1 7 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Broń Radom

Gospodarze Wynik Goście Data
Broń Radom 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 września 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Broń Radom 7 września 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Broń Radom 13 kwietnia 2019
Broń Radom 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 sierpnia 2018
Broń Radom 0 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 czerwca 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Broń Radom 12 listopada 2017
Broń Radom 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 czerwca 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Broń Radom 4 maja 2016
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Broń Radom 14 listopada 2015
Broń Radom 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 września 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 2 Broń Radom 9 maja 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Broń Radom 11 kwietnia 2015
Broń Radom 3 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 października 2014
Broń Radom 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 września 2014
Broń Radom 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 maja 2014
Broń Radom 2 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 kwietnia 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Broń Radom 2 października 2013
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 5 Broń Radom 8 września 2013

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 5
2 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 4
3 Damian Warchoł Pelikan Łowicz 4
4 Paweł Baraniak RKS Radomsko 3
5 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 3
6 Anton Kolosov Huragan Morąg 3
7 Robert Hirsz Sokół Ostróda 3
8 Rafał Parobczyk Unia Skierniewice 3
9 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 3
10 Piotr Łysiak Huragan Morąg 3
11 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 2
12 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 2
13 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
14 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 2
15 Oskar Rynkowski Sokół Ostróda 2
16 Krzysztof Wicki Sokół Ostróda 2
17 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 2
18 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 2
19 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
20 Mikołaj Bociek Sokół Aleksandrów Łódzki 2
21 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 2
22 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
23 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 2
24 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 2
25 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 2
26 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
27 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
28 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
29 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 1
30 Kamil Sternicki Broń Radom 1
31 Przemysław Śliwiński Broń Radom 1
32 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
33 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 1
34 Andrzej Kłosiński Znicz Biała Piska 1
35 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
36 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 1
37 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 1
38 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 1
39 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 1
40 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 1
41 Michał Wrzesiński Unia Skierniewice 1
42 Mateusz Stolarczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
43 Kamil Czarnecki Broń Radom 1
44 Igor Kania Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
45 Adrian Marcioch Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
46 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
47 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 1
48 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 1
49 Robert Chwastek Sokół Ostróda 1
50 Patryk Kubicki Sokół Ostróda 1
51 Maciej Bortniczuk Olimpia Zambrów 1
52 Rafał Lisiecki Concordia Elbląg 1
53 Mariusz Wierzbowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
54 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
55 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
56 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
57 Hubert Gutkowski Unia Skierniewice 1
58 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
59 Kamil Cupriak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
60 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
61 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 1
62 Dawid Ostaszewski KS Wasilków 1
63 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 1
64 Adrian Klepczyński RKS Radomsko 1
65 Jarosław Niezgoda Legia II Warszawa 1
66 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
67 Dawid Przezak Unia Skierniewice 1
68 Patryk Zych Polonia Warszawa 1
69 Bartosz Bujalski Unia Skierniewice 1
70 Szymon Modrzewski Huragan Morąg 1
71 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 1
72 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
73 Mateusz Grudziński Legia II Warszawa 1
74 Patryk Czarnota Broń Radom 1
75 Paweł Jabłoński Ursus Warszawa 1
76 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1
77 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1