Fortuna 1 liga: Zdenerwowany Raków Częstochowa zagra z Wartą Poznań, PGE Stal Mielec jedzie do Jastrzębia [Zapowiedź 28 .kolejki]

Piłkarze Marka Papszuna po przegranej w Mielcu są w sportowej złości, którą chcą wyładować na Warcie Poznań. Drugi ŁKS wybiera się do Tych, a mielczanie udadzą się na mecz do...

więcej →

Stal Mielec lepsza w meczu na szczycie

Stal Mielec wygrała z Rakowem Częstochowa 3-1 (2-0) w najciekawszym meczu 27 Kolejki Fortuna 1 ligi. Mielczanie zbliżyli się na 6. punktów do miejsca premiowanego awansem do LOTTO Ekstraklasy.

więcej →

Fortuna 1 liga: Raków Częstochowa jedzie do Mielca postawić kolejny krok w kierunku awansu [Zapowiedź 27. kolejki]

Podopieczni Marka Papszuna wybiorą się Podkarpacie aby postawić kolejny krok do awansu. Wicelider z Łodzi także może znacząco przybliżyć się do promocji w szeregi elity.

więcej →

Stomil podzielił się punktami z Rakowem

Stomil Olsztyn zremisował z Rakowem Częstochowa 1-1 (0-1) w najciekawszym meczu 25. Kolejki Fortuna 1 ligi. Raków przerwał passę 9. kolejnych meczów bez straty punktów.

więcej →

Raków Częstochowa skromnie pokonał Bruk-Bet Termalicę Nieciecza

Przed meczem było sporo obaw jak podopieczni Marka Papszuna zagrają po 120 minutach z Legią. Piłkarze Rakowa Częstochowa skromnie pokonali zespół z Niecieczy.

więcej →

Puchar Polski: Raków Częstochowa wygrał z Legią Warszawa!

Sensacja stała się faktem. Legia Warszawa odpadła w ćwierćfinale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa i to pierwszoligowcy meldują się w półfinale rozgrywek pucharowych. Raków wygrał z Legią 2-1 po dogrywce.

więcej →

GKS Katowice blisko dna, przegrali z Rakowem Częstochowa

Sytuacja podopiecznych Dariusza Dudka robi się coraz gorsza. W derbowym spotkaniu pokonał ich pędzący do piłkarskiej elity Raków Częstochowa.

więcej →

Raków Częstochowa wygrał z Chrobrym Głogów

Raków Częstochowa wygrał z Chrobrym Głogów 1-0 (0-0) w pierwszym meczu po przerwie zimowej 22. Kolejki Fortuna 1 Ligii. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Sebastian Musiolik.

więcej →

Danian Pawłas nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa

Nowym zawodnikiem lidera Fortuna 1 ligi, Rakowa Częstochowa, został Danian Pawłas. Lider zaplecza ekstraklasy uprzedził tym samym między innymi Górnika Zabrze czy Legię Warszawa.

więcej →

Starcie odwiecznych rywali. Raków Częstochowa pokonał Odrę Opole 2-0 [GALERIA]

Raków Częstochowa pokonał odwiecznego rywala – Odrę Opole – 2-0 i umocnił się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi. Wiosną jego celem będzie awans do „Lotto” Ekstraklasy.

więcej →

Raków Częstochowa na remis ze Stalą Mielec. Bramki tylko w pierwszej połowie

Raków Częstochowa zremisował ze Stalą Mielec 1-1 (1-1) w ostatnim meczu 10. Kolejki Fortuna 1 Liga.

więcej →

Raków Częstochowa na własnym terenie pokonał Puszczę Niepołomice

W spotkaniu pierwszej kolejki Fotruny 1.LIGI Raków Częstochowa podejmował na własnym obiekcie Puszcze Niepołomice. Z tego pojedynku zwycięsko wyszli zawodnicy Rakowa, którzy pokonali Puszczę 3-0.