Były zawodnik między innymi Legii Warszawa Igor Lewczuk może lada dzień wrócić do Lotto Ekstraklasy. Klubem zainteresowanym jest bowiem Raków Częstochowa.

Obrońca Igor Lewczuk występuje obecnie we francuskim Girondins Bordeaux. Od pierwszego lipca piłkarz będzie wolnym zawodnikiem bowiem wtedy kończy mu się kontrakt z aktualnym pracodawcą. Plotki głoszą, że zainteresowanym ma być klub Rakowa Częstochowa, który świeżo co awansował do Lotto Ekstraklasy demolując po drodze ligowy rywali.

Zainteresowanie okazywała również Korona Kielce, lecz temat pozyskania zawodnika ucichł. Lewczuk miał nie wiele okazji by wystąpić w barwach klubu z zachodniej Francji w tym sezonie. Wyszedł na boisko zaledwie pięciokrotnie. Rok wcześniej stanowił dużą rolę w zespole. Był głównym filarem defensywy francuskiej drużyny.

fot. laczynaspilka.pl


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.