III liga, gr. I sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 16 36 11 3 2 37 17 20
2 Znicz Biała Piska 17 31 9 4 4 32 19 13
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 30 8 6 3 31 21 10
4 Legia II Warszawa 16 30 8 6 2 25 16 9
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 27 7 6 3 21 15 6
6 Kaczkan Huragan Morąg 17 26 7 5 5 24 20 4
7 Concordia Elbląg 17 26 7 5 5 23 23 0
8 Unia Skierniewice 17 25 8 1 8 31 37 -6
9 RKS Radomsko 16 24 7 3 6 24 22 2
10 Pelikan Łowicz 16 23 7 2 7 29 25 4
11 Olimpia Zambrów 17 23 6 5 6 30 30 0
12 Broń Radom 17 23 6 5 6 25 25 0
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 18 5 3 9 27 31 -4
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 16 3 7 7 22 28 -6
15 Ursus Warszawa 16 15 3 6 7 16 20 -4
16 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 14 3 5 8 19 30 -11
17 Polonia Warszawa 17 13 3 4 10 14 28 -14
18 KS Wasilków 16 8 2 2 12 10 33 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 10 19 5 4 1 17 7 10
2 Concordia Elbląg 9 18 5 3 1 12 6 6
3 Sokół Ostróda 7 16 5 1 1 17 7 10
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 16 5 1 2 19 11 8
5 Kaczkan Huragan Morąg 10 13 3 4 3 16 13 3
6 RKS Radomsko 8 13 4 1 3 14 9 5
7 Olimpia Zambrów 9 13 4 1 4 20 17 3
8 Legia II Warszawa 8 11 2 5 1 13 7 6
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 10 3 1 1 8 4 4
10 Ursus Warszawa 10 10 2 4 4 14 14 0
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 9 2 3 3 13 16 -3
12 Pelikan Łowicz 7 8 2 2 3 11 11 0
13 Polonia Warszawa 9 8 2 2 5 9 15 -6
14 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 7 2 1 6 8 16 -8
15 Unia Skierniewice 8 6 2 0 6 10 21 -11
16 Broń Radom 7 6 1 3 3 7 10 -3
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 5 1 2 5 11 18 -7
18 KS Wasilków 9 1 0 1 8 2 17 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 9 20 6 2 1 20 10 10
2 Legia II Warszawa 8 19 6 1 1 12 9 3
3 Unia Skierniewice 9 19 6 1 2 21 16 5
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 17 4 5 2 13 11 2
5 Broń Radom 10 17 5 2 3 18 15 3
6 Pelikan Łowicz 9 15 5 0 4 18 14 4
7 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 14 3 5 1 12 10 2
8 Kaczkan Huragan Morąg 7 13 4 1 2 8 7 1
9 Znicz Biała Piska 7 12 4 0 3 15 12 3
10 RKS Radomsko 8 11 3 2 3 10 13 -3
11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 11 3 2 3 19 15 4
12 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 11 2 5 2 11 10 1
13 Olimpia Zambrów 8 10 2 4 2 10 13 -3
14 Concordia Elbląg 8 8 2 2 4 11 17 -6
15 KS Wasilków 7 7 2 1 4 8 16 -8
16 Ursus Warszawa 6 5 1 2 3 2 6 -4
17 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 5 1 2 5 6 14 -8
18 Polonia Warszawa 8 5 1 2 5 5 13 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lechia Tomaszów Mazowiecki

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Aleksandrów Łódzki 5 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 listopada 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 października 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 czerwca 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 listopada 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 maja 2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 października 2017
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 marca 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 sierpnia 2016
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 czerwca 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 marca 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 listopada 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 kwietnia 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 marca 2015
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 września 2014
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 sierpnia 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 kwietnia 2014
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 grudnia 2013
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 września 2013
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 sierpnia 2013

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 14
2 Damian Warchoł Pelikan Łowicz 13
3 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 12
4 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9
5 Kamil Czarnecki Broń Radom 8
6 Rafał Parobczyk Unia Skierniewice 8
7 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
8 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 7
9 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
10 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 7
11 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 6
12 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 6
13 Paweł Baraniak RKS Radomsko 6
14 Patryk Kubicki Sokół Ostróda 6
15 Krzysztof Wicki Sokół Ostróda 6
16 Michał Wrzesiński Unia Skierniewice 6
17 Adam Duda Concordia Elbląg 6
18 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 6
19 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 6
20 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 6
21 Przemysław Śliwiński Broń Radom 6
22 Anton Kolosov Kaczkan Huragan Morąg 6
23 Rafał Lisiecki Concordia Elbląg 5
24 Robert Hirsz Sokół Ostróda 5
25 Oskar Rynkowski Sokół Ostróda 5
26 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 5
27 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 5
28 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
29 Dawid Przezak Unia Skierniewice 4
30 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 4
31 Adrian Marcioch Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
32 Michał Ressel Kaczkan Huragan Morąg 4
33 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 4
34 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 4
35 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 4
36 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
37 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 3
38 Igor Kania Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
39 Paweł Jabłoński Ursus Warszawa 3
40 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 3
41 Patryk Czarnota Broń Radom 3
42 Eryk Matus Ruch Wysokie Mazowieckie 3
43 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 3
44 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 3
45 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 3
46 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 3
47 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 3
48 Karol Żwir Sokół Ostróda 3
49 Adam Butkiewicz KS Wasilków 3
50 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 3
51 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
52 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
53 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 3
54 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 3
55 Mikołaj Bociek Sokół Aleksandrów Łódzki 3
56 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 3
57 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
58 Patryk Burzyński Kaczkan Huragan Morąg 2
59 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 2
60 Przemysław Wicik Broń Radom 2
61 Sebastian Kobiera Polonia Warszawa 2
62 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 2
63 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
64 Patryk Zych Polonia Warszawa 2
65 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
66 Robert Chwastek Sokół Ostróda 2
67 Aleksander Ślęzak RKS Radomsko 2
68 Marcin Bawolik Ursus Warszawa 2
69 Bartłomiej Wasiluk Sokół Ostróda 2
70 Patryk Konik Legia II Warszawa 2
71 Konrad Wira Concordia Elbląg 2
72 Kacper Karasek Unia Skierniewice 2
73 Paweł Tomkiewicz Sokół Ostróda 2
74 Omar Tall RKS Radomsko 2
75 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
76 Kamil Sternicki Broń Radom 2
77 Maciej Radaszkiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 2
78 Mateusz Grudziński Legia II Warszawa 2
79 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
80 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 2
81 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 2
82 Marcin Paczkowski Olimpia Zambrów 2
83 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
84 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 2
85 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 2
86 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
87 Mateusz Kinast Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
88 Bartłomiej Danowski Concordia Elbląg 1
89 Hubert Otręba Sokół Ostróda 1
90 Krystian Białas Pelikan Łowicz 1
91 Mateusz Szmydt Kaczkan Huragan Morąg 1
92 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 1
93 Mateusz Wrzesień RKS Radomsko 1
94 Jan Pawłowski KS Wasilków 1
95 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
96 Michał Gładysz Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
97 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 1
98 Mateusz Bąkowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
99 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
100 Piotr Kołc Sokół Ostróda 1
101 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
102 Mikołaj Neuman Legia II Warszawa 1
103 Kamil Kubiak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
104 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 1
105 Daniel Jatczak RKS Radomsko 1
106 Antoni Górecki Ursus Warszawa 1
107 Grzegorz Gulczyński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
108 Franciszek Ratajczyk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
109 Maksim Kventsar Broń Radom 1
110 Bartosz Dudziński KS Wasilków 1
111 Karol Styś KS Wasilków 1
112 Marek Wasiluk Olimpia Zambrów 1
113 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 1
114 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 1
115 Adam Saktura RKS Radomsko 1
116 Rafał Maćkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
117 Paweł Kaczmarek Olimpia Zambrów 1
118 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
119 Kamil Orlik Legia II Warszawa 1
120 Michał Paduch KS Wasilków 1
121 Andrzej Kosiński Znicz Biała Piska 1
122 Grzegorz Makala Ruch Wysokie Mazowieckie 1
123 Bartłomiej Ziemak Broń Radom 1
124 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
125 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
126 Jacek Wuwer Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
127 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 1
128 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 1
129 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 1
130 Kacper Jedynak Broń Radom 1
131 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 1
132 Kacper Wasilewski Polonia Warszawa 1
133 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
134 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
135 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
136 Konrad Matuszewski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
137 Radosław Lenart Concordia Elbląg 1
138 Kamil Sadziński RKS Radomsko 1
139 Jakub Łabęda Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
140 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 1
141 Piotr Ziółkowski Sokół Ostróda 1
142 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
143 Michał Hryszko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
144 Mateusz Mętlicki Kaczkan Huragan Morąg 1
145 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
146 Kamil Waśniowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
147 Maciej Bodniczuk Olimpia Zambrów 1
148 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
149 Andrzej Kłosiński Znicz Biała Piska 1
150 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
151 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 1
152 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 1
153 Mateusz Stolarczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
154 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
155 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 1
156 Maciej Bortniczuk Olimpia Zambrów 1
157 Mariusz Wierzbowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
158 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
159 Hubert Gutkowski Unia Skierniewice 1
160 Kamil Cupriak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
161 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
162 Dawid Ostaszewski KS Wasilków 1
163 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 1
164 Adrian Klepczyński RKS Radomsko 1
165 Jarosław Niezgoda Legia II Warszawa 1
166 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
167 Bartosz Bujalski Unia Skierniewice 1
168 Szymon Modrzewski Kaczkan Huragan Morąg 1
169 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 1
170 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
171 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1