III liga, gr. III sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 36 92 30 2 4 93 30 63
2 Polonia Bytom 36 81 25 6 5 86 42 44
3 Ślęza Wrocław 36 78 23 9 4 97 38 59
4 Pniówek Pawłowice Śląskie 36 68 20 8 8 68 45 23
5 Zagłębie II Lubin 36 59 18 5 13 71 43 28
6 Rekord Bielsko-Biała 36 58 17 7 12 71 57 14
7 LKS Goczałkowice Zdrój 36 51 15 6 15 56 55 1
8 Stal Brzeg 36 49 13 10 13 61 54 7
9 Górnik II Zabrze 36 49 15 4 17 61 56 5
10 Lechia Zielona Góra 36 47 12 11 13 50 59 -9
11 Miedź II Legnica 36 46 13 7 16 47 59 -12
12 Gwarek Tarnowskie Góry 36 44 11 11 14 51 67 -16
13 MKS Kluczbork 36 41 11 8 17 57 77 -20
14 Piast Żmigród 36 39 9 12 15 53 56 -3
15 Warta Gorzów Wielkopolski 36 39 11 6 19 36 53 -17
16 Foto-Higiena Gać 36 33 8 9 19 51 87 -36
17 ROW 1964 Rybnik 36 30 6 12 18 45 75 -30
18 Polonia-Stal Świdnica 36 25 7 4 25 43 101 -58
19 Polonia Nysa 36 24 5 9 22 42 85 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 18 49 16 1 1 57 14 43
2 Polonia Bytom 18 45 14 3 1 46 18 28
3 Ślęza Wrocław 18 43 13 4 1 55 19 36
4 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 36 11 3 4 38 23 15
5 Rekord Bielsko-Biała 18 34 10 4 4 43 23 20
6 Zagłębie II Lubin 18 32 10 2 6 45 21 24
7 Górnik II Zabrze 18 28 9 1 8 40 27 13
8 Miedź II Legnica 18 28 8 4 6 28 26 2
9 Gwarek Tarnowskie Góry 18 28 8 4 6 29 27 2
10 Stal Brzeg 18 25 7 4 7 32 27 5
11 LKS Goczałkowice Zdrój 18 24 7 3 8 30 28 2
12 Lechia Zielona Góra 18 22 5 7 6 24 28 -4
13 MKS Kluczbork 18 21 6 3 9 30 35 -5
14 Foto-Higiena Gać 18 21 5 6 7 30 36 -6
15 Piast Żmigród 18 18 4 6 8 26 22 4
16 Polonia-Stal Świdnica 18 17 5 2 11 20 45 -25
17 Warta Gorzów Wielkopolski 18 16 4 4 10 15 23 -8
18 Polonia Nysa 18 14 3 5 10 23 34 -11
19 ROW 1964 Rybnik 18 13 2 7 9 18 34 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 18 43 14 1 3 36 16 20
2 Polonia Bytom 18 36 11 3 4 40 24 16
3 Ślęza Wrocław 18 35 10 5 3 42 19 23
4 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 32 9 5 4 30 22 8
5 Zagłębie II Lubin 18 27 8 3 7 26 22 4
6 LKS Goczałkowice Zdrój 18 27 8 3 7 26 27 -1
7 Lechia Zielona Góra 18 25 7 4 7 26 31 -5
8 Rekord Bielsko-Biała 18 24 7 3 8 28 34 -6
9 Stal Brzeg 18 24 6 6 6 29 27 2
10 Warta Gorzów Wielkopolski 18 23 7 2 9 21 30 -9
11 Górnik II Zabrze 18 21 6 3 9 21 29 -8
12 Piast Żmigród 18 21 5 6 7 27 34 -7
13 MKS Kluczbork 18 20 5 5 8 27 42 -15
14 Miedź II Legnica 18 18 5 3 10 19 33 -14
15 ROW 1964 Rybnik 18 17 4 5 9 27 41 -14
16 Gwarek Tarnowskie Góry 18 16 3 7 8 22 40 -18
17 Foto-Higiena Gać 18 12 3 3 12 21 51 -30
18 Polonia Nysa 18 10 2 4 12 19 51 -32
19 Polonia-Stal Świdnica 18 8 2 2 14 23 56 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ślęza Wrocław

Gospodarze Wynik Goście Data
Piast Żmigród 0 - 0 Ślęza Wrocław 9 października 2021
Ślęza Wrocław 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 26 września 2021
Ślęza Wrocław 2 - 2 Piast Żmigród 1 maja 2021
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Ślęza Wrocław 13 marca 2021
Ślęza Wrocław 1 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 października 2020
Piast Żmigród 0 - 1 Ślęza Wrocław 19 września 2020
Piast Żmigród 0 - 0 Ślęza Wrocław 23 maja 2020
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Ślęza Wrocław 11 kwietnia 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Piast Żmigród 26 października 2019
Ślęza Wrocław 0 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 września 2019
Piast Żmigród 1 - 2 Ślęza Wrocław 18 maja 2019
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 1 Ślęza Wrocław 1 maja 2019
Ślęza Wrocław 3 - 1 Piast Żmigród 28 października 2018
Ślęza Wrocław 3 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 września 2018
Piast Żmigród 1 - 1 Ślęza Wrocław 21 kwietnia 2018
Ślęza Wrocław 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 31 marca 2018
Ślęza Wrocław 0 - 4 Piast Żmigród 9 września 2017
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 3 Ślęza Wrocław 19 sierpnia 2017
Ślęza Wrocław 2 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 maja 2017
Piast Żmigród 1 - 0 Ślęza Wrocław 8 kwietnia 2017
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Ślęza Wrocław 8 października 2016
Ślęza Wrocław 4 - 2 Piast Żmigród 17 sierpnia 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród 3 maja 2016
Piast Żmigród 1 - 3 Ślęza Wrocław 3 października 2015
Piast Żmigród 2 - 1 Ślęza Wrocław 6 czerwca 2015
Ślęza Wrocław 4 - 1 Piast Żmigród 15 listopada 2014
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród 23 marca 2014
Piast Żmigród 0 - 2 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2013

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 25
2 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 25
3 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 23
4 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 20
5 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 18
6 Adam Setla Polonia Nysa 18
7 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 18
8 Adam Żak Polonia Bytom 17
9 Damian Celuch Polonia Bytom 16
10 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 16
11 Patryk Stefański Polonia Bytom 15
12 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 15
13 Bartosz Marchewka LKS Goczałkowice Zdrój 15
14 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 13
15 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 13
16 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 13
17 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 12
18 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 11
19 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 11
20 Daniel Stanclik Piast Żmigród 11
21 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 11
22 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 10
23 Filip Żagiel Polonia Bytom 10
24 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 10
25 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 10
26 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 10
27 Filip Latusek MKS Kluczbork 10
28 Bartosz Zynek Zagłębie II Lubin 10
29 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 9
30 Jan Ciućka Rekord Bielsko-Biała 9
31 Sebastian Pączko Polonia Bytom 9
32 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 8
33 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 8
34 Dawid Krzemień Polonia Bytom 8
35 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 8
36 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 8
37 Maciej Koziara Miedź II Legnica 8
38 Daniel Łuczak Piast Żmigród 7
39 Daniel Iwanek Rekord Bielsko-Biała 7
40 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 7
41 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 7
42 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 7
43 Michał Biskup Ruch Chorzów 7
44 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 6
45 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 6
46 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 6
47 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 6
48 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 6
49 Kamil Spratek Pniówek Pawłowice Śląskie 6
50 Wojciech Szuba Polonia-Stal Świdnica 6
51 Kamil Lukoszek Górnik II Zabrze 6
52 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 6
53 Jakub Gil Ślęza Wrocław 6
54 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 6
55 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 6
56 Mateusz Dychus Stal Brzeg 6
57 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 6
58 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 6
59 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 6
60 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 6
61 Marko Zawada Górnik II Zabrze 6
62 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 5
63 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 5
64 Bruno Garcia Miedź II Legnica 5
65 Tobiasz Jarczak Piast Żmigród 5
66 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 5
67 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 5
68 Piotr Kwaśniewski Ruch Chorzów 5
69 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 5
70 Damian Szydziak Polonia-Stal Świdnica 5
71 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 5
72 Michał Sypek Stal Brzeg 5
73 Michał Maj Stal Brzeg 5
74 Dorian Krakowski Polonia-Stal Świdnica 4
75 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 4
76 Lucjan Zieliński MKS Kluczbork 4
77 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 4
78 Dominik Kuboń Piast Żmigród 4
79 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 4
80 Adrian Błaszkiewicz Polonia Nysa 4
81 Werick Caetano Miedź II Legnica 4
82 Michał Płonka Polonia Bytom 4
83 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 4
84 Dominik Budzik Polonia Bytom 4
85 Maciej Matusik Foto-Higiena Gać 4
86 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 4
87 Kamil Nykiel MKS Kluczbork 4
88 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 4
89 Konrad Andrzejczak Stal Brzeg 4
90 Dawid Kamiński Stal Brzeg 4
91 Sebastian Siwek Gwarek Tarnowskie Góry 4
92 Mariusz Kaczmarczyk Lechia Zielona Góra 4
93 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 4
94 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 4
95 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 4
96 Eryk Moryson Piast Żmigród 4
97 Igor Lewandowski Miedź II Legnica 4
98 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 4
99 Guilherme Da Silva Ślęza Wrocław 4
100 Jan Flak Górnik II Zabrze 3
101 Tomasz Wójtowicz Ruch Chorzów 3
102 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 3
103 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 3
104 Patryk Ostrowski Polonia Nysa 3
105 Jakub Siwek Ruch Chorzów 3
106 Przemysław Szkatuła Pniówek Pawłowice Śląskie 3
107 Tomasz Pieńko Zagłębie II Lubin 3
108 Daniel Golus Polonia Nysa 3
109 Arsen Hrosu Górnik II Zabrze 3
110 Kordian Górka Polonia Bytom 3
111 Grzegorz Ochwat Polonia Bytom 3
112 Kacper Laskowski Zagłębie II Lubin 3
113 Kacper Duda Polonia Nysa 3
114 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 3
115 Milan Posmyk Zagłębie II Lubin 3
116 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 3
117 Marcin Lachowski Polonia Bytom 3
118 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 3
119 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 3
120 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 3
121 Grzegorz Borowy Polonia-Stal Świdnica 3
122 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 3
123 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 3
124 Marcin Kozina LKS Goczałkowice Zdrój 3
125 Artiom Carastoian Miedź II Legnica 3
126 Kacper Kawula Ruch Chorzów 3
127 Tomasz Mamis Polonia Nysa 3
128 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 3
129 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 3
130 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 3
131 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 3
132 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 3
133 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 3
134 Mateusz Olikiewicz Foto-Higiena Gać 2
135 Michał Koc Górnik II Zabrze 2
136 Jakub Kowalski Stal Brzeg 2
137 Michał Hawryło Foto-Higiena Gać 2
138 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 2
139 Szymon Gemborys LKS Goczałkowice Zdrój 2
140 Patryk Paszkowski Polonia-Stal Świdnica 2
141 Ilán Rappoport Lechia Zielona Góra 2
142 Marcin Wdowiak Foto-Higiena Gać 2
143 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 2
144 Jakub Rogalski Zagłębie II Lubin 2
145 Krzysztof Bialik Ślęza Wrocław 2
146 Oktawian Obuchowski Gwarek Tarnowskie Góry 2
147 Bartłomiej Kulejewski Ruch Chorzów 2
148 Mateusz Danieluk Polonia Nysa 2
149 Marcin Pietrowski Miedź II Legnica 2
150 Michał Pojasek Miedź II Legnica 2
151 Gabriel Dornellas Ślęza Wrocław 2
152 Jakub Trojanowski Piast Żmigród 2
153 Marek Miziniak Piast Żmigród 2
154 Jędrzej Król Lechia Zielona Góra 2
155 Cyprian Poniedziałek Warta Gorzów Wielkopolski 2
156 Dominik Nowakowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
157 Jakub Banach Stal Brzeg 2
158 Szymon Byrtek Rekord Bielsko-Biała 2
159 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 2
160 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 2
161 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 2
162 Daniel Paszek Ruch Chorzów 2
163 Maciej Pisula Polonia Nysa 2
164 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 2
165 Alan Lubaski Górnik II Zabrze 2
166 Oskar Sikorski Warta Gorzów Wielkopolski 2
167 Adam Samiec Ślęza Wrocław 2
168 Tomasz Gomola ROW 1964 Rybnik 2
169 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 2
170 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
171 Damian Kasprzak Polonia-Stal Świdnica 2
172 Wojciech Dragon LKS Goczałkowice Zdrój 2
173 Patryk Salamon Polonia-Stal Świdnica 2
174 Artur Stawikowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
175 Bartosz Baranowicz Górnik II Zabrze 2
176 Dariusz Zapotoczny Polonia Nysa 2
177 Patryk Sikora Ruch Chorzów 2
178 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 2
179 Filip Łukasik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
180 Michał Szymała LKS Goczałkowice Zdrój 2
181 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 2
182 Kajetan Frankowski Polonia Bytom 2
183 Piotr Świątko Miedź II Legnica 2
184 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 2
185 Adam Grygier LKS Goczałkowice Zdrój 2
186 Arisco . Miedź II Legnica 2
187 Edil Souza Polonia-Stal Świdnica 2
188 Mateusz Bartolewski Zagłębie II Lubin 2
189 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
190 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 2
191 Kamil Sosna Piast Żmigród 2
192 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
193 Marcos Baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
194 Bartosz Paszkowski Polonia-Stal Świdnica 1
195 Dawid Ogrocki LKS Goczałkowice Zdrój 1
196 Miłosz Paradowski MKS Kluczbork 1
197 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
198 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
199 Mateusz Nazar Polonia Nysa 1
200 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1
201 Dawid Migus ROW 1964 Rybnik 1
202 Mateusz Chmarek Zagłębie II Lubin 1
203 Hamza Bahaïd Miedź II Legnica 1
204 Marcel Jaszczyk MKS Kluczbork 1
205 Mateusz Pańkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
206 Mateusz Kizyma Zagłębie II Lubin 1
207 Dawid Wiciński Pniówek Pawłowice Śląskie 1
208 Andrij Kozaczenko Polonia-Stal Świdnica 1
209 Łukasz Gajda ROW 1964 Rybnik 1
210 Kacper Zając Zagłębie II Lubin 1
211 Iegor Tarnov Foto-Higiena Gać 1
212 Nataniel Szota MKS Kluczbork 1
213 Jakub Pochcioł ROW 1964 Rybnik 1
214 Aron Athenstadt Lechia Zielona Góra 1
215 Michał Tylki Foto-Higiena Gać 1
216 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 1
217 Dawid Hanc Zagłębie II Lubin 1
218 Adrian Pytlik ROW 1964 Rybnik 1
219 Wojciech Wenglorz MKS Kluczbork 1
220 Kamil Całka Górnik II Zabrze 1
221 Byron Burgering Miedź II Legnica 1
222 Hubert Kwolek Miedź II Legnica 1
223 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
224 Wojciech Galas Zagłębie II Lubin 1
225 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
226 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
227 Szymon Przystalski MKS Kluczbork 1
228 Kapcer Stachowski Foto-Higiena Gać 1
229 Dawid Szkudlarek Górnik II Zabrze 1
230 Grzegorz Bartczak Miedź II Legnica 1
231 Paweł Czarny Polonia-Stal Świdnica 1
232 Cezary Kępczyński Piast Żmigród 1
233 Kacper Piórecki Foto-Higiena Gać 1
234 Marcin Kowalski Ruch Chorzów 1
235 Kacper Będzieszak Ruch Chorzów 1
236 Wojciech Łaski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
237 Jakub Wróbel Polonia Bytom 1
238 Bruno Dos santos raposo Miedź II Legnica 1
239 Radosław Mikołajczak Warta Gorzów Wielkopolski 1
240 Maksymilian Podgórski Stal Brzeg 1
241 Łukasz Łakomy Zagłębie II Lubin 1
242 Adam Ratajczyk Zagłębie II Lubin 1
243 Kornel Ciupka Polonia-Stal Świdnica 1
244 Jakub Szendzielorz LKS Goczałkowice Zdrój 1
245 Karol Danielik Stal Brzeg 1
246 Robert Chwastek Gwarek Tarnowskie Góry 1
247 Paweł Kohut Piast Żmigród 1
248 Piotr Wyroba Ruch Chorzów 1
249 Paweł Pytel Foto-Higiena Gać 1
250 Jehor Tarnow Foto-Higiena Gać 1
251 Marcel Vasiľ ROW 1964 Rybnik 1
252 Marcin Mączka Rekord Bielsko-Biała 1
253 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 1
254 Wojciech Kobylarczyk Górnik II Zabrze 1
255 Błażej Chouwer Piast Żmigród 1
256 Ruben Hoogenhout Miedź II Legnica 1
257 Arkadiusz Kowalczyk Polonia Bytom 1
258 Maciej Śliwa Miedź II Legnica 1
259 Michał Mazur MKS Kluczbork 1
260 Łukasz Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 1
261 Mateusz Duchowski Ruch Chorzów 1
262 Jakub Rudek Ruch Chorzów 1
263 Wiktor Pleśnierowicz Miedź II Legnica 1
264 Sebastian Taranek Miedź II Legnica 1
265 Sebastian Dworaczek Gwarek Tarnowskie Góry 1
266 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 1
267 Ble Dro Narcisse Polonia Nysa 1
268 Dawid Niedźwiedzki ROW 1964 Rybnik 1
269 Piotr Maroszek LKS Goczałkowice Zdrój 1
270 Joe Romanski Zagłębie II Lubin 1
271 Jakub Kotko Górnik II Zabrze 1
272 Nikolas Wroblewski Rekord Bielsko-Biała 1
273 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 1
274 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
275 Mateusz Krzymiński Foto-Higiena Gać 1
276 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
277 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 1
278 Denis Smolarek MKS Kluczbork 1
279 Krzysztof Bodziony Pniówek Pawłowice Śląskie 1
280 Przemysław Macierzyński Warta Gorzów Wielkopolski 1
281 Marcin Gołębiowski Piast Żmigród 1
282 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 1
283 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 1
284 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
285 Marcel Kasprzak Warta Gorzów Wielkopolski 1
286 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 1
287 Łukasz Chodyga Polonia Nysa 1
288 Michał Szymczyk Stal Brzeg 1
289 Marcin Budnik Stal Brzeg 1
290 Sebastian Jaroszyński Polonia-Stal Świdnica 1
291 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
292 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 1
293 Adam Borkowski Zagłębie II Lubin 1
294 Piotr Samiec-Talar Ślęza Wrocław 1
295 Dawid Ogrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 1
296 Kamil Witkowski MKS Kluczbork 1