Choć João Paulo Vieira Passoni z zespołem Ślęzy Wrocław związał się tuż przed startem sezonu 2021/22, to dopiero w rundzie wiosennej będzie miał okazję zadebiutować w żółto-czerwonych barwach.

Joao Passoni urodził się w 1997 roku, swoją karierę piłkarską rozpoczynał w takich klubach jak SE Palmeiras, AA Ponte Preta i FC Comercial. Pierwszymi jego klubami w Europie były włoskie U.S.D Samassi i A.S.D Cecina. W 2019 roku przeniósł się do Portugali. W tym kraju reprezentował barwy Monção i S.C. Melgacense. Pierwszym klubem Passoniego w Polsce był Górnik Mysłowice, w którym João występował w sezonie 2020/21.

Zawodnik związał się ze Ślęzą przed startem sezonu 2021/22, z racji, że nie przepracował pełnego okresu przygotowawczego z drużyną trafił na wypożyczenie do IV ligowego Sokoła Marcinkowice. Jego bilans to 11 meczów ligowych i 11 bramek, oraz 2 mecze pucharowe i 2 bramki oraz 2 asysty.

Źródło / Foto: Ślęza Wrocław


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.