III liga, gr. III sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Skra Częstochowa 34 66 18 12 4 59 28 31
2 Ślęza Wrocław 34 64 19 7 8 67 48 19
3 Gwarek Tarnowskie Góry 34 63 18 9 7 56 40 16
4 Stal Brzeg 34 60 17 9 8 69 46 23
5 Górnik Polkowice 34 59 18 5 11 64 43 21
6 Piast Żmigród 34 57 17 6 11 56 43 13
7 Ruch Zdzieszowice 34 49 13 10 11 57 44 13
8 Rekord Bielsko-Biała 34 46 13 7 14 49 50 -1
9 Lechia Dzierżoniów 34 46 14 4 16 55 58 -3
10 Zagłębie II Lubin 34 46 14 4 16 53 57 -4
11 BKS Stal Bielsko-Biała 34 46 14 4 16 41 48 -7
12 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 44 13 5 16 60 62 -2
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 43 11 10 13 43 51 -8
14 Miedź II Legnica 34 41 12 5 17 42 56 -14
15 Górnik II Zabrze 34 39 11 6 17 56 63 -7
16 Unia Turza Śląska 34 36 10 6 18 51 63 -12
17 Lechia Zielona Góra 34 33 9 6 19 48 67 -19
18 Polonia Głubczyce 34 22 7 1 26 37 96 -59
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Skra Częstochowa 17 45 14 3 0 37 6 31
2 Stal Brzeg 17 38 11 5 1 39 18 21
3 Gwarek Tarnowskie Góry 17 33 10 3 4 28 20 8
4 Górnik Polkowice 17 31 10 1 6 37 20 17
5 Ślęza Wrocław 17 30 9 3 5 39 25 14
6 Piast Żmigród 17 29 8 5 4 28 16 12
7 Miedź II Legnica 17 29 9 2 6 23 22 1
8 BKS Stal Bielsko-Biała 17 26 8 2 7 22 19 3
9 Ruch Zdzieszowice 17 25 7 4 6 34 24 10
10 Rekord Bielsko-Biała 17 25 7 4 6 26 24 2
11 Lechia Dzierżoniów 17 25 7 4 6 25 24 1
12 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 25 6 7 4 23 18 5
13 Zagłębie II Lubin 17 24 7 3 7 31 25 6
14 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 23 7 2 8 37 34 3
15 Górnik II Zabrze 17 22 7 1 9 30 28 2
16 Unia Turza Śląska 17 20 5 5 7 29 25 4
17 Lechia Zielona Góra 17 19 5 4 8 25 31 -6
18 Polonia Głubczyce 17 9 3 0 14 20 51 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ślęza Wrocław 17 34 10 4 3 28 23 5
2 Gwarek Tarnowskie Góry 17 30 8 6 3 28 20 8
3 Górnik Polkowice 17 28 8 4 5 27 23 4
4 Piast Żmigród 17 28 9 1 7 28 27 1
5 Ruch Zdzieszowice 17 24 6 6 5 23 20 3
6 Stal Brzeg 17 22 6 4 7 30 28 2
7 Zagłębie II Lubin 17 22 7 1 9 22 32 -10
8 Skra Częstochowa 17 21 4 9 4 22 22 0
9 Rekord Bielsko-Biała 17 21 6 3 8 23 26 -3
10 Lechia Dzierżoniów 17 21 7 0 10 30 34 -4
11 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 21 6 3 8 23 28 -5
12 BKS Stal Bielsko-Biała 17 20 6 2 9 19 29 -10
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 18 5 3 9 20 33 -13
14 Górnik II Zabrze 17 17 4 5 8 26 35 -9
15 Unia Turza Śląska 17 16 5 1 11 22 38 -16
16 Lechia Zielona Góra 17 14 4 2 11 23 36 -13
17 Polonia Głubczyce 17 13 4 1 12 17 45 -28
18 Miedź II Legnica 17 12 3 3 11 19 34 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ślęza Wrocław

Gospodarze Wynik Goście Data
Ślęza Wrocław 0 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 20 listopada 2021
Ślęza Wrocław 0 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 13 listopada 2021
Miedź II Legnica 0 - 0 Ślęza Wrocław 6 listopada 2021
Ślęza Wrocław 0 - 0 Odra Wodzisław Śląski 30 października 2021
Polonia Bytom 0 - 0 Ślęza Wrocław 23 października 2021
Ślęza Wrocław 0 - 0 Foto-Higiena Gać 16 października 2021
Piast Żmigród 0 - 0 Ślęza Wrocław 9 października 2021
MKS Kluczbork 0 - 0 Ślęza Wrocław 2 października 2021
Ślęza Wrocław 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 26 września 2021
Ślęza Wrocław 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 22 września 2021
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Ślęza Wrocław 18 września 2021
Ślęza Wrocław 2 - 0 Lechia Zielona Góra 11 września 2021
Rekord Bielsko-Biała 3 - 0 Ślęza Wrocław 8 września 2021
Ślęza Wrocław 5 - 2 Zagłębie II Lubin 4 września 2021
Stal Brzeg 1 - 2 Ślęza Wrocław 28 sierpnia 2021
Ślęza Wrocław 6 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 21 sierpnia 2021
Górnik II Zabrze 0 - 2 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2021
Ślęza Wrocław 6 - 0 Carina Gubin 14 sierpnia 2021
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 0 Ślęza Wrocław 7 sierpnia 2021
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 2 Ślęza Wrocław 19 czerwca 2021
Stal Brzeg 1 - 1 Ślęza Wrocław 6 czerwca 2021
Ślęza Wrocław 4 - 2 ROW 1964 Rybnik 2 czerwca 2021
Polonia Nysa 3 - 3 Ślęza Wrocław 29 maja 2021
Ślęza Wrocław 8 - 2 Rekord Bielsko-Biała 26 maja 2021
Lechia Zielona Góra 1 - 3 Ślęza Wrocław 22 maja 2021
Ślęza Wrocław 1 - 1 Polonia Bytom 16 maja 2021
Zagłębie II Lubin 0 - 1 Ślęza Wrocław 8 maja 2021
Ślęza Wrocław 5 - 1 Foto-Higiena Gać 5 maja 2021
Ślęza Wrocław 2 - 2 Piast Żmigród 1 maja 2021
MKS Kluczbork 0 - 5 Ślęza Wrocław 24 kwietnia 2021
Ślęza Wrocław 1 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 17 kwietnia 2021
Ruch Chorzów 3 - 2 Ślęza Wrocław 10 kwietnia 2021
Ślęza Wrocław 2 - 1 Polonia-Stal Świdnica 3 kwietnia 2021
Górnik II Zabrze 0 - 4 Ślęza Wrocław 27 marca 2021
Ślęza Wrocław 5 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 20 marca 2021
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Ślęza Wrocław 13 marca 2021
Ślęza Wrocław 3 - 0 Miedź II Legnica 6 marca 2021
Ślęza Wrocław 4 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 28 listopada 2020
Ślęza Wrocław 4 - 2 Polonia Nysa 18 listopada 2020
Ślęza Wrocław 5 - 0 Stal Brzeg 14 listopada 2020
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 Ślęza Wrocław 11 listopada 2020
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Ślęza Wrocław 7 listopada 2020
Ślęza Wrocław 1 - 1 Lechia Zielona Góra 18 października 2020
Ślęza Wrocław 1 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 października 2020
Polonia Bytom 0 - 2 Ślęza Wrocław 9 października 2020
Ślęza Wrocław 1 - 1 Zagłębie II Lubin 3 października 2020
Foto-Higiena Gać 2 - 2 Ślęza Wrocław 26 września 2020
Piast Żmigród 0 - 1 Ślęza Wrocław 19 września 2020
Ślęza Wrocław 4 - 2 MKS Kluczbork 13 września 2020
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 1 Ślęza Wrocław 9 września 2020
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Ślęza Wrocław 5 września 2020
Ślęza Wrocław 1 - 0 Ruch Chorzów 29 sierpnia 2020
Polonia-Stal Świdnica 2 - 5 Ślęza Wrocław 22 sierpnia 2020
Ślęza Wrocław 3 - 0 Górnik II Zabrze 16 sierpnia 2020
Miedź II Legnica 1 - 4 Ślęza Wrocław 1 sierpnia 2020
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Ślęza Wrocław 13 czerwca 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Stal Brzeg 6 czerwca 2020
Miedź II Legnica 0 - 0 Ślęza Wrocław 30 maja 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 27 maja 2020
Piast Żmigród 0 - 0 Ślęza Wrocław 23 maja 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Górnik II Zabrze 16 maja 2020
Polonia Bytom 0 - 0 Ślęza Wrocław 13 maja 2020
MKS Kluczbork 0 - 0 Ślęza Wrocław 9 maja 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Śląsk II Wrocław 6 maja 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Foto-Higiena Gać 2 maja 2020
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Ślęza Wrocław 25 kwietnia 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Zagłębie II Lubin 18 kwietnia 2020
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Ślęza Wrocław 11 kwietnia 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 LZS Starowice Dolne 4 kwietnia 2020
Ruch Chorzów 0 - 0 Ślęza Wrocław 28 marca 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Lechia Zielona Góra 21 marca 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 7 marca 2020
Ślęza Wrocław 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 23 listopada 2019
Stal Brzeg 2 - 1 Ślęza Wrocław 16 listopada 2019
Ślęza Wrocław 2 - 2 Miedź II Legnica 9 listopada 2019
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 1 Ślęza Wrocław 2 listopada 2019
Ślęza Wrocław 0 - 0 Piast Żmigród 26 października 2019
Górnik II Zabrze 2 - 0 Ślęza Wrocław 20 października 2019
Ślęza Wrocław 2 - 3 MKS Kluczbork 12 października 2019
Śląsk II Wrocław 1 - 3 Ślęza Wrocław 5 października 2019
Foto-Higiena Gać 0 - 4 Ślęza Wrocław 28 września 2019
Ślęza Wrocław 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 22 września 2019
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Ślęza Wrocław 14 września 2019
Ślęza Wrocław 0 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 września 2019
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Ślęza Wrocław 31 sierpnia 2019
Ślęza Wrocław 2 - 0 Ruch Chorzów 24 sierpnia 2019
Lechia Zielona Góra 3 - 1 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2019
Ślęza Wrocław 1 - 0 Polonia Bytom 10 sierpnia 2019
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Ślęza Wrocław 2 sierpnia 2019
Lechia Dzierżoniów 1 - 5 Ślęza Wrocław 8 czerwca 2019
Ślęza Wrocław 0 - 1 Górnik Polkowice 1 czerwca 2019
Ruch Radzionków 0 - 2 Ślęza Wrocław 29 maja 2019
Ślęza Wrocław 5 - 1 Agroplon Głuszyna 25 maja 2019
Piast Żmigród 1 - 2 Ślęza Wrocław 18 maja 2019
Ślęza Wrocław 1 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 15 maja 2019
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Ślęza Wrocław 11 maja 2019
Ślęza Wrocław 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała 5 maja 2019
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 1 Ślęza Wrocław 1 maja 2019
Ślęza Wrocław 5 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 kwietnia 2019
MKS Kluczbork 2 - 4 Ślęza Wrocław 20 kwietnia 2019
Ślęza Wrocław 2 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 13 kwietnia 2019
Miedź II Legnica 2 - 0 Ślęza Wrocław 6 kwietnia 2019
Ślęza Wrocław 1 - 0 Zagłębie II Lubin 30 marca 2019
Stal Brzeg 1 - 1 Ślęza Wrocław 23 marca 2019
Ślęza Wrocław 0 - 1 Górnik II Zabrze 16 marca 2019
Ślęza Wrocław 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 9 marca 2019
Ślęza Wrocław 2 - 1 Lechia Dzierżoniów 24 listopada 2018
Górnik Polkowice 2 - 1 Ślęza Wrocław 17 listopada 2018
Ślęza Wrocław 3 - 0 Ruch Radzionków 10 listopada 2018
Agroplon Głuszyna 0 - 0 Ślęza Wrocław 3 listopada 2018
Ślęza Wrocław 3 - 1 Piast Żmigród 28 października 2018
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 3 Ślęza Wrocław 20 października 2018
Ślęza Wrocław 1 - 0 Foto-Higiena Gać 5 października 2018
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 Ślęza Wrocław 29 września 2018
Ślęza Wrocław 3 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 września 2018
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 4 Ślęza Wrocław 15 września 2018
Ślęza Wrocław 1 - 1 MKS Kluczbork 9 września 2018
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 0 Ślęza Wrocław 1 września 2018
Ślęza Wrocław 4 - 2 Miedź II Legnica 29 sierpnia 2018
Zagłębie II Lubin 1 - 0 Ślęza Wrocław 25 sierpnia 2018
Ślęza Wrocław 3 - 1 Stal Brzeg 18 sierpnia 2018
Górnik II Zabrze 1 - 4 Ślęza Wrocław 11 sierpnia 2018
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Ślęza Wrocław 3 sierpnia 2018
Ślęza Wrocław 2 - 2 Górnik Polkowice 16 czerwca 2018
Rekord Bielsko-Biała 0 - 1 Ślęza Wrocław 9 czerwca 2018
Ślęza Wrocław 3 - 2 Miedź II Legnica 3 czerwca 2018
BKS Stal Bielsko-Biała 1 - 2 Ślęza Wrocław 31 maja 2018
Ślęza Wrocław 4 - 0 Polonia Głubczyce 27 maja 2018
Skra Częstochowa 1 - 1 Ślęza Wrocław 19 maja 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13 maja 2018
Ślęza Wrocław 1 - 1 Górnik II Zabrze 9 maja 2018
Unia Turza Śląska 0 - 2 Ślęza Wrocław 6 maja 2018
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Ślęza Wrocław 1 maja 2018
Ślęza Wrocław 3 - 0 Zagłębie II Lubin 28 kwietnia 2018
Piast Żmigród 1 - 1 Ślęza Wrocław 21 kwietnia 2018
Ślęza Wrocław 0 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 15 kwietnia 2018
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Ślęza Wrocław 7 kwietnia 2018
Ślęza Wrocław 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 31 marca 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 Lechia Dzierżoniów 27 marca 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 Stal Brzeg 11 marca 2018
Górnik Polkowice 2 - 3 Ślęza Wrocław 18 listopada 2017
Ślęza Wrocław 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada 2017
Miedź II Legnica 1 - 1 Ślęza Wrocław 4 listopada 2017
Ślęza Wrocław 2 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała 29 października 2017
Polonia Głubczyce 2 - 5 Ślęza Wrocław 21 października 2017
Ślęza Wrocław 1 - 1 Skra Częstochowa 14 października 2017
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Ślęza Wrocław 7 października 2017
Ślęza Wrocław 3 - 0 Unia Turza Śląska 30 września 2017
Ślęza Wrocław 3 - 2 Ruch Zdzieszowice 24 września 2017
Zagłębie II Lubin 0 - 2 Ślęza Wrocław 16 września 2017
Ślęza Wrocław 0 - 4 Piast Żmigród 9 września 2017
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 0 Ślęza Wrocław 2 września 2017
Ślęza Wrocław 6 - 2 Lechia Zielona Góra 26 sierpnia 2017
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 3 Ślęza Wrocław 19 sierpnia 2017
Górnik II Zabrze 0 - 2 Ślęza Wrocław 15 sierpnia 2017
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 Ślęza Wrocław 12 sierpnia 2017
Stal Brzeg 6 - 0 Ślęza Wrocław 5 sierpnia 2017
Ślęza Wrocław 0 - 2 Górnik Polkowice 17 czerwca 2017
Ślęza Wrocław 2 - 0 Miedź II Legnica 14 czerwca 2017
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 Ślęza Wrocław 7 czerwca 2017
Ślęza Wrocław 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała 3 czerwca 2017
Ślęza Wrocław 1 - 0 Stal Brzeg 31 maja 2017
Ślęza Wrocław 3 - 4 Górnik II Zabrze 27 maja 2017
Ślęza Wrocław 3 - 1 Górnik Wałbrzych 24 maja 2017
Ślęza Wrocław 2 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 maja 2017
Skra Częstochowa 0 - 0 Ślęza Wrocław 13 maja 2017
Ślęza Wrocław 0 - 2 Lechia Zielona Góra 10 maja 2017
Ślęza Wrocław 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 6 maja 2017
Ruch Zdzieszowice 1 - 3 Ślęza Wrocław 22 kwietnia 2017
Ślęza Wrocław 1 - 0 Śląsk II Wrocław 15 kwietnia 2017
Piast Żmigród 1 - 0 Ślęza Wrocław 8 kwietnia 2017
Ślęza Wrocław 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 1 kwietnia 2017
Olimpia Kowary 1 - 3 Ślęza Wrocław 25 marca 2017
Ślęza Wrocław 0 - 0 Unia Turza Śląska 18 marca 2017
Górnik Polkowice 1 - 1 Ślęza Wrocław 20 listopada 2016
Miedź II Legnica 0 - 0 Ślęza Wrocław 13 listopada 2016
Ślęza Wrocław 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 6 listopada 2016
BKS Stal Bielsko-Biała 6 - 0 Ślęza Wrocław 29 października 2016
Stal Brzeg 3 - 3 Ślęza Wrocław 22 października 2016
Górnik II Zabrze 2 - 1 Ślęza Wrocław 16 października 2016
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Ślęza Wrocław 8 października 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 Skra Częstochowa 2 października 2016
Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 Ślęza Wrocław 18 września 2016
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Ślęza Wrocław 10 września 2016
Lechia Zielona Góra 0 - 3 Ślęza Wrocław 3 września 2016
Ślęza Wrocław 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 27 sierpnia 2016
Śląsk II Wrocław 4 - 5 Ślęza Wrocław 20 sierpnia 2016
Ślęza Wrocław 4 - 2 Piast Żmigród 17 sierpnia 2016
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Ślęza Wrocław 13 sierpnia 2016
Ślęza Wrocław 1 - 0 Olimpia Kowary 6 sierpnia 2016
Unia Turza Śląska 3 - 0 Ślęza Wrocław 31 lipca 2016
Formacja Port 2000 Mostki 3 - 2 Ślęza Wrocław 5 czerwca 2016
Ślęza Wrocław 4 - 0 Foto-Higiena Gać 29 maja 2016
Ślęza Wrocław 0 - 1 Lechia Dzierżoniów 25 maja 2016
Ślęza Wrocław 6 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 maja 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 15 maja 2016
Ślęza Wrocław 1 - 2 Zagłębie II Lubin 7 maja 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród 3 maja 2016
Górnik Wałbrzych 1 - 0 Ślęza Wrocław 27 kwietnia 2016
Ślęza Wrocław 2 - 1 Ilanka Rzepin 23 kwietnia 2016
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Ślęza Wrocław 17 kwietnia 2016
Ślęza Wrocław 3 - 2 Górnik Polkowice 9 kwietnia 2016
Miedź II Legnica 2 - 1 Ślęza Wrocław 3 kwietnia 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 KP Brzeg Dolny 26 marca 2016
Polonia-Stal Świdnica 2 - 3 Ślęza Wrocław 23 marca 2016
Ślęza Wrocław 1 - 0 Budowlani Lubsko 19 marca 2016
Ślęza Wrocław 2 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 28 listopada 2015
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 7 Ślęza Wrocław 21 listopada 2015
Ślęza Wrocław 2 - 0 Formacja Port 2000 Mostki 15 listopada 2015
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Ślęza Wrocław 7 listopada 2015
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Ślęza Wrocław 31 października 2015
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 - 2 Ślęza Wrocław 24 października 2015
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 1 Ślęza Wrocław 17 października 2015
Zagłębie II Lubin 1 - 3 Ślęza Wrocław 10 października 2015
Piast Żmigród 1 - 3 Ślęza Wrocław 3 października 2015
Ślęza Wrocław 0 - 4 Górnik Wałbrzych 30 września 2015
Ilanka Rzepin 0 - 0 Ślęza Wrocław 26 września 2015
Ślęza Wrocław 0 - 0 Śląsk II Wrocław 20 września 2015
Górnik Polkowice 0 - 2 Ślęza Wrocław 12 września 2015
Ślęza Wrocław 2 - 2 Miedź II Legnica 5 września 2015
KP Brzeg Dolny 1 - 2 Ślęza Wrocław 2 września 2015
Budowlani Lubsko 1 - 2 Ślęza Wrocław 29 sierpnia 2015
Ślęza Wrocław 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica 22 sierpnia 2015
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 3 Ślęza Wrocław 15 sierpnia 2015
Ślęza Wrocław 4 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 9 sierpnia 2015
Ślęza Wrocław 0 - 1 Bytovia Bytów 19 lipca 2015
Piast Żmigród 2 - 1 Ślęza Wrocław 6 czerwca 2015
Ślęza Wrocław 0 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 czerwca 2015
MKS Oława 3 - 1 Ślęza Wrocław 30 maja 2015
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 - 3 Ślęza Wrocław 23 maja 2015
Ślęza Wrocław 0 - 2 Bielawianka Bielawa 17 maja 2015
Lechia Zielona Góra 1 - 4 Ślęza Wrocław 9 maja 2015
Lechia Dzierżoniów 0 - 3 Ślęza Wrocław 6 maja 2015
Ślęza Wrocław 1 - 1 Zagłębie II Lubin 3 maja 2015
Polonia-Stal Świdnica 3 - 1 Ślęza Wrocław 30 kwietnia 2015
Ślęza Wrocław 0 - 3 Formacja Port 2000 Mostki 25 kwietnia 2015
Dąb Sława-Przybyszów 0 - 0 Ślęza Wrocław 22 kwietnia 2015
Ślęza Wrocław 3 - 0 Polonia Trzebnica 19 kwietnia 2015
KP Brzeg Dolny 2 - 3 Ślęza Wrocław 11 kwietnia 2015
Foto-Higiena Gać 0 - 2 Ślęza Wrocław 8 kwietnia 2015
Ślęza Wrocław 0 - 1 Śląsk II Wrocław 4 kwietnia 2015
Ślęza Wrocław 1 - 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 21 marca 2015
Foto-Higiena Gać 0 - 0 Ślęza Wrocław 14 marca 2015
Ślęza Wrocław 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 22 listopada 2014
Ślęza Wrocław 4 - 1 Piast Żmigród 15 listopada 2014
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 0 Ślęza Wrocław 8 listopada 2014
Ślęza Wrocław 5 - 0 MKS Oława 2 listopada 2014
Ślęza Wrocław 1 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 26 października 2014
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Ślęza Wrocław 18 października 2014
Polonia Trzebnica 0 - 2 Ślęza Wrocław 15 października 2014
Ślęza Wrocław 3 - 1 Lechia Zielona Góra 12 października 2014
Zagłębie II Lubin 6 - 1 Ślęza Wrocław 5 października 2014
Ślęza Wrocław 4 - 1 Dąb Sława-Przybyszów 1 października 2014
Ślęza Wrocław 1 - 0 Polonia-Stal Świdnica 27 września 2014
Formacja Port 2000 Mostki 4 - 0 Ślęza Wrocław 21 września 2014
Ślęza Wrocław 4 - 1 KP Brzeg Dolny 6 września 2014
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Ślęza Wrocław 30 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 23 sierpnia 2014
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Ślęza Wrocław 20 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 4 - 2 Foto-Higiena Gać 16 sierpnia 2014
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 1 Ślęza Wrocław 9 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 1 - 1 Ursus Warszawa 18 czerwca 2014
Ursus Warszawa 1 - 0 Ślęza Wrocław 14 czerwca 2014
Ślęza Wrocław 3 - 0 GKS Kobierzyce 7 czerwca 2014
Ślęza Wrocław 3 - 3 Formacja Port 2000 Mostki 31 maja 2014
Zagłębie II Lubin 2 - 1 Ślęza Wrocław 25 maja 2014
Ślęza Wrocław 6 - 1 Śląsk II Wrocław 17 maja 2014
Ślęza Wrocław 2 - 1 Polonia Trzebnica 11 maja 2014
Ślęza Wrocław 1 - 0 Foto-Higiena Gać 7 maja 2014
Ilanka Rzepin 1 - 2 Ślęza Wrocław 3 maja 2014
Ślęza Wrocław 5 - 1 Prochowiczanka Prochowice 30 kwietnia 2014
Ślęza Wrocław 3 - 1 Lechia Dzierżoniów 27 kwietnia 2014
MKS Oława 1 - 2 Ślęza Wrocław 19 kwietnia 2014
Ślęza Wrocław 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica 16 kwietnia 2014
Ślęza Wrocław 0 - 0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 kwietnia 2014
Bielawianka Bielawa 1 - 2 Ślęza Wrocław 5 kwietnia 2014
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Ślęza Wrocław 29 marca 2014
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród 23 marca 2014
Promień Żary 1 - 1 Ślęza Wrocław 15 marca 2014
Ślęza Wrocław 4 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 23 listopada 2013
GKS Kobierzyce 2 - 1 Ślęza Wrocław 16 listopada 2013
Formacja Port 2000 Mostki 2 - 1 Ślęza Wrocław 9 listopada 2013
Ślęza Wrocław 1 - 1 Zagłębie II Lubin 2 listopada 2013
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Ślęza Wrocław 27 października 2013
Polonia Trzebnica 3 - 3 Ślęza Wrocław 19 października 2013
Foto-Higiena Gać 4 - 5 Ślęza Wrocław 12 października 2013
Ślęza Wrocław 2 - 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 października 2013
Ślęza Wrocław 2 - 1 Ilanka Rzepin 4 października 2013
Prochowiczanka Prochowice 1 - 3 Ślęza Wrocław 28 września 2013
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Ślęza Wrocław 21 września 2013
Ślęza Wrocław 1 - 1 MKS Oława 14 września 2013
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 3 Ślęza Wrocław 7 września 2013
Ślęza Wrocław 1 - 1 Bielawianka Bielawa 31 sierpnia 2013
Polonia-Stal Świdnica 0 - 4 Ślęza Wrocław 28 sierpnia 2013
Piast Żmigród 0 - 2 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2013
Ślęza Wrocław 2 - 0 Promień Żary 15 sierpnia 2013
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 5 Ślęza Wrocław 11 sierpnia 2013

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Firlej Ślęza Wrocław 24
2 Daniel Rumin Skra Częstochowa 20
3 Damian Niedojad Lechia Dzierżoniów 20
4 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 19
5 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 18
6 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 15
7 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 14
8 Marcin Buryło Lechia Dzierżoniów 14
9 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13
10 Marcin Nowacki Stal Brzeg 13
11 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 13
12 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 13
13 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 12
14 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 12
15 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 12
16 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 11
17 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 10
18 Olaf Nowak Zagłębie II Lubin 10
19 Łukasz Bawoł Polonia Głubczyce 10
20 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10
21 Dawid Lipiński Stal Brzeg 10
22 Dominik Lasik Górnik II Zabrze 10
23 Dawid Niedbała Skra Częstochowa 9
24 Marcin Czaicki BKS Stal Bielsko-Biała 9
25 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 9
26 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 8
27 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 8
28 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 8
29 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 7
30 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 7
31 Konrad Andrzejczak Zagłębie II Lubin 7
32 Szymon Grek Polonia Głubczyce 7
33 Dawid Wolny Ruch Zdzieszowice 6
34 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 6
35 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 6
36 Paweł Żyra Zagłębie II Lubin 6
37 Ryszard Kraus Miedź II Legnica 6
38 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 6
39 Maciej Szymkowiak Stal Brzeg 6
40 Kamil Karcz BKS Stal Bielsko-Biała 5
41 Damian Nowak Skra Częstochowa 5
42 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 5
43 Wiktor Kobiela Górnik Polkowice 5
44 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 5
45 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 5
46 Marek Gładkowski Unia Turza Śląska 5
47 Mateusz Ogrodowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
48 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 5
49 Sandi Arcon Górnik II Zabrze 5
50 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 5
51 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 5
52 Tobiasz Jarczak Ślęza Wrocław 5
53 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 5
54 Damian Celuch Piast Żmigród 5
55 Mariusz Sobala BKS Stal Bielsko-Biała 5
56 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 5
57 Fryderyk Stasiak Miedź II Legnica 4
58 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 4
59 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 4
60 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 4
61 Dawid Molski Ślęza Wrocław 4
62 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 4
63 Mateusz Jaros Piast Żmigród 4
64 Patryk Poręba Miedź II Legnica 4
65 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 4
66 Piotr Mastalerz Skra Częstochowa 4
67 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 4
68 Dariusz Pawlusiński Unia Turza Śląska 4
69 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 4
70 Mateusz Kwiatkowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
71 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 4
72 Erik Grendel Górnik II Zabrze 4
73 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 4
74 Dawid Nagi Rekord Bielsko-Biała 4
75 Michał Sikorski Stal Brzeg 4
76 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 4
77 Jędrzej Drame KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
78 Wojciech Bzdęga Piast Żmigród 4
79 Patryk Bobkiewicz Piast Żmigród 4
80 Maciej Spychała Zagłębie II Lubin 4
81 Adrian Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
82 Łukasz Szędzielarz Rekord Bielsko-Biała 4
83 David Ledecký Górnik II Zabrze 4
84 Jacek Jarnot BKS Stal Bielsko-Biała 4
85 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 3
86 Jakub Berkowicz Ślęza Wrocław 3
87 Piotr Trąd Unia Turza Śląska 3
88 Mateusz Michalski Górnik II Zabrze 3
89 Mateusz Woldan Skra Częstochowa 3
90 Kamil Bezak BKS Stal Bielsko-Biała 3
91 Mateusz Fedyna Piast Żmigród 3
92 Karol Wanat Polonia Głubczyce 3
93 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 3
94 Kamil Zalewski Stal Brzeg 3
95 Jarosław Wieczorek Ruch Zdzieszowice 3
96 Tomasz Musioł BKS Stal Bielsko-Biała 3
97 Albert Cipior Lechia Zielona Góra 3
98 Maciej Matusik Ślęza Wrocław 3
99 Daniel Smuga Górnik II Zabrze 3
100 Dawid Rudnik Polonia Głubczyce 3
101 Adrian Nowacki Górnik Polkowice 3
102 Grzegorz Fonfara Gwarek Tarnowskie Góry 3
103 Arkadiusz Lalko Unia Turza Śląska 3
104 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 3
105 Maciej Gaszka Pniówek Pawłowice Śląskie 3
106 Mateusz Piotrowski Górnik Polkowice 3
107 Kacper Pawlus Polonia Głubczyce 2
108 Mateusz Bartolewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
109 Kamil Pilarski Piast Żmigród 2
110 Sebastian Surmaj Miedź II Legnica 2
111 Marcin Szczurek BKS Stal Bielsko-Biała 2
112 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
113 Michał Szczyrba Pniówek Pawłowice Śląskie 2
114 Dawid Hałat Rekord Bielsko-Biała 2
115 Jan Dudek Rekord Bielsko-Biała 2
116 Szymon Brzezicki Lechia Dzierżoniów 2
117 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
118 Mikołaj Juchacz Piast Żmigród 2
119 Łukasz Kowalczyk Skra Częstochowa 2
120 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 2
121 Aleksander Januszkiewicz Stal Brzeg 2
122 Łukasz Radomski BKS Stal Bielsko-Biała 2
123 Martin Nespor Zagłębie II Lubin 2
124 Paweł Juraszczyk Gwarek Tarnowskie Góry 2
125 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 2
126 Bartosz Włodarczyk Ruch Zdzieszowice 2
127 Rafał Pietrzak Zagłębie II Lubin 2
128 Filip Barski Lechia Dzierżoniów 2
129 Bartosz Flis KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
130 Piotr Rymar KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
131 Rédoine Aouchet KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
132 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 2
133 Arkadiusz Czapla Rekord Bielsko-Biała 2
134 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
135 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 2
136 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 2
137 Jacek Wuwer Pniówek Pawłowice Śląskie 2
138 Wojciech Konefał Górnik Polkowice 2
139 Łukasz Moneta Zagłębie II Lubin 2
140 Jacek Lenartowicz Polonia Głubczyce 2
141 Damian Pawłowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
142 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 2
143 Adrian Repski Ślęza Wrocław 2
144 Kacper Chodyna Zagłębie II Lubin 2
145 Michał Czernek Rekord Bielsko-Biała 2
146 Sebastian Polak Ruch Zdzieszowice 2
147 Mateusz Piechowiak Miedź II Legnica 2
148 Mateusz Surożyński Górnik Polkowice 2
149 Ronald Solórzano Rekord Bielsko-Biała 2
150 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
151 Marek Profic Rekord Bielsko-Biała 2
152 Adam Olejnik Skra Częstochowa 1
153 Patryk Mucha Zagłębie II Lubin 1
154 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1
155 Oskar Majbroda Piast Żmigród 1
156 Arkadiusz Przybyła Pniówek Pawłowice Śląskie 1
157 Kamil Witkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
158 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 1
159 Daniel Liszka Górnik II Zabrze 1
160 Bartosz Martczuk Górnik II Zabrze 1
161 Patryk Jakubowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
162 Krzysztof Kubica Górnik II Zabrze 1
163 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
164 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
165 Mariusz Kaczmarczyk Lechia Zielona Góra 1
166 Jakub Dyląg Gwarek Tarnowskie Góry 1
167 Serafin Szota Zagłębie II Lubin 1
168 Mateusz Górka Gwarek Tarnowskie Góry 1
169 Pablo Roca Miedź II Legnica 1
170 Patryk Paszkiewicz Lechia Dzierżoniów 1
171 Krzysztof Wiktorowicz Piast Żmigród 1
172 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
173 Adrian Błaszkiewicz Skra Częstochowa 1
174 Marcin Mączka BKS Stal Bielsko-Biała 1
175 Krzysztof Staśkiewicz Zagłębie II Lubin 1
176 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
177 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
178 Kamil Cholerzyński Gwarek Tarnowskie Góry 1
179 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
180 Kacper Fedorowicz Polonia Głubczyce 1
181 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
182 Rafał Czarnecki Polonia Głubczyce 1
183 Karol Tomczyk Skra Częstochowa 1
184 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
185 Damian Korkuś Lechia Dzierżoniów 1
186 Patryk Joachim Górnik II Zabrze 1
187 Michał Chyrek Piast Żmigród 1
188 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 1
189 Damian Oczko BKS Stal Bielsko-Biała 1
190 Mateusz Matras Zagłębie II Lubin 1
191 Konrad Kareta BKS Stal Bielsko-Biała 1
192 Maciej Kowalski-Haberek Górnik Polkowice 1
193 Paweł Primel Górnik Polkowice 1
194 Przemysław Mystkowski Miedź II Legnica 1
195 Kornel Osyra Miedź II Legnica 1
196 Antoni Konderak Miedź II Legnica 1
197 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
198 Damian Michalski Górnik Polkowice 1
199 Mateusz Tkacz Miedź II Legnica 1
200 Łukasz Ziętek Lechia Zielona Góra 1
201 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
202 Alexander Mrozek Gwarek Tarnowskie Góry 1
203 Damian Zdolski BKS Stal Bielsko-Biała 1
204 Alan Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
205 Dominik Czekański BKS Stal Bielsko-Biała 1
206 Michał Bachor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
207 Mateusz Kubica Rekord Bielsko-Biała 1
208 Jakub Żmuda Stal Brzeg 1
209 Sławomir Szary Pniówek Pawłowice Śląskie 1
210 Arkadij Herasymow Pniówek Pawłowice Śląskie 1
211 Mariusz Przybylski Górnik II Zabrze 1
212 Karol Wanat Ruch Zdzieszowice 1
213 Piotr Pietkiewicz Lechia Dzierżoniów 1
214 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
215 Sebastian Weremko Ruch Zdzieszowice 1
216 Oskar Małecki Ślęza Wrocław 1
217 Paweł Kohut Piast Żmigród 1
218 Krzysztof Kaczmarczyk KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
219 Abdul Moustapha Ouédraogo KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
220 Andrzej Korytek Piast Żmigród 1
221 Jonatan Domin Unia Turza Śląska 1
222 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
223 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 1
224 Karol Stachowiak Piast Żmigród 1
225 Tadeusz Urbainczyk Gwarek Tarnowskie Góry 1
226 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 1
227 Adam Buksa Zagłębie II Lubin 1
228 Dawid Domaradzki Lechia Dzierżoniów 1
229 Patryk Antończak Pniówek Pawłowice Śląskie 1
230 Bartłomiej Kulczycki Stal Brzeg 1
231 Kamil Mańkowski Ślęza Wrocław 1
232 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
233 Tomasz Wojciechowski Górnik Polkowice 1
234 Adrian Sikora Gwarek Tarnowskie Góry 1
235 Ołeksandr Szeweluchin Górnik II Zabrze 1
236 Sławomir Ogłaza Skra Częstochowa 1
237 Krystian Dudała Unia Turza Śląska 1
238 Seweryn Caputa BKS Stal Bielsko-Biała 1
239 Jan Januszek Miedź II Legnica 1
240 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 1
241 Jan Vlasko Zagłębie II Lubin 1
242 Wojciech Zawistowski Lechia Zielona Góra 1
243 Daniel Wajsak Górnik II Zabrze 1
244 Marcin Kowalski Skra Częstochowa 1
245 Maricn Wróbel BKS Stal Bielsko-Biała 1
246 Bartłomiej Kolanko Stal Brzeg 1
247 Wojciech Jurek Stal Brzeg 1