III liga, gr. III sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 32 67 20 7 5 77 37 40
2 Śląsk II Wrocław 32 67 19 10 3 68 30 38
3 MKS Kluczbork 32 59 17 8 7 53 35 18
4 Górnik Polkowice 32 53 15 8 9 53 46 7
5 Pniówek Pawłowice 32 49 12 13 7 52 48 4
6 Górnik II Zabrze 32 46 14 4 14 52 51 1
7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 32 45 12 9 11 50 43 7
8 LKS Goczałkowice Zdrój 32 43 11 10 11 45 36 9
9 Ślęza Wrocław 32 42 11 9 12 59 57 2
10 Karkonosze Jelenia Góra 32 41 11 8 13 38 46 -8
11 Lechia Zielona Góra 32 40 11 7 14 44 53 -9
12 Unia Turza Śląska 32 38 10 8 14 48 55 -7
13 Carina Gubin 32 38 11 5 16 43 52 -9
14 Warta Gorzów Wielkopolski 32 37 8 13 11 39 55 -16
15 Odra Bytom Odrzański 32 35 7 14 11 35 41 -6
16 Gwarek Tarnowskie Góry 32 33 8 9 15 42 51 -9
17 Raków II Częstochowa 32 29 7 8 17 42 65 -23
18 LZS Starowice Dolne 32 23 5 8 19 35 74 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 16 39 12 3 1 39 11 28
2 Rekord Bielsko-Biała 16 38 12 2 2 42 15 27
3 Górnik II Zabrze 16 31 10 1 5 28 22 6
4 MKS Kluczbork 16 30 9 3 4 28 18 10
5 Pniówek Pawłowice 16 29 8 5 3 33 25 8
6 LKS Goczałkowice Zdrój 16 28 8 4 4 29 17 12
7 Ślęza Wrocław 16 26 7 5 4 31 21 10
8 Karkonosze Jelenia Góra 16 26 8 2 6 25 22 3
9 Górnik Polkowice 16 24 6 6 4 31 25 6
10 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 23 6 5 5 22 22 0
11 Lechia Zielona Góra 16 21 6 3 7 22 25 -3
12 Warta Gorzów Wielkopolski 16 21 4 9 3 22 25 -3
13 Odra Bytom Odrzański 17 21 5 6 6 18 17 1
14 Unia Turza Śląska 16 18 4 6 6 21 24 -3
15 Gwarek Tarnowskie Góry 16 18 5 3 8 22 26 -4
16 LZS Starowice Dolne 16 17 4 5 7 20 34 -14
17 Carina Gubin 15 13 3 4 8 20 27 -7
18 Raków II Częstochowa 16 13 2 7 7 18 28 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 16 29 8 5 3 35 22 13
2 MKS Kluczbork 16 29 8 5 3 25 17 8
3 Górnik Polkowice 16 29 9 2 5 22 21 1
4 Śląsk II Wrocław 16 28 7 7 2 29 19 10
5 Carina Gubin 17 25 8 1 8 23 25 -2
6 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 22 6 4 6 28 21 7
7 Pniówek Pawłowice 16 20 4 8 4 19 23 -4
8 Unia Turza Śląska 16 20 6 2 8 27 31 -4
9 Lechia Zielona Góra 16 19 5 4 7 22 28 -6
10 Ślęza Wrocław 16 16 4 4 8 28 36 -8
11 Warta Gorzów Wielkopolski 16 16 4 4 8 17 30 -13
12 Raków II Częstochowa 16 16 5 1 10 24 37 -13
13 Górnik II Zabrze 16 15 4 3 9 24 29 -5
14 LKS Goczałkowice Zdrój 16 15 3 6 7 16 19 -3
15 Karkonosze Jelenia Góra 16 15 3 6 7 13 24 -11
16 Gwarek Tarnowskie Góry 16 15 3 6 7 20 25 -5
17 Odra Bytom Odrzański 15 14 2 8 5 17 24 -7
18 LZS Starowice Dolne 16 6 1 3 12 15 40 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Gwarek Tarnowskie Góry

Gospodarze Wynik Goście Data
Carina Gubin 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 8 czerwca 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 1 czerwca 2024
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry 25 maja 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 maja 2024
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 15 maja 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 3 Raków II Częstochowa 11 maja 2024
Pniówek Pawłowice 2 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 4 maja 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Śląsk II Wrocław 27 kwietnia 2024
Górnik Polkowice 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 20 kwietnia 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 3 MKS Kluczbork 13 kwietnia 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 3 Górnik II Zabrze 6 kwietnia 2024
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 29 marca 2024
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 23 marca 2024
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 16 marca 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 4 - 0 LZS Starowice Dolne 9 marca 2024
Unia Turza Śląska 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry 3 marca 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 4 Ślęza Wrocław 24 lutego 2024
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 1 Carina Gubin 18 listopada 2023
Rekord Bielsko-Biała 3 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 11 listopada 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 4 listopada 2023
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 28 października 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 3 Lechia Zielona Góra 21 października 2023
Raków II Częstochowa 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 15 października 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 1 Pniówek Pawłowice 7 października 2023
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 1 października 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 1 Górnik Polkowice 23 września 2023
MKS Kluczbork 3 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 16 września 2023
Górnik II Zabrze 1 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 13 września 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 2 września 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 27 sierpnia 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 23 sierpnia 2023
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 19 sierpnia 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 0 Unia Turza Śląska 12 sierpnia 2023
Ślęza Wrocław 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 5 sierpnia 2023

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Świderski Rekord Bielsko-Biała 28
2 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice 16
3 Jakub Lutostański Śląsk II Wrocław 14
4 Denis Matuszewski Carina Gubin 13
5 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 11
6 Mateusz Kaczor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 11
7 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 11
8 Michał Nagrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 11
9 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 10
10 Jakub Ryś Górnik Polkowice 10
11 Marcin Wodecki Górnik II Zabrze 10
12 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 10
13 Dawid Weis Pniówek Pawłowice 9
14 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 9
15 Adam Setla LZS Starowice Dolne 9
16 Emil Drozdowicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9
17 Kacper Kasprzak Rekord Bielsko-Biała 9
18 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 9
19 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 9
20 Paweł Wojciechowski Ślęza Wrocław 9
21 Kamil Olek Ślęza Wrocław 8
22 Michał Gałecki Unia Turza Śląska 8
23 Jewhenij Bełycz Odra Bytom Odrzański 8
24 Filip Waluś Rekord Bielsko-Biała 8
25 Alan Lubaski Gwarek Tarnowskie Góry 7
26 Aleksander Tobolik Górnik II Zabrze 7
27 Dawid Wojtyra MKS Kluczbork 7
28 Patryk Tuszyński MKS Kluczbork 7
29 Dominik Więcek Carina Gubin 7
30 Tobiasz Mras Raków II Częstochowa 7
31 Mateusz Kulig Górnik II Zabrze 7
32 Jakub Jezierski Śląsk II Wrocław 7
33 Kacper Będzieszak Gwarek Tarnowskie Góry 6
34 Patryk Szwedzik Śląsk II Wrocław 6
35 Michał Skowron LZS Starowice Dolne 6
36 Natan Wysiński Unia Turza Śląska 6
37 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 6
38 Jan Borek LKS Goczałkowice Zdrój 5
39 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 5
40 Filip Baranowski Górnik Polkowice 5
41 Kacper Chmielewski Karkonosze Jelenia Góra 5
42 Damian Warnecki Pniówek Pawłowice 5
43 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 5
44 Kacper Bajerski Górnik Polkowice 5
45 Dominik Radziemski Karkonosze Jelenia Góra 5
46 Nikolas Wroblewski Gwarek Tarnowskie Góry 5
47 Igor Lewandowski Warta Gorzów Wielkopolski 5
48 Bartosz Skiba Odra Bytom Odrzański 5
49 Michał Płonka MKS Kluczbork 5
50 Kamil Walków Odra Bytom Odrzański 5
51 Przemysław Marcjan Ślęza Wrocław 5
52 Mateusz Chmarek Górnik II Zabrze 5
53 Kacper Zaborski Śląsk II Wrocław 5
54 Aleksander Wołczek Śląsk II Wrocław 4
55 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 4
56 Hubert Muszyński Śląsk II Wrocław 4
57 Mateusz Mączyński KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
58 Przemysław Brychlik Unia Turza Śląska 4
59 Oliwer Jakuć Ślęza Wrocław 4
60 Mateusz Bodzioch Unia Turza Śląska 4
61 Patryk Jurczyński Raków II Częstochowa 4
62 Mateusz Żukowski Śląsk II Wrocław 4
63 Mateusz Głowiński Raków II Częstochowa 4
64 Gibi Embalo Lechia Zielona Góra 4
65 Rafał Dzidek Lechia Zielona Góra 4
66 Tomasz Matuszewski Lechia Zielona Góra 4
67 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 4
68 Artem Vaskov KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
69 Killian Benvindo Unia Turza Śląska 4
70 Miłosz Kurowski Śląsk II Wrocław 4
71 Mariusz Idzik Rekord Bielsko-Biała 4
72 Dominik Bronisławski Karkonosze Jelenia Góra 4
73 Szymon Drewniak Górnik Polkowice 3
74 Kacper Adamczyk Górnik Polkowice 3
75 Dawid Lipniak LKS Goczałkowice Zdrój 3
76 Karol Gardzielewicz Warta Gorzów Wielkopolski 3
77 Piotr Strączek Unia Turza Śląska 3
78 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 3
79 Maciej Mańka Rekord Bielsko-Biała 3
80 Zbigniew Wojciechowski Rekord Bielsko-Biała 3
81 Damian Grudnik KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
82 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 3
83 Adrian Łuszkiewicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
84 Mateusz Bąk Gwarek Tarnowskie Góry 3
85 Krystian Wenerski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
86 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 3
87 Jakub Łoboda Carina Gubin 3
88 Patryk Wiszniowski MKS Kluczbork 3
89 Mateusz Stawny Śląsk II Wrocław 3
90 Ian . LZS Starowice Dolne 3
91 Adrian Dziedzic Górnik II Zabrze 3
92 Michał Rakowiecki Gwarek Tarnowskie Góry 3
93 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 3
94 Tomasz Walczak Raków II Częstochowa 3
95 Dawid Niedźwiedzki Górnik II Zabrze 3
96 Przemysław Siudak Odra Bytom Odrzański 3
97 Łukasz Sierpina Karkonosze Jelenia Góra 3
98 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 3
99 Jakub Duda Warta Gorzów Wielkopolski 3
100 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 3
101 Przemysław Szkatuła Pniówek Pawłowice 3
102 Marcel Zylla Śląsk II Wrocław 3
103 Mykyta Loboda Odra Bytom Odrzański 2
104 Krystian Wrona Rekord Bielsko-Biała 2
105 Miłosz Rogula Górnik II Zabrze 2
106 Mateusz Pawlak Górnik II Zabrze 2
107 Mateusz Szela Carina Gubin 2
108 Filip Wienczek MKS Kluczbork 2
109 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 2
110 Remigiusz Flasz LKS Goczałkowice Zdrój 2
111 Radosław Sylwestrzak Lechia Zielona Góra 2
112 Hubert Konstanty Carina Gubin 2
113 Jakub Załucki Gwarek Tarnowskie Góry 2
114 Jakub Kołodenny Lechia Zielona Góra 2
115 Miłosz Kozik Ślęza Wrocław 2
116 Sebastian Żukowski Odra Bytom Odrzański 2
117 Maksymilian Hrabski Warta Gorzów Wielkopolski 2
118 Piotr Nocoń Raków II Częstochowa 2
119 Adrian Marchel Warta Gorzów Wielkopolski 2
120 Maksymilian Nowak MKS Kluczbork 2
121 Kacper Nowakowski Raków II Częstochowa 2
122 Kacper Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 2
123 Jakub Wireński Raków II Częstochowa 2
124 Mateusz Nazar Carina Gubin 2
125 Michał Maj MKS Kluczbork 2
126 Jakub Kaczmarek Gwarek Tarnowskie Góry 2
127 Mateusz Flak Gwarek Tarnowskie Góry 2
128 Oskar Wojtczak Śląsk II Wrocław 2
129 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 2
130 Leszek Nowosielski LZS Starowice Dolne 2
131 Maciej Urbański Odra Bytom Odrzański 2
132 Cyprian Włodarczyk Górnik II Zabrze 2
133 Daniel Kamiński Rekord Bielsko-Biała 2
134 Arkadiusz Piech Górnik Polkowice 2
135 Wojciech Wenglorz Unia Turza Śląska 2
136 Gabriel Draczyński Odra Bytom Odrzański 2
137 Alefe lima Santos Ślęza Wrocław 2
138 Kamil Herman Pniówek Pawłowice 2
139 Szymon Zielonka Raków II Częstochowa 2
140 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 2
141 Michał Nadolski LKS Goczałkowice Zdrój 2
142 Jacek Wuwer LKS Goczałkowice Zdrój 2
143 Kamil Komandera LKS Goczałkowice Zdrój 2
144 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice 2
145 Bartosz Rutkowski Carina Gubin 2
146 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 2
147 Jewhenij Biłokiń Górnik Polkowice 2
148 Miłosz Jóźwiak Odra Bytom Odrzański 2
149 Kacper Strzelecki Lechia Zielona Góra 2
150 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 2
151 Norbert Barczak Górnik II Zabrze 2
152 Łukasz Kopeć KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
153 Kacper Staszkowian Carina Gubin 2
154 Mateusz Popczyk Unia Turza Śląska 2
155 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 2
156 Patryk Malamis Raków II Częstochowa 2
157 Daniel Iwanek Rekord Bielsko-Biała 2
158 Jehor Macenko Śląsk II Wrocław 2
159 Dawid Cieśla Odra Bytom Odrzański 2
160 Mateusz Letkiewicz Gwarek Tarnowskie Góry 1
161 Mikołaj Tuduruj Śląsk II Wrocław 1
162 Oskar Hampel Ślęza Wrocław 1
163 Dawid Rudnik LZS Starowice Dolne 1
164 Hubert Konstanty LZS Starowice Dolne 1
165 Jakub Czajkowski LZS Starowice Dolne 1
166 Przemysław Kocot Karkonosze Jelenia Góra 1
167 Adrian Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 1
168 Kacper Dudek Karkonosze Jelenia Góra 1
169 Oskar Skrzyniarz Pniówek Pawłowice 1
170 Oliwier Lazar Gwarek Tarnowskie Góry 1
171 Rafał Figiel Lechia Zielona Góra 1
172 Szymon Osiński Lechia Zielona Góra 1
173 Jakub Łukasiewicz Raków II Częstochowa 1
174 Kacper Koppenhagen Odra Bytom Odrzański 1
175 Roman Heresz Ślęza Wrocław 1
176 Michał Litwa Górnik Polkowice 1
177 Kacper Masiak Raków II Częstochowa 1
178 Maksym Iwanowicz Lechia Zielona Góra 1
179 Serhij Mołoczko LZS Starowice Dolne 1
180 Piotr Łazarz Górnik Polkowice 1
181 Maciej Pałaszewski Karkonosze Jelenia Góra 1
182 Dominik Klimkiewicz Unia Turza Śląska 1
183 Adam Mesjasz Raków II Częstochowa 1
184 Wiktor Wawrzyniak Odra Bytom Odrzański 1
185 Damian Stachurski Odra Bytom Odrzański 1
186 Kamil Szymura Pniówek Pawłowice 1
187 Kacper Poczwardowski Górnik Polkowice 1
188 Kacper Dachnowski LZS Starowice Dolne 1
189 Dawid Rachel MKS Kluczbork 1
190 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice 1
191 Kacper Capiga Górnik II Zabrze 1
192 Piotr Majerczyk Warta Gorzów Wielkopolski 1
193 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
194 Norbert Leśniak LZS Starowice Dolne 1
195 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 1
196 Szymon Nocoń Rekord Bielsko-Biała 1
197 Konrad Przybylski Warta Gorzów Wielkopolski 1
198 Wojciech Kurlapski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
199 Oliwier Macała Górnik Polkowice 1
200 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice 1
201 Filipe Nascimento Górnik II Zabrze 1
202 Jakub Kasperowicz Pniówek Pawłowice 1
203 Marcel Ratajski Karkonosze Jelenia Góra 1
204 Dawid Matuszewski Śląsk II Wrocław 1
205 Mariusz Magiera LKS Goczałkowice Zdrój 1
206 Szymon Lewkot Śląsk II Wrocław 1
207 Kacper Tokarz Karkonosze Jelenia Góra 1
208 Mateusz Jaros Karkonosze Jelenia Góra 1
209 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 1
210 Oliwier Micek Warta Gorzów Wielkopolski 1
211 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
212 Lawrence Ennali Górnik II Zabrze 1
213 Michał Pojasek Karkonosze Jelenia Góra 1
214 Mikołaj Milewski Karkonosze Jelenia Góra 1
215 Konrad Grzymisławski Odra Bytom Odrzański 1
216 Maciej Kolasa Pniówek Pawłowice 1
217 Marko Zawada MKS Kluczbork 1
218 Krystian Kowalczyk LZS Starowice Dolne 1
219 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 1
220 Neison Antunes pereira MKS Kluczbork 1
221 Krzysztof Wingralek Górnik Polkowice 1
222 Oliwier Długosz Raków II Częstochowa 1
223 Jakub Trojanowski MKS Kluczbork 1
224 Błażej Czuban Gwarek Tarnowskie Góry 1
225 Piotr Chodziutko LZS Starowice Dolne 1
226 Tomasz Okulicki Raków II Częstochowa 1
227 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 1
228 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 1
229 Kamil Antosiak Carina Gubin 1
230 Łukasz Tumala Lechia Zielona Góra 1
231 Igor Bambecki Lechia Zielona Góra 1
232 Oliwer Siwozad KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
233 Bartłomiej Gajda Warta Gorzów Wielkopolski 1
234 Elorhan . LKS Goczałkowice Zdrój 1
235 Dominik Szala Górnik II Zabrze 1
236 Jehor Szarabura Śląsk II Wrocław 1
237 Kacper Zielski Raków II Częstochowa 1
238 Jakub Cierpiał Raków II Częstochowa 1