IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 57 17 6 3 81 30 51
2 Polonia Łaziska Górne 27 54 16 6 5 61 25 36
3 Spójnia Landek 27 47 14 5 8 47 31 16
4 Rekord II Bielsko-Biała 27 46 15 1 11 48 43 5
5 LKS Bełk 27 45 13 6 8 56 35 21
6 Odra Wodzisław Śląski 27 45 13 6 8 53 42 11
7 GKS II Tychy 28 44 13 5 10 56 39 17
8 Gwarek Ornontowice 27 43 12 7 8 53 28 25
9 Kuźnia Ustroń 27 43 12 7 8 59 44 15
10 ROW 1964 Rybnik 26 38 11 5 10 51 55 -4
11 Orzeł Łękawica 27 37 11 4 12 42 38 4
12 Tempo Puńców 27 37 10 7 10 48 59 -11
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 27 35 10 5 12 40 43 -3
14 LKS Tworków 27 18 5 3 19 34 78 -44
15 LKS Czaniec 27 16 3 7 17 32 58 -26
16 MKS Lędziny 28 3 1 0 27 13 126 -113
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 34 10 4 1 52 20 32
2 Polonia Łaziska Górne 13 30 9 3 1 33 9 24
3 GKS II Tychy 14 27 9 0 5 27 21 6
4 Tempo Puńców 14 26 8 2 4 28 26 2
5 Rekord II Bielsko-Biała 14 25 8 1 5 27 21 6
6 Odra Wodzisław Śląski 15 24 7 3 5 31 26 5
7 Gwarek Ornontowice 13 24 7 3 3 28 9 19
8 Spójnia Landek 13 23 7 2 4 23 13 10
9 Kuźnia Ustroń 13 21 6 3 4 28 20 8
10 ROW 1964 Rybnik 13 21 6 3 4 25 22 3
11 Orzeł Łękawica 14 21 6 3 5 24 16 8
12 LKS Bełk 12 20 6 2 4 25 18 7
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 15 4 3 7 22 28 -6
14 LKS Tworków 13 14 4 2 7 21 33 -12
15 LKS Czaniec 12 9 1 6 5 14 18 -4
16 MKS Lędziny 14 0 0 0 14 7 59 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Bełk 15 25 7 4 4 31 17 14
2 Polonia Łaziska Górne 14 24 7 3 4 28 16 12
3 Spójnia Landek 14 24 7 3 4 24 18 6
4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 23 7 2 2 29 10 19
5 Kuźnia Ustroń 14 22 6 4 4 31 24 7
6 Rekord II Bielsko-Biała 13 21 7 0 6 21 22 -1
7 Odra Wodzisław Śląski 12 21 6 3 3 22 16 6
8 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 20 6 2 5 18 15 3
9 Gwarek Ornontowice 14 19 5 4 5 25 19 6
10 GKS II Tychy 14 17 4 5 5 29 18 11
11 ROW 1964 Rybnik 13 17 5 2 6 26 33 -7
12 Orzeł Łękawica 13 16 5 1 7 18 22 -4
13 Tempo Puńców 13 11 2 5 6 20 33 -13
14 LKS Czaniec 15 7 2 1 12 18 40 -22
15 LKS Tworków 14 4 1 1 12 13 45 -32
16 MKS Lędziny 14 3 1 0 13 6 67 -61
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

ROW 1964 Rybnik

Gospodarze Wynik Goście Data
LKS Bełk 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 8 czerwca 2024
ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Spójnia Landek 1 czerwca 2024
LKS Czaniec 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 25 maja 2024
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 Polonia Łaziska Górne 17 maja 2024
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 - 1 ROW 1964 Rybnik 12 maja 2024
ROW 1964 Rybnik 2 - 3 Gwarek Ornontowice 4 maja 2024
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Odra Wodzisław Śląski 1 maja 2024
Orzeł Łękawica 1 - 1 ROW 1964 Rybnik 27 kwietnia 2024
ROW 1964 Rybnik 3 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 kwietnia 2024
MKS Lędziny 0 - 4 ROW 1964 Rybnik 17 kwietnia 2024
ROW 1964 Rybnik 4 - 1 Tempo Puńców 6 kwietnia 2024
Rekord II Bielsko-Biała 5 - 3 ROW 1964 Rybnik 30 marca 2024
ROW 1964 Rybnik 5 - 1 LKS Tworków 23 marca 2024
GKS II Tychy 5 - 2 ROW 1964 Rybnik 17 marca 2024
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Kuźnia Ustroń 9 marca 2024
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 LKS Bełk 11 listopada 2023
Spójnia Landek 0 - 2 ROW 1964 Rybnik 4 listopada 2023
ROW 1964 Rybnik 3 - 1 LKS Czaniec 29 października 2023
Polonia Łaziska Górne 5 - 1 ROW 1964 Rybnik 21 października 2023
ROW 1964 Rybnik 1 - 5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 października 2023
Gwarek Ornontowice 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 7 października 2023
Odra Wodzisław Śląski 3 - 1 ROW 1964 Rybnik 30 września 2023
ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Orzeł Łękawica 22 września 2023
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 2 ROW 1964 Rybnik 16 września 2023
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 MKS Lędziny 9 września 2023
Tempo Puńców 1 - 4 ROW 1964 Rybnik 2 września 2023
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 Rekord II Bielsko-Biała 26 sierpnia 2023
LKS Tworków 3 - 3 ROW 1964 Rybnik 20 sierpnia 2023
ROW 1964 Rybnik 0 - 6 GKS II Tychy 16 sierpnia 2023
Kuźnia Ustroń 1 - 2 ROW 1964 Rybnik 12 sierpnia 2023

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16
2 Michał Rycka Kuźnia Ustroń 12
3 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 12
4 Jakub Sewerin Gwarek Ornontowice 11
5 Mykola Bui Kuźnia Ustroń 10
6 Marcin Ośliźlok Odra Wodzisław Śląski 10
7 David Ubong James ROW 1964 Rybnik 10
8 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 9
9 Damian Chmiel Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9
10 Łukasz Gajda Odra Wodzisław Śląski 9
11 Jakub Legierski Tempo Puńców 9
12 Arys Pachucy ROW 1964 Rybnik 8
13 Rafał Adamek Tempo Puńców 8
14 Mateusz Wojtek Polonia Łaziska Górne 8
15 Damian Szczęsny Tempo Puńców 7
16 Miłosz Misala Spójnia Landek 7
17 Kamil Sikora ROW 1964 Rybnik 7
18 Oliwier Buchczik Polonia Łaziska Górne 7
19 Dawid Gajewski Gwarek Ornontowice 7
20 Łukasz Krakowczyk LKS Bełk 6
21 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 6
22 Marek Profic Rekord II Bielsko-Biała 6
23 Kamil Szlufarski Kuźnia Ustroń 6
24 Konrad Bukowczan MRKS Czechowice-Dziedzice 6
25 Bartłomiej Ślosarczyk MRKS Czechowice-Dziedzice 6
26 Michał Stempniewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6
27 Aleksander Biegański Polonia Łaziska Górne 6
28 Seweryn Caputa Orzeł Łękawica 6
29 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 6
30 Oleksandr Apanchuk LKS Czaniec 5
31 Andryii Apanchuk LKS Czaniec 5
32 Siveiro Toro Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
33 Kamil Hutyra Spójnia Landek 5
34 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 5
35 Michał Staniucha Polonia Łaziska Górne 5
36 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 5
37 Maciej Rucki Tempo Puńców 5
38 Piotr Cerkowniak LKS Tworków 5
39 Sidy Camara Rekord II Bielsko-Biała 5
40 Szymon Kubica MRKS Czechowice-Dziedzice 5
41 Krzysztof Szewczyk LKS Tworków 5
42 Kamil Jonkisz Spójnia Landek 5
43 Michał Willmann Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
44 Daniel Bujok Kuźnia Ustroń 4
45 Mateusz Stryjewski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
46 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 4
47 Michał Studnicki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
48 Kacper Pawlus Rekord II Bielsko-Biała 4
49 Damian Ścibior Tempo Puńców 4
50 Igor Mencnarowski MRKS Czechowice-Dziedzice 4
51 Paweł Mandrysz ROW 1964 Rybnik 4
52 Szymon Młocek Rekord II Bielsko-Biała 4
53 Jakub Kempny Rekord II Bielsko-Biała 4
54 Sebastian Pępek Orzeł Łękawica 4
55 Wojciech Dragon MRKS Czechowice-Dziedzice 4
56 Maciej Kowalik Gwarek Ornontowice 4
57 Kamil Kuczok LKS Tworków 4
58 Wojciech Pisarek Spójnia Landek 4
59 Bartłomiej Sikorski LKS Tworków 4
60 Dawid Piwczyk LKS Bełk 4
61 Patryk Fabian LKS Bełk 4
62 Piotr Makowski LKS Bełk 3
63 Maciej Felsch Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
64 Kamil Turoń Kuźnia Ustroń 3
65 Mateusz Słodowy Odra Wodzisław Śląski 3
66 Marcin Mizia Spójnia Landek 3
67 Piotr Szumiński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
68 Jakub Wilczek Odra Wodzisław Śląski 3
69 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 3
70 Patryk Czader Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
71 Patryk Wójtowicz MRKS Czechowice-Dziedzice 3
72 Kacper Kaspera LKS Czaniec 3
73 Kamil Adamek Tempo Puńców 3
74 Jakub Jabłoński Gwarek Ornontowice 3
75 Mateusz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 3
76 Wojciech Rasek LKS Bełk 3
77 Mirek Żebrowski MKS Lędziny 3
78 Piotr Pacholski LKS Bełk 3
79 Piotr Grober Odra Wodzisław Śląski 3
80 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 3
81 Wiktor Piejak ROW 1964 Rybnik 3
82 Piotr Myszor GKS II Tychy 3
83 Haris Kadrić Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
84 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 3
85 Natan Dzięgielewski GKS II Tychy 3
86 Bartosz Waśkiewicz Polonia Łaziska Górne 3
87 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 3
88 Kamil Małolepszy Orzeł Łękawica 3
89 Dawid Boczar Gwarek Ornontowice 3
90 Kamil Gazurek Orzeł Łękawica 2
91 Dorian Orliński GKS II Tychy 2
92 Mateusz Tekieli Rekord II Bielsko-Biała 2
93 Michał Tobiasz Tempo Puńców 2
94 Mateusz Widuch Orzeł Łękawica 2
95 Michał Batelt Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
96 Patryk Joachim LKS Bełk 2
97 Artur Terbalyan Polonia Łaziska Górne 2
98 Mikołaj Mojeszczyk Rekord II Bielsko-Biała 2
99 Mateusz Wiśniowski MRKS Czechowice-Dziedzice 2
100 Jose David Mezu Carabali Kuźnia Ustroń 2
101 Michał Ploch GKS II Tychy 2
102 Przemysław Mystkowski GKS II Tychy 2
103 Jacek Wesecki MKS Lędziny 2
104 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 2
105 Hubert Żyrek Rekord II Bielsko-Biała 2
106 Kamil Pałasz GKS II Tychy 2
107 Patryk Świniański LKS Czaniec 2
108 Dawid Pułtorak MKS Lędziny 2
109 Konrad Kochan LKS Tworków 2
110 Krystian Kawka MRKS Czechowice-Dziedzice 2
111 Radosław Zając Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
112 Bartłomiej Twarkowski Rekord II Bielsko-Biała 2
113 Dawid Colik LKS Czaniec 2
114 Maksymilian Roguła Odra Wodzisław Śląski 2
115 Filip Matuszczyk Polonia Łaziska Górne 2
116 Dawid Migus LKS Bełk 2
117 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
118 Łukasz Tarasz Kuźnia Ustroń 2
119 Denis Matyśkiewicz GKS II Tychy 2
120 Robert Paryła LKS Bełk 2
121 Bartosz Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 2
122 Szymon Kalisz Odra Wodzisław Śląski 2
123 Filip Handy LKS Czaniec 2
124 Kacper Żelazowski GKS II Tychy 2
125 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
126 Nikodem Powroźnik Odra Wodzisław Śląski 2
127 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 2
128 Daniel Rumin GKS II Tychy 2
129 Arkadiusz Krysik Rekord II Bielsko-Biała 2
130 Filip Moiczek Orzeł Łękawica 1
131 Arkadiusz Szlajss Tempo Puńców 1
132 Jakub Przygoda LKS Tworków 1
133 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 1
134 Jakub Dankowski ROW 1964 Rybnik 1
135 Teo Kurtaran GKS II Tychy 1
136 Patryk Mikita GKS II Tychy 1
137 Paweł Polak Odra Wodzisław Śląski 1
138 Jakub Michalec Orzeł Łękawica 1
139 Łukasz Kopczyk Spójnia Landek 1
140 Kamil Koczor LKS Tworków 1
141 Maciej Leśniewicz Tempo Puńców 1
142 Kacper Słanek GKS II Tychy 1
143 Konrad Rabiej GKS II Tychy 1
144 Marcin Studencki Orzeł Łękawica 1
145 Kajetan Rutkowski Polonia Łaziska Górne 1
146 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
147 Grzegorz Jakosz LKS Tworków 1
148 Mariusz Wanglorz LKS Tworków 1
149 Imad El Kabbou Elazz GKS II Tychy 1
150 Oliwier Oczkowski GKS II Tychy 1
151 Cezary Sudoł Kuźnia Ustroń 1
152 Jakub Fiedor Kuźnia Ustroń 1
153 Adam Gibiec Rekord II Bielsko-Biała 1
154 Szymon Bogunia Rekord II Bielsko-Biała 1
155 Adrian Pindera Spójnia Landek 1
156 Daniel Sobas Spójnia Landek 1
157 Damian Jaworski Kuźnia Ustroń 1
158 Patryk Bochyński LKS Czaniec 1
159 Konrad Pipia Polonia Łaziska Górne 1
160 Bartek Krakowiak LKS Bełk 1
161 Bartosz Zarębski GKS II Tychy 1
162 Mateusz Wypych Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
163 Maciej Marek Spójnia Landek 1
164 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
165 Paweł Chłodek ROW 1964 Rybnik 1
166 Błażej Ligocki Kuźnia Ustroń 1
167 Mateusz Biegun Orzeł Łękawica 1
168 Robert Majeranowski Gwarek Ornontowice 1
169 Filip Erynkwajt LKS Tworków 1
170 Mateusz Grober Odra Wodzisław Śląski 1
171 Miłosz Krzak GKS II Tychy 1
172 Szymon Matyjas GKS II Tychy 1
173 Paweł Lisiński Polonia Łaziska Górne 1
174 Szymon Grud LKS Tworków 1
175 Wiktor Pituch LKS Czaniec 1
176 Mykhailo Lavruk Orzeł Łękawica 1
177 Marek Jonda MRKS Czechowice-Dziedzice 1
178 Konrad Warmiński LKS Bełk 1
179 Marcin Szpakowski GKS II Tychy 1
180 Kacper Skibicki GKS II Tychy 1
181 Seweryn Pielichowski Gwarek Ornontowice 1
182 Filip Gajda MRKS Czechowice-Dziedzice 1
183 Jakub Waliczek Kuźnia Ustroń 1
184 Mikołaj Tobiasz Tempo Puńców 1
185 Dawid Okraska Tempo Puńców 1