IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 60 18 6 5 86 36 50
2 Spójnia Landek 30 56 17 5 8 54 33 21
3 Polonia Łaziska Górne 30 54 16 6 8 64 35 29
4 Rekord II Bielsko-Biała 30 53 17 2 11 59 45 14
5 LKS Bełk 30 52 15 7 8 66 40 26
6 Gwarek Ornontowice 30 50 14 8 8 59 31 28
7 Odra Wodzisław Śląski 30 49 14 7 9 59 48 11
8 GKS II Tychy 30 48 14 6 10 60 41 19
9 Kuźnia Ustroń 30 47 13 8 9 60 46 14
10 ROW 1964 Rybnik 29 41 12 5 12 56 62 -6
11 Tempo Puńców 30 40 11 7 12 54 64 -10
12 Orzeł Łękawica 30 39 11 6 13 43 42 1
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 38 11 5 14 45 50 -5
14 LKS Czaniec 30 22 5 7 18 41 64 -23
15 LKS Tworków 30 21 6 3 21 37 84 -47
16 MKS Lędziny 30 3 1 0 29 13 135 -122
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 34 10 4 1 52 20 32
2 Polonia Łaziska Górne 15 30 9 3 3 35 14 21
3 Spójnia Landek 15 29 9 2 4 28 15 13
4 Rekord II Bielsko-Biała 15 28 9 1 5 35 21 14
5 Gwarek Ornontowice 15 28 8 4 3 32 12 20
6 GKS II Tychy 15 28 9 1 5 27 21 6
7 LKS Bełk 15 27 8 3 4 35 23 12
8 Tempo Puńców 15 26 8 2 5 29 28 1
9 Odra Wodzisław Śląski 15 24 7 3 5 31 26 5
10 Kuźnia Ustroń 15 24 7 3 5 29 22 7
11 Orzeł Łękawica 15 22 6 4 5 24 16 8
12 ROW 1964 Rybnik 14 21 6 3 5 25 24 1
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 15 4 3 8 24 32 -8
14 LKS Czaniec 15 15 3 6 6 23 24 -1
15 LKS Tworków 15 14 4 2 9 23 39 -16
16 MKS Lędziny 15 0 0 0 15 7 60 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Spójnia Landek 15 27 8 3 4 26 18 8
2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 26 8 2 4 34 16 18
3 Rekord II Bielsko-Biała 15 25 8 1 6 24 24 0
4 LKS Bełk 15 25 7 4 4 31 17 14
5 Odra Wodzisław Śląski 15 25 7 4 4 28 22 6
6 Polonia Łaziska Górne 15 24 7 3 5 29 21 8
7 Kuźnia Ustroń 15 23 6 5 4 31 24 7
8 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 23 7 2 6 21 18 3
9 Gwarek Ornontowice 15 22 6 4 5 27 19 8
10 GKS II Tychy 15 20 5 5 5 33 20 13
11 ROW 1964 Rybnik 15 20 6 2 7 31 38 -7
12 Orzeł Łękawica 15 17 5 2 8 19 26 -7
13 Tempo Puńców 15 14 3 5 7 25 36 -11
14 LKS Czaniec 15 7 2 1 12 18 40 -22
15 LKS Tworków 15 7 2 1 12 14 45 -31
16 MKS Lędziny 15 3 1 0 14 6 75 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Spójnia Landek

Gospodarze Wynik Goście Data
Spójnia Landek 2 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 czerwca 2024
ROW 1964 Rybnik 0 - 2 Spójnia Landek 2 czerwca 2024
Spójnia Landek 3 - 1 Odra Wodzisław Śląski 25 maja 2024
Orzeł Łękawica 0 - 4 Spójnia Landek 18 maja 2024
Spójnia Landek 1 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 maja 2024
MKS Lędziny 2 - 3 Spójnia Landek 4 maja 2024
Spójnia Landek 2 - 1 Tempo Puńców 1 maja 2024
Rekord II Bielsko-Biała 3 - 1 Spójnia Landek 28 kwietnia 2024
Spójnia Landek 2 - 1 LKS Tworków 20 kwietnia 2024
GKS II Tychy 3 - 1 Spójnia Landek 13 kwietnia 2024
Spójnia Landek 2 - 3 Kuźnia Ustroń 6 kwietnia 2024
LKS Bełk 1 - 2 Spójnia Landek 30 marca 2024
Gwarek Ornontowice 2 - 0 Spójnia Landek 23 marca 2024
Spójnia Landek 0 - 0 LKS Czaniec 16 marca 2024
Polonia Łaziska Górne 0 - 0 Spójnia Landek 9 marca 2024
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 2 Spójnia Landek 11 listopada 2023
Spójnia Landek 0 - 2 ROW 1964 Rybnik 4 listopada 2023
Odra Wodzisław Śląski 1 - 3 Spójnia Landek 28 października 2023
Spójnia Landek 1 - 0 Orzeł Łękawica 21 października 2023
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 2 Spójnia Landek 14 października 2023
Spójnia Landek 5 - 0 MKS Lędziny 7 października 2023
Tempo Puńców 1 - 0 Spójnia Landek 1 października 2023
Spójnia Landek 3 - 0 Rekord II Bielsko-Biała 23 września 2023
LKS Tworków 0 - 2 Spójnia Landek 17 września 2023
Spójnia Landek 1 - 1 GKS II Tychy 10 września 2023
Kuźnia Ustroń 1 - 3 Spójnia Landek 2 września 2023
Spójnia Landek 3 - 0 LKS Bełk 26 sierpnia 2023
Spójnia Landek 2 - 1 Gwarek Ornontowice 19 sierpnia 2023
LKS Czaniec 1 - 1 Spójnia Landek 15 sierpnia 2023
Spójnia Landek 1 - 2 Polonia Łaziska Górne 12 sierpnia 2023

IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16
2 Marcin Ośliźlok Odra Wodzisław Śląski 12
3 Jakub Sewerin Gwarek Ornontowice 12
4 Michał Rycka Kuźnia Ustroń 12
5 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 12
6 Damian Chmiel Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10
7 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 10
8 Mykola Bui Kuźnia Ustroń 10
9 David Ubong James ROW 1964 Rybnik 10
10 Łukasz Gajda Odra Wodzisław Śląski 9
11 Jakub Legierski Tempo Puńców 9
12 Arys Pachucy ROW 1964 Rybnik 8
13 Rafał Adamek Tempo Puńców 8
14 Mateusz Wojtek Polonia Łaziska Górne 8
15 Bartłomiej Ślosarczyk MRKS Czechowice-Dziedzice 7
16 Oleksandr Apanchuk LKS Czaniec 7
17 Damian Szczęsny Tempo Puńców 7
18 Miłosz Misala Spójnia Landek 7
19 Kamil Sikora ROW 1964 Rybnik 7
20 Oliwier Buchczik Polonia Łaziska Górne 7
21 Dawid Gajewski Gwarek Ornontowice 7
22 Szymon Kubica MRKS Czechowice-Dziedzice 6
23 Andryii Apanchuk LKS Czaniec 6
24 Szymon Młocek Rekord II Bielsko-Biała 6
25 Igor Mencnarowski MRKS Czechowice-Dziedzice 6
26 Łukasz Krakowczyk LKS Bełk 6
27 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 6
28 Marek Profic Rekord II Bielsko-Biała 6
29 Kamil Szlufarski Kuźnia Ustroń 6
30 Konrad Bukowczan MRKS Czechowice-Dziedzice 6
31 Michał Stempniewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6
32 Aleksander Biegański Polonia Łaziska Górne 6
33 Seweryn Caputa Orzeł Łękawica 6
34 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 6
35 Maciej Kowalik Gwarek Ornontowice 5
36 Wojciech Pisarek Spójnia Landek 5
37 Siveiro Toro Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
38 Kamil Hutyra Spójnia Landek 5
39 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 5
40 Michał Staniucha Polonia Łaziska Górne 5
41 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 5
42 Maciej Rucki Tempo Puńców 5
43 Piotr Cerkowniak LKS Tworków 5
44 Sidy Camara Rekord II Bielsko-Biała 5
45 Krzysztof Szewczyk LKS Tworków 5
46 Kamil Jonkisz Spójnia Landek 5
47 Michał Willmann Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
48 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 4
49 Piotr Myszor GKS II Tychy 4
50 Marcin Mizia Spójnia Landek 4
51 Daniel Bujok Kuźnia Ustroń 4
52 Mateusz Stryjewski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
53 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 4
54 Michał Studnicki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
55 Kacper Pawlus Rekord II Bielsko-Biała 4
56 Damian Ścibior Tempo Puńców 4
57 Paweł Mandrysz ROW 1964 Rybnik 4
58 Jakub Kempny Rekord II Bielsko-Biała 4
59 Sebastian Pępek Orzeł Łękawica 4
60 Wojciech Dragon MRKS Czechowice-Dziedzice 4
61 Kamil Kuczok LKS Tworków 4
62 Bartłomiej Sikorski LKS Tworków 4
63 Dawid Piwczyk LKS Bełk 4
64 Patryk Fabian LKS Bełk 4
65 Patryk Świniański LKS Czaniec 3
66 Filip Handy LKS Czaniec 3
67 Dawid Colik LKS Czaniec 3
68 Denis Matyśkiewicz GKS II Tychy 3
69 Dorian Orliński GKS II Tychy 3
70 Mateusz Widuch Orzeł Łękawica 3
71 Piotr Makowski LKS Bełk 3
72 Maciej Felsch Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
73 Kamil Turoń Kuźnia Ustroń 3
74 Mateusz Słodowy Odra Wodzisław Śląski 3
75 Piotr Szumiński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
76 Jakub Wilczek Odra Wodzisław Śląski 3
77 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 3
78 Patryk Czader Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
79 Patryk Wójtowicz MRKS Czechowice-Dziedzice 3
80 Kacper Kaspera LKS Czaniec 3
81 Kamil Adamek Tempo Puńców 3
82 Jakub Jabłoński Gwarek Ornontowice 3
83 Mateusz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 3
84 Wojciech Rasek LKS Bełk 3
85 Mirek Żebrowski MKS Lędziny 3
86 Piotr Pacholski LKS Bełk 3
87 Piotr Grober Odra Wodzisław Śląski 3
88 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 3
89 Wiktor Piejak ROW 1964 Rybnik 3
90 Haris Kadrić Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
91 Natan Dzięgielewski GKS II Tychy 3
92 Bartosz Waśkiewicz Polonia Łaziska Górne 3
93 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 3
94 Kamil Małolepszy Orzeł Łękawica 3
95 Dawid Boczar Gwarek Ornontowice 3
96 Mateusz Wypych Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
97 Miłosz Krzak GKS II Tychy 2
98 Adam Gibiec Rekord II Bielsko-Biała 2
99 Kamil Gazurek Orzeł Łękawica 2
100 Mateusz Tekieli Rekord II Bielsko-Biała 2
101 Michał Tobiasz Tempo Puńców 2
102 Michał Batelt Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
103 Patryk Joachim LKS Bełk 2
104 Artur Terbalyan Polonia Łaziska Górne 2
105 Mikołaj Mojeszczyk Rekord II Bielsko-Biała 2
106 Mateusz Wiśniowski MRKS Czechowice-Dziedzice 2
107 Jose David Mezu Carabali Kuźnia Ustroń 2
108 Michał Ploch GKS II Tychy 2
109 Przemysław Mystkowski GKS II Tychy 2
110 Jacek Wesecki MKS Lędziny 2
111 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 2
112 Hubert Żyrek Rekord II Bielsko-Biała 2
113 Kamil Pałasz GKS II Tychy 2
114 Dawid Pułtorak MKS Lędziny 2
115 Konrad Kochan LKS Tworków 2
116 Krystian Kawka MRKS Czechowice-Dziedzice 2
117 Radosław Zając Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
118 Bartłomiej Twarkowski Rekord II Bielsko-Biała 2
119 Maksymilian Roguła Odra Wodzisław Śląski 2
120 Filip Matuszczyk Polonia Łaziska Górne 2
121 Dawid Migus LKS Bełk 2
122 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
123 Łukasz Tarasz Kuźnia Ustroń 2
124 Robert Paryła LKS Bełk 2
125 Bartosz Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 2
126 Szymon Kalisz Odra Wodzisław Śląski 2
127 Kacper Żelazowski GKS II Tychy 2
128 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
129 Nikodem Powroźnik Odra Wodzisław Śląski 2
130 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 2
131 Daniel Rumin GKS II Tychy 2
132 Arkadiusz Krysik Rekord II Bielsko-Biała 2
133 Filip Moiczek Orzeł Łękawica 1
134 Arkadiusz Szlajss Tempo Puńców 1
135 Jakub Przygoda LKS Tworków 1
136 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 1
137 Jakub Dankowski ROW 1964 Rybnik 1
138 Teo Kurtaran GKS II Tychy 1
139 Patryk Mikita GKS II Tychy 1
140 Paweł Polak Odra Wodzisław Śląski 1
141 Jakub Michalec Orzeł Łękawica 1
142 Łukasz Kopczyk Spójnia Landek 1
143 Kamil Koczor LKS Tworków 1
144 Maciej Leśniewicz Tempo Puńców 1
145 Kacper Słanek GKS II Tychy 1
146 Konrad Rabiej GKS II Tychy 1
147 Marcin Studencki Orzeł Łękawica 1
148 Kajetan Rutkowski Polonia Łaziska Górne 1
149 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
150 Grzegorz Jakosz LKS Tworków 1
151 Mariusz Wanglorz LKS Tworków 1
152 Imad El Kabbou Elazz GKS II Tychy 1
153 Oliwier Oczkowski GKS II Tychy 1
154 Cezary Sudoł Kuźnia Ustroń 1
155 Jakub Fiedor Kuźnia Ustroń 1
156 Szymon Bogunia Rekord II Bielsko-Biała 1
157 Adrian Pindera Spójnia Landek 1
158 Daniel Sobas Spójnia Landek 1
159 Damian Jaworski Kuźnia Ustroń 1
160 Patryk Bochyński LKS Czaniec 1
161 Konrad Pipia Polonia Łaziska Górne 1
162 Bartek Krakowiak LKS Bełk 1
163 Bartosz Zarębski GKS II Tychy 1
164 Maciej Marek Spójnia Landek 1
165 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
166 Paweł Chłodek ROW 1964 Rybnik 1
167 Błażej Ligocki Kuźnia Ustroń 1
168 Mateusz Biegun Orzeł Łękawica 1
169 Robert Majeranowski Gwarek Ornontowice 1
170 Filip Erynkwajt LKS Tworków 1
171 Mateusz Grober Odra Wodzisław Śląski 1
172 Szymon Matyjas GKS II Tychy 1
173 Paweł Lisiński Polonia Łaziska Górne 1
174 Szymon Grud LKS Tworków 1
175 Wiktor Pituch LKS Czaniec 1
176 Mykhailo Lavruk Orzeł Łękawica 1
177 Marek Jonda MRKS Czechowice-Dziedzice 1
178 Konrad Warmiński LKS Bełk 1
179 Marcin Szpakowski GKS II Tychy 1
180 Kacper Skibicki GKS II Tychy 1
181 Seweryn Pielichowski Gwarek Ornontowice 1
182 Filip Gajda MRKS Czechowice-Dziedzice 1
183 Jakub Waliczek Kuźnia Ustroń 1
184 Mikołaj Tobiasz Tempo Puńców 1
185 Dawid Okraska Tempo Puńców 1