IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 12 26 8 2 2 36 12 24
2 LKS Bełk 12 26 8 2 2 27 14 13
3 Drzewiarz Jasienica 12 21 6 3 3 20 21 -1
4 Unia Turza Śląska 12 20 6 2 4 25 21 4
5 Piast II Gliwice 12 18 4 6 2 21 12 9
6 Spójnia Landek 12 18 4 6 2 21 14 7
7 LKS Czaniec 12 18 4 6 2 21 17 4
8 Orzeł Łękawica 12 18 5 3 4 22 25 -3
9 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 17 4 5 3 21 14 7
10 Kuźnia Ustroń 12 16 4 4 4 14 18 -4
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 14 3 5 4 17 21 -4
12 Czarni Gorzyce 12 12 3 3 6 16 24 -8
13 ROW 1964 Rybnik 12 11 2 5 5 19 29 -10
14 Unia Książenice 12 10 3 1 8 22 31 -9
15 LKS Bestwina 12 9 3 0 9 18 30 -12
16 Czarni-Góral Żywiec 12 6 1 3 8 16 33 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drzewiarz Jasienica 8 17 5 2 1 16 10 6
2 LKS Bełk 7 16 5 1 1 21 10 11
3 Piast II Gliwice 7 13 3 4 0 13 4 9
4 LKS Czaniec 7 13 3 4 0 12 7 5
5 Orzeł Łękawica 6 13 4 1 1 11 3 8
6 GKS II Tychy 5 12 4 0 1 21 5 16
7 Unia Turza Śląska 6 12 4 0 2 17 12 5
8 Spójnia Landek 6 7 1 4 1 9 8 1
9 Kuźnia Ustroń 4 7 2 1 1 5 7 -2
10 ROW 1964 Rybnik 8 6 1 3 4 12 20 -8
11 Unia Książenice 4 6 2 0 2 9 11 -2
12 LKS Bestwina 7 6 2 0 5 10 14 -4
13 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 5 1 2 2 8 11 -3
14 Czarni Gorzyce 5 5 1 2 2 5 7 -2
15 MRKS Czechowice-Dziedzice 5 3 0 3 2 4 7 -3
16 Czarni-Góral Żywiec 6 1 0 1 5 10 17 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 7 14 4 2 1 15 7 8
2 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 14 4 2 1 17 7 10
3 Spójnia Landek 6 11 3 2 1 12 6 6
4 LKS Bełk 5 10 3 1 1 6 4 2
5 Kuźnia Ustroń 8 9 2 3 3 9 11 -2
6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 9 2 3 2 9 10 -1
7 Unia Turza Śląska 6 8 2 2 2 8 9 -1
8 Czarni Gorzyce 7 7 2 1 4 11 17 -6
9 Piast II Gliwice 5 5 1 2 2 8 8 0
10 LKS Czaniec 5 5 1 2 2 9 10 -1
11 Orzeł Łękawica 6 5 1 2 3 11 22 -11
12 ROW 1964 Rybnik 4 5 1 2 1 7 9 -2
13 Czarni-Góral Żywiec 6 5 1 2 3 6 16 -10
14 Drzewiarz Jasienica 4 4 1 1 2 4 11 -7
15 Unia Książenice 8 4 1 1 6 13 20 -7
16 LKS Bestwina 5 3 1 0 4 8 16 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Orzeł Łękawica

Gospodarze Wynik Goście Data
Orzeł Łękawica 2 - 0 Kuźnia Ustroń 23 października 2021
Piast II Gliwice 4 - 1 Orzeł Łękawica 25 sierpnia 2021
Kuźnia Ustroń 4 - 1 Orzeł Łękawica 17 kwietnia 2021
Orzeł Łękawica 2 - 3 Kuźnia Ustroń 22 sierpnia 2020

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 12
2 Arkadiusz Suchiński Unia Książenice 11
3 Damian Oczko LKS Czaniec 8
4 Patryk Joachim LKS Bełk 7
5 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 7
6 Tomasz Zawadzki Spójnia Landek 7
7 Dominik Mąka LKS Bełk 6
8 Wojciech Kędziora Piast II Gliwice 6
9 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 5
10 Maciej Felsch LKS Czaniec 5
11 Marcel Misztal GKS II Tychy 5
12 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 5
13 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 5
14 Krzysztof Machowski GKS II Tychy 5
15 Dawid Bober Czarni Gorzyce 5
16 Tomasz Gomola Kuźnia Ustroń 5
17 Mateusz Włoszek LKS Bestwina 4
18 Kamil Kostecki Unia Książenice 4
19 Wojciech Rasek LKS Bełk 4
20 Dorian Orliński GKS II Tychy 4
21 Jakub Raszka LKS Bestwina 4
22 Aleksander Biegański GKS II Tychy 4
23 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 4
24 Szymon Kubica Spójnia Landek 3
25 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 3
26 Grzegorz Szymoński Czarni-Góral Żywiec 3
27 Mateusz Masternak Spójnia Landek 3
28 Damian Nowak GKS II Tychy 3
29 Michał Paluch GKS II Tychy 3
30 Michał Czernek MRKS Czechowice-Dziedzice 3
31 Łukasz Szędzielarz MRKS Czechowice-Dziedzice 3
32 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 3
33 Jakub Pieterwas Czarni-Góral Żywiec 3
34 Michał Rycka Unia Turza Śląska 3
35 Antoni Rozmus Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
36 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 3
37 Szymon Gołuch MRKS Czechowice-Dziedzice 3
38 Mateusz Wrana MRKS Czechowice-Dziedzice 2
39 Paweł Flis LKS Czaniec 2
40 Jakub Knapek Czarni-Góral Żywiec 2
41 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
42 Piotr Glenc Unia Turza Śląska 2
43 Kamil Kucharski Czarni Gorzyce 2
44 Radosław Żbikowski Czarni Gorzyce 2
45 Marcin Pośpiech Orzeł Łękawica 2
46 Paweł Kozioł MRKS Czechowice-Dziedzice 2
47 Patryk Mizera MRKS Czechowice-Dziedzice 2
48 Jakub Szczęch LKS Bełk 2
49 Szymon Kalisz Unia Turza Śląska 2
50 Bartłomiej Ślosarczyk Drzewiarz Jasienica 2
51 Gabriel Kirejczyk Piast II Gliwice 2
52 Kacper Piórecki Orzeł Łękawica 2
53 Patryk Semik Czarni-Góral Żywiec 2
54 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 2
55 Mikołaj Wania Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
56 Bartosz Zarębski GKS II Tychy 2
57 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 2
58 Kamil Jaroś Spójnia Landek 2
59 Konrad Sieracki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
60 Robert Tkocz Unia Książenice 2
61 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 2
62 Konrad Kuder Kuźnia Ustroń 2
63 Maciej Gaszka Unia Turza Śląska 2
64 Tomasz Krężelok GKS II Tychy 2
65 Dawid Grabiec LKS Bełk 2
66 Bartosz Bieroński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
67 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 2
68 Piotr Bysiec Unia Książenice 2
69 Michał Gacek LKS Bestwina 2
70 Michał Stryczek LKS Bełk 2
71 Michał Pieczka ROW 1964 Rybnik 2
72 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
73 Aleksander Nagórka Czarni Gorzyce 2
74 Damian Koleczko Unia Książenice 2
75 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 2
76 Marcin Mizia MRKS Czechowice-Dziedzice 2
77 Filip Laskowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
78 Mateusz Winciersz Piast II Gliwice 2
79 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
80 Krzysztof Małolepszy Orzeł Łękawica 1
81 Tomasz Reguła LKS Bełk 1
82 Szymon Lizak Drzewiarz Jasienica 1
83 Jakub Kantyka Czarni-Góral Żywiec 1
84 Tomasz Podgórski Piast II Gliwice 1
85 Adrian Pindera Drzewiarz Jasienica 1
86 Mateusz Biegun Czarni-Góral Żywiec 1
87 Daniel Sobas Spójnia Landek 1
88 Konrad Warmiński ROW 1964 Rybnik 1
89 Maksym Gendera Piast II Gliwice 1
90 Tomasz Biółka Orzeł Łękawica 1
91 Krystian Patroń LKS Bestwina 1
92 Natan Dzięgielewski GKS II Tychy 1
93 Krzysztof Warło Czarni Gorzyce 1
94 Denis Waś Czarni Gorzyce 1
95 Błażej Adamiec MRKS Czechowice-Dziedzice 1
96 Bartosz Kunat ROW 1964 Rybnik 1
97 Bartosz Pankowski Piast II Gliwice 1
98 Szymon Nowak LKS Czaniec 1
99 Wiktor Bućko Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
100 Patryk Fabian Piast II Gliwice 1
101 Bartosz Łuczak Piast II Gliwice 1
102 Jakub Cembala Piast II Gliwice 1
103 Konrad Pipia GKS II Tychy 1
104 Błażej Chwaja Orzeł Łękawica 1
105 Mikołaj Stasica Czarni-Góral Żywiec 1
106 Tomasz Janik Czarni-Góral Żywiec 1
107 Michał Willmann Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
108 Filip Handy LKS Czaniec 1
109 Krystian Makowski LKS Bestwina 1
110 Patryk Wentland LKS Bestwina 1
111 Patryk Świniański Orzeł Łękawica 1
112 Wojciech Orzeł Unia Turza Śląska 1
113 Daniel Podbioł Unia Turza Śląska 1
114 Piotr Groborz LKS Bełk 1
115 Jakub Waliczek Drzewiarz Jasienica 1
116 Marcin Widenka Czarni Gorzyce 1
117 Marek Profic Drzewiarz Jasienica 1
118 Dawid Zieliński Drzewiarz Jasienica 1
119 Dawid Haratyk Kuźnia Ustroń 1
120 Marcin Studencki Orzeł Łękawica 1
121 Damian Gacek LKS Bestwina 1
122 Sebastian Pępek Orzeł Łękawica 1
123 Kamil Bezak Spójnia Landek 1
124 Rafał Hałat LKS Czaniec 1
125 Tomasz Kukla Czarni Gorzyce 1
126 Kamil Benauer Czarni Gorzyce 1
127 Kamil Zoń Czarni-Góral Żywiec 1
128 Piotr Jakubowski ROW 1964 Rybnik 1
129 Kamil Szary Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
130 Artur Sawicki LKS Bestwina 1
131 Michał Zachciał Piast II Gliwice 1
132 Krzysztof Grzegorz Piast II Gliwice 1
133 Marcin Zarychta MRKS Czechowice-Dziedzice 1
134 Damian Zajączkowski MRKS Czechowice-Dziedzice 1
135 Miłosz Pawlusiński GKS II Tychy 1
136 Kacper Mielnikiewicz LKS Bestwina 1
137 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 1
138 Konrad Stisz Piast II Gliwice 1
139 Oskar Wala Piast II Gliwice 1
140 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 1
141 Andrzej Malik ROW 1964 Rybnik 1
142 Adam Grygier Drzewiarz Jasienica 1
143 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 1
144 Piotr Karwowski Piast II Gliwice 1
145 Wojciech Wilczek LKS Bestwina 1
146 Dawid Olszowski Orzeł Łękawica 1
147 Marcin Kozina GKS II Tychy 1
148 Michał Staniucha GKS II Tychy 1
149 Krzysztof Koch Unia Książenice 1