IV liga śląska (gr. II) sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Łaziska Górne 15 34 10 4 1 28 11 17
2 Gwarek Ornontowice 15 31 10 1 4 32 25 7
3 Unia Turza Śląska 15 30 10 0 5 30 18 12
4 GKS II Tychy 15 23 6 5 4 32 23 9
5 LKS Bełk 15 23 6 5 4 30 26 4
6 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 23 6 5 4 19 17 2
7 ROW 1964 Rybnik 15 22 7 1 7 28 27 1
8 LKS Czaniec 14 21 6 3 5 21 19 2
9 Orzeł Łękawica 15 20 6 2 7 23 28 -5
10 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 18 5 3 6 25 19 6
11 Spójnia Landek 15 18 5 3 7 30 25 5
12 MKS Lędziny 15 17 5 2 8 22 30 -8
13 Błyskawica Drogomyśl 15 16 4 4 7 18 24 -6
14 Kuźnia Ustroń 15 14 4 2 9 22 33 -11
15 Drzewiarz Jasienica 15 13 4 1 10 14 29 -15
16 Unia Racibórz 15 13 4 1 10 20 40 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Łaziska Górne 8 19 6 1 1 16 8 8
2 Gwarek Ornontowice 6 18 6 0 0 13 3 10
3 Unia Turza Śląska 7 18 6 0 1 18 4 14
4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 15 4 3 2 18 9 9
5 Orzeł Łękawica 10 14 4 2 4 16 16 0
6 GKS II Tychy 7 13 3 4 0 18 7 11
7 ROW 1964 Rybnik 8 13 4 1 3 16 14 2
8 Spójnia Landek 8 13 4 1 3 22 14 8
9 MKS Lędziny 7 13 4 1 2 14 13 1
10 LKS Czaniec 8 12 3 3 2 13 12 1
11 Unia Racibórz 7 12 4 0 3 17 13 4
12 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 11 3 2 1 7 5 2
13 Błyskawica Drogomyśl 8 10 3 1 4 12 10 2
14 Kuźnia Ustroń 7 10 3 1 3 13 12 1
15 LKS Bełk 4 9 3 0 1 9 7 2
16 Drzewiarz Jasienica 9 7 2 1 6 9 16 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Łaziska Górne 7 15 4 3 0 12 3 9
2 LKS Bełk 11 14 3 5 3 21 19 2
3 Gwarek Ornontowice 9 13 4 1 4 19 22 -3
4 Unia Turza Śląska 8 12 4 0 4 12 14 -2
5 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 12 3 3 3 12 12 0
6 GKS II Tychy 8 10 3 1 4 14 16 -2
7 ROW 1964 Rybnik 7 9 3 0 4 12 13 -1
8 LKS Czaniec 6 9 3 0 3 8 7 1
9 Orzeł Łękawica 5 6 2 0 3 7 12 -5
10 Błyskawica Drogomyśl 7 6 1 3 3 6 14 -8
11 Drzewiarz Jasienica 6 6 2 0 4 5 13 -8
12 Spójnia Landek 7 5 1 2 4 8 11 -3
13 MKS Lędziny 8 4 1 1 6 8 17 -9
14 Kuźnia Ustroń 8 4 1 1 6 9 21 -12
15 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 3 1 0 4 7 10 -3
16 Unia Racibórz 8 1 0 1 7 3 27 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Piast II Gliwice

Gospodarze Wynik Goście Data

IV liga śląska (gr. II) sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Lionel Abate etoundi Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14
2 Nikolas Wroblewski Polonia Łaziska Górne 11
3 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 8
4 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 8
5 Bartosz Semeniuk LKS Bełk 7
6 Karol Lewandowski Spójnia Landek 7
7 Kamil Kucharski Unia Turza Śląska 7
8 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 7
9 Marcin Ośliźlok Unia Racibórz 6
10 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 6
11 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 6
12 João Pedro Ferreira Da Silva Kuźnia Ustroń 6
13 Wojciech Rasek LKS Bełk 6
14 Kamil Szlufarski Unia Racibórz 6
15 Dawid Jarka LKS Bełk 6
16 Dawid Gajewski Gwarek Ornontowice 6
17 Dorian Orliński GKS II Tychy 5
18 Jakub Fiedor Kuźnia Ustroń 5
19 Oleksandr Apanchuk LKS Czaniec 5
20 Dawid Migus Unia Racibórz 5
21 Mateusz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 5
22 Dominik Szczęch Błyskawica Drogomyśl 5
23 Mateusz Śliwa MKS Lędziny 5
24 Robert Majeranowski Gwarek Ornontowice 4
25 Maciej Kowalik Gwarek Ornontowice 4
26 Maciej Felsch LKS Czaniec 4
27 Kamil Uniejewski Polonia Łaziska Górne 4
28 Konrad Pipia GKS II Tychy 4
29 Natan Dzięgielewski GKS II Tychy 4
30 Mateusz Cywka ROW 1964 Rybnik 4
31 Łukasz Gardawski MKS Lędziny 4
32 Piotr Załuski Polonia Łaziska Górne 4
33 Dawid Pawlusiński Unia Turza Śląska 4
34 Philémon Beyene essama Kuźnia Ustroń 4
35 Daniel Iwanek Orzeł Łękawica 4
36 Patryk Dudziński Unia Turza Śląska 4
37 Jakub Wilk GKS II Tychy 3
38 Mateusz Wójcik MKS Lędziny 3
39 Sebastian Rzepa MKS Lędziny 3
40 Jakub Szendzielorz Drzewiarz Jasienica 3
41 Błażej Bawoł Błyskawica Drogomyśl 3
42 Szymon Kuś Spójnia Landek 3
43 Rafał Hałat LKS Czaniec 3
44 Kamil Ingram MKS Lędziny 3
45 Krzysztof Grzegorz Gwarek Ornontowice 3
46 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 3
47 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 3
48 Michał Rycka Unia Turza Śląska 3
49 Paweł Kozioł MRKS Czechowice-Dziedzice 3
50 Tomasz Dzida MRKS Czechowice-Dziedzice 3
51 Daniel Sobas Spójnia Landek 3
52 Kacper Piórecki Orzeł Łękawica 3
53 Mariusz Wanglorz Unia Turza Śląska 3
54 Maciej Kolasa ROW 1964 Rybnik 2
55 Bartłomiej Szołtys Błyskawica Drogomyśl 2
56 Wiktor Piejak ROW 1964 Rybnik 2
57 Dawid Boczar Gwarek Ornontowice 2
58 Kacper Gawor LKS Czaniec 2
59 Mateusz Wrana Spójnia Landek 2
60 Piotr Pacholski LKS Bełk 2
61 Gabriel Szotek Unia Racibórz 2
62 Marcel Kąkol Gwarek Ornontowice 2
63 Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 2
64 Bartosz Smyla LKS Bełk 2
65 Paweł Ziaja LKS Bełk 2
66 Konrad Bukowczan Drzewiarz Jasienica 2
67 Piotr Glenc Unia Turza Śląska 2
68 Mikołaj Oleksy GKS II Tychy 2
69 Kamil Lewandowski GKS II Tychy 2
70 Wojciech Padło MRKS Czechowice-Dziedzice 2
71 Mateusz Wawro Błyskawica Drogomyśl 2
72 Piotr Osiecki Polonia Łaziska Górne 2
73 Mateusz Danieluk Unia Turza Śląska 2
74 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 2
75 Franciszek Liszka Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
76 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 2
77 Kacper Brachaczek Drzewiarz Jasienica 2
78 Dawid Parysz GKS II Tychy 2
79 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 2
80 Wojciech Orzeł Unia Turza Śląska 2
81 Olaf Sobik ROW 1964 Rybnik 2
82 Kacper Żelazowski GKS II Tychy 2
83 Oliwier Buchczik Polonia Łaziska Górne 2
84 Maciej Marek Spójnia Landek 2
85 Klaudiusz Sommer Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
86 Bartosz Waśkiewicz Polonia Łaziska Górne 2
87 Jakub Podyma Gwarek Ornontowice 2
88 Marcin Mizia MRKS Czechowice-Dziedzice 2
89 Wojciech Pisarek Spójnia Landek 2
90 Dominik Piekorz ROW 1964 Rybnik 1
91 Dawid Kukuła Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
92 Paweł Staniczek Unia Turza Śląska 1
93 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 1
94 Konrad Warmiński ROW 1964 Rybnik 1
95 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 1
96 Krzysztof Kania Spójnia Landek 1
97 Daniel Krzempek Błyskawica Drogomyśl 1
98 Bartosz Wójcik LKS Bełk 1
99 Grzegorz Kostrzewa MKS Lędziny 1
100 Mateusz Tomaszewski ROW 1964 Rybnik 1
101 Michał Staniucha Polonia Łaziska Górne 1
102 Adam Matusz MRKS Czechowice-Dziedzice 1
103 Seweryn Pielichowski LKS Czaniec 1
104 Marcin Wysiński Błyskawica Drogomyśl 1
105 Michał Ploch GKS II Tychy 1
106 Filip Parkitny GKS II Tychy 1
107 Jakub Maj Drzewiarz Jasienica 1
108 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 1
109 Ireneusz Badura Polonia Łaziska Górne 1
110 Michał Stempniewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
111 Paweł Mandrysz ROW 1964 Rybnik 1
112 Kamil Szary MRKS Czechowice-Dziedzice 1
113 Patryk Fabian LKS Bełk 1
114 Bartosz Wodnicki MKS Lędziny 1
115 Dominik Miłek Gwarek Ornontowice 1
116 Damian Król Błyskawica Drogomyśl 1
117 Mikołaj Polczyk Polonia Łaziska Górne 1
118 Mykhailo Lavruk Spójnia Landek 1
119 Patryk Joachim LKS Bełk 1
120 Jan Borek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
121 Mateusz Kubica MRKS Czechowice-Dziedzice 1
122 Kamil Kargulewicz GKS II Tychy 1
123 Sebastian Wiśniowski LKS Czaniec 1
124 Maksym Hladchenko Kuźnia Ustroń 1
125 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 1
126 Tomasz Reguła LKS Bełk 1
127 Michał Batelt Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
128 Adam Waliczek Drzewiarz Jasienica 1
129 Wiktor Pituch Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
130 Mariusz Saltarius Błyskawica Drogomyśl 1
131 Jakub Koziszyn MKS Lędziny 1
132 Andryii Apanchuk LKS Czaniec 1
133 Filip Moiczek Spójnia Landek 1
134 Filip Handy LKS Czaniec 1
135 Aleksander Biegański GKS II Tychy 1
136 Paweł Woniakowski Unia Racibórz 1
137 Kamil Dokudowiec Drzewiarz Jasienica 1
138 Maksymilian Nowak Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
139 Patryk Widuch Polonia Łaziska Górne 1
140 Mykhailo Kryvych Gwarek Ornontowice 1
141 Gracjan Jaroch GKS II Tychy 1
142 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
143 Bartosz Żyła Drzewiarz Jasienica 1
144 Nikodem Juraszczyk ROW 1964 Rybnik 1
145 Dawid Pułtorak MKS Lędziny 1
146 Łukasz Szczurek MRKS Czechowice-Dziedzice 1