Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz KS-u Wiązownica ze Stalówką czy starcie ROW-u 1964 z walczącym o awans do 2 ligi Ruchem Chorzów. Emocji nie powinno także brakować w Puławach oraz Dębicy. Sprawdźcie rozpiskę transmisji na piłkarką sobotę.


Punktualnie o godzinie 15, ROW 1964 Rybnik sprawdzi formę pretendenta do awansu do 2 ligi, czyli Ruchu Chorzów. Lepsze nastroje z pewnością panują w obozie Niebieskich, którzy w minionej kolejce pewnie pokonali Polonię Nysa. Rybniczanie natomiast przegrali Polonią-Stalą Świdnica. Zapowiada się więc bardzo ciekawe starcie, a przy okazji to są derby, które jak wiadomo, rządzą się zawsze swoimi prawami. Mecz można oglądać w systemie PPV na kanale Wute TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. III: ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O tej samej porze, KS Wiązownica na własnym stadionie, zagra ze Stalą Stalowa Wola. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a oba zespoły przystąpią do niego w nie najlepszych nastrojach. Gospodarze w minionej kolejce pokonali rezerwy Cracovii, ale w środę musieli uznać wyższość ŁKS-u Probudex ŁagówStalówka natomiast przegrała z Wisłą Sandomierz. Oba zespoły z pewnością będą chciały zdobyć komplet oczek. Mecz można oglądać w systemie PPV na kanale ONE Sport za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Także o 15, Chełmianka Chełm podejmie Wólczankę Wólka Pełkińska. Goście do dzisiejszego starcia przystępują w doskonałych nastrojach. Podopieczni Daniela Myśliwca w minionej kolejce urządzili sobie trening strzelecki i pewnie pokonali Hetmana Zamość. Chełmianka natomiast przegrała na wyjeździe z KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOba zespoły z pewnością będą chciały zdobyć komplet oczek. Mecz można oglądać w systemie PPV na kanale Chełmianka TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Siarka Tarnobrzeg też o 15 zagra z Avią Świdnik. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego przed dzisiejszą potyczką mają doskonałe humory, bowiem w środę wygrali z Podhalem. Avia natomiast w minionej bezbramkowo zremisowała z Lewartem LubartówOba zespoły z pewnością będą chciały zdobyć komplet oczek. Mecz można oglądać w systemie PPV na platformie TVCOMKoszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Unia Skierniewice na własnym stadionie, podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Lepsze humory przed dzisiejszym meczem z pewnością mają goście, którzy wyszarpali komplet z Huraganem Morąg. Unia natomiast, musiała uznać wyższość Pogoni Grodzisk MazowieckiOba zespoły z pewnością będą chciały zdobyć komplet oczek. Mecz można oglądać za darmo w internecie na kanale TV.NSK.PL_sportndm, a link do niego znajduje się poniżej.

3 liga gr. I: Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O tej samej porze, rozpocznie się mecz Wisły Puławy z Texom Sokołem Sieniawa. Spotkanie to jest określane mianem hitu kolejki, bowiem naprzeciw siebie, spotykają się lider rozgrywek oraz niepokonana drużyna w tym sezonie. Starcie zapowiada się bardzo ciekawie, a zarówno jedno jedni jak i drudzy będą chcieli je wygrać. Mecz oglądać w systemie PPV na kanale LPU TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 13,90 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Wisła Puławy - Texom Sokół Sieniawa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Pół godziny później, Wisłoka Dębica u siebie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz odbędzie bez udziału publiczności, bowiem powiat dębicki został włączony do czerwonej strefy. Lepsze nastroje przed dzisiejszą potyczką ma KSZO, które w minionej kolejce pokonało Chełmiankę. Wisłoka natomiast bezbramkowo zremisowała z Podlasiem Biała Podlaska. Starcie zapowiada się bardzo ciekawie, a zarówno jedno jedni jak i drudzy będą chcieli je wygrać. Mecz można oglądać w systemie PPV na kanale Wisłoka TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Podhale Nowy Targ rozpocznie mecz z rezerwami Korony Kielce. Szarotki nie mają najlepszych nastrojów, bowiem w środę przegrały one z Siarką w zaległym meczu 3. kolejki. Drugi garnitur złocisto-krwistych natomiast w minionej kolejce nie grał, bowiem spotkanie zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne. Oba zespoły są głodne gry i z pewnością będą chciały dziś zdobyć komplet oczek. Mecz można oglądać w systemie PPV na kanale nowytarg24.tv za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 13,90 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.