Jakub Kowalski zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Jakub Kowalski związał się kontraktem ze Stalą Stalowa Wola, w poprzednim sezonie reprezentował barwy rywala "Stalówki" - Podhala Nowy Targ

więcej →

Podhale Nowy Targ pozyskało Huberta Antkowiaka

Hubert Antkowiak w poprzednim sezonie występował w dwóch trzecioligowych klubach - Polonii Środa Wielkopolska oraz Olimpii Grudziądz, teraz będzie występował w Podhalu Nowy Targ

więcej →

Hit dla Siarki Tarnobrzeg! Lider pewnie pokonał Podhale Nowy Targ

Siarka Tarnobrzeg umocniła się na pozycji lidera 3 ligi gr. IV. Podopieczni Sławomira Majaka w sobotę pewnie pokonali Podhale Nowy Targ.

więcej →

ŁKS Probudex Łagów pokonał Podhale Nowy Targ w meczu na szczycie

ŁKS Probudex Łagów wrócił na zwycięski szlak. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego w sobotę w meczu na szczycie okazali się lepsi od Podhala Nowy Targ.

więcej →

Emocje do samego końca! Chełmianka Chełm zabrała "lidera" Podhalu Nowy Targ

W środę w Chełmie nudy nie było. Miejscowa Chełmianka wyrwała punkt w samej końcówce w starciu z Podhalem Nowy Targ i tym samym zabrała mu lidera.

więcej →

Bezbramkowy remis Podhala ze Stalą Stalowa Wola

W meczu 22. kolejki 3 ligi gr. IV Podhale Nowy Targ bezbramkowo zremisowało ze Stalą Stalowa Wola. Żadna z drużyn nie może być w pełni zadowolona z wyniku tego spotkania. 

więcej →

Podhale Nowy Targ udanie zrehabilitowało się wysokim zwycięstwem z Koroną Rzeszów

Piłkarze Podhala Nowy Targ po porażce na inaugurację rundy wiosennej, tym razem nie mieli problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala. Podopieczni Szymona Grabowskiego wysoko pokonali Koronę Rzeszów i nadal liczą...

więcej →

Dawid Flaszka został nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ

Podhale Nowy Targ pozyskało piłkarza z eWinner 2 ligi. Do trzecioligowca z województwa małopolskiego dołączył Dawid Flaszka, który ostatnio występował w GKS-ie Bełchatów.

więcej →

Mateusz Szymorek oficjalnie w Podhalu Nowy Targ

Konkretnego wzmocnienia dokonało Podhale Nowy Targ. Do trzecioligowca z województwa małopolskiego dołączył Mateusz Szymorek z GKS-u Bełchatów.

więcej →

Mateusz Mianowany nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów

Dziewiąte wzmocnienie ŁKS-u Probudex Łagów potwierdzone. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego dołączył Mateusz Mianowany z Podhala Nowy Targ.

więcej →

Maciej Tonia został nowym zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry

Gwarek Tarnowskie Góry ma nowego piłkarza. Do trzecioligowca z województwa śląskiego dołączył Maciej Tonia, który ostatnio występował w Podhalu Nowy Targ.

więcej →

Paskal Zgierski wrócił do Podhala Nowy Targ

Paskal Zgierski po dobrym okresie przygotowawczym przepracowanym z drużyną Podhala Nowy Targ, swoją postawą przekonał do siebie trenera Szymona Grabowskiego i został nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ.

więcej →

Adrian Rakowski nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ

Adrian Rakowski podpisał kontrakt z Podhalem Nowy Targ i w rundzie wiosennej będzie występował w 3 lidze grupie IV. W rundzie jesiennej był zawodnikiem Chojniczanki Chojnice, dla której wystąpił w...

więcej →

Piotr Pierzchała został nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ

Podhale Nowy Targ zbroi się na rundę wiosenną. Do trzecioligowca z województwa małopolskiego dołączył Piotr Pierzchała, który ostatnio bronił barw Wigier Suwałki.

więcej →

Paweł Kowalkowski testowany przez Podhale Nowy Targ

Podhale Nowy Targ testuje piłkarza, który grał ostatnio w klasie O Krosno. Mowa tutaj o Pawle Kowalkowskim, mającym za sobą bardzo udaną rundę w Czarnych 1910 Jasło.

więcej →

Michał Gałecki nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ

Podhale Nowy Targ pozyskało piłkarza ligowego rywala. Do ekipy popularnych "Szarotek" dołączył Michał Gałecki, który ostatnio grał w Podhalu Nowy Targ.

więcej →

Pięciu piłkarzy znalazło się na liście transferowej Podhala Nowy Targ

Poznaliśmy listę transferową trzecioligowego Podhala Nowy Targ. Znalazło się na niej pięciu zawodników, a konkretnie mowa tutaj o Lukasie Bielaku, Mateuszu Mianowanym, Rafale Surmiaku, Macieju Toni oraz Kacprze Durdzie.

więcej →

Podhale Nowy Targ pokonało ligowego outsidera i zimę spędzi na podium

Podhale Nowy Targ wygrało ostatnie spotkanie rundy jesiennej z Wólczanką Wólka Pełkińska. Przez długi okres czasu goście stawiali opór, ale ostatecznie ulegli gospodarzom 3:0 i zimę spędzą na ostatnim miejscu...

więcej →

Podhale Nowy Targ pewnie wygrało z KSZO

Podhale Nowy Targ udanie zakończyło rundę jesienną, podopieczni Szymona Grabowskiego pewnie pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0

więcej →

Czarni Połaniec odprawili z kwitkiem kandydata do awansu

Czarni Połaniec sprawili sensację w 16. kolejce 3 ligi grupy IV i wysoko pokonali jednego z kandydatów do awansu - Podhale Nowy Targ. W meczu padło aż 7 bramek a...

więcej →