Adrian Rakowski podpisał kontrakt z Podhalem Nowy Targ i w rundzie wiosennej będzie występował w 3 lidze grupie IV. W rundzie jesiennej był zawodnikiem Chojniczanki Chojnice, dla której wystąpił w 7 spotkaniach.

Adrian Rakowski jest wychowankiem Zagłębia Lubin, w barwach którego zadebiutował w Ekstraklasie w sezonie 2010/2011. W barwach Zagłębia spędził przeszło 10 lat. W lutym 2014 roku wypożyczony był do Olimpii Grudziądz, lecz tylko na okres pół roku. W 2017 roku przeniósł się do Podbeskidzia Bielsko-Biała z którym dwa lata później świętował awans do Ekstraklasy. Od sezonu 2020/21 był zawodnikiem Chojniczanki Chojnice

31-letni zawodnik ma spore doświadczenie na szczeblu centralnym, łącznie w swojej karierze wystąpił w 83 spotkaniach w Ekstraklasie, 83 meczach w I lidze i 26 w II lidze. Dołączenie takiego zawodnika do Podhala z pewnością jest sporym wzmocnieniem dla zespołu, który poważnie myśli o walce o awans do eWinner 2 ligi.

Źródło / Foto: Podhale Nowy Targ

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • Kibic z Irlandii napisał/a

    Super Wiadomosc. Brawo zarzad i firma Wojas.

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.