Mateusz Podstolak w Podlasiu Biała Podlaska

Ciekawego wzmocnienia dokonało Podlasie Biała Podlaska. Do ekipy z województwa lubelskiego dołączył Mateusz Podstolak, który ostatnio występował w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →

Wólczanka Wólka Pełkińska lepsza od Podlasia Biała Podlaska

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska zwycięstwem pożegnali się z 3 ligą gr. IV. Podopieczni Mateusza Stolarskiego w sobotę okazali się lepsi od Podlasia Biała Podlaska.

więcej →

Ryszard Kuźma zrezygnował z prowadzenia Wólczanki Wólka Pełkińska

Ryszard Kuźma zrezygnował z prowadzenia trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy niebawem.

więcej →

Wólczanka Wólka Pełkińska spadła z 3 ligi gr. IV! Porażka z Unią Tarnów

Wólczanka Wólka Pełkińska straciła szansę na utrzymanie w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Ryszarda Kuźmy w sobotę przegrali z Unią Tarnów.

więcej →

Ogromne emocje w Wólce Pełkińskiej! Wólczanka odwróciła losy meczu i pokonała Tomasovię Tomaszów Lubelski

Kibice w Wólce Pełkińskiej zobaczyli w piątkowe popołudnie kawał widowiska. Wólczanka mimo że przegrywała z Tomasovią Tomaszów Lubelski 0-2, to potrafiła odrobić straty i finalnie cieszyła się z trzech punktów.

więcej →

Derby dla TEXOM Sokoła Sieniawa! Wólczanka Wólka Pełkińska w pokonanym polu

TEXOM Sokół Sieniawa postawił ważny krok w stronę utrzymania w 3 lidze gr. IV. Wólczanka Wólka Pełkińska powoli natomiast może się witać z 4 ligą podkarpacką.

więcej →

Coraz trudniejsza sytuacja Wólczanki Wólka Pełkińska! Tylko remis z Orlętami Radzyń Podlaski

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska potrzebują punktów jak tlenu. W sobotę podopieczni Ryszarda Kuźmy zremisowali na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski.

więcej →

Jonathan Longe Diumasumbu zagra w Wólczance Wólka Pełkińska

Do Wólczanki Wólka Pełkińska dołączył bardzo ciekawy piłkarz. Trzecioligowca wzmocnił Jonathan Longe Diumasumbu, który ostatnio grał w Cosmosie Nowotaniec.

więcej →

Krystian Kalemba będzie grał w Wólczance Wólka Pełkińska

Nowy zawodnik dołączył do Wólczanki Wólka Pełkińska. Mowa tutaj o Krystianie Kalembie, który ostatnio występował w Ekoball Stali Sanok.

więcej →

Ruslan Marushka wzmocnił formację obronną Bałtyku Koszalin

Bałtyk Koszalin nie marnuje czasu w zimowym okienku transferowym. Tym razem do zespołu dołączył ukraiński obrońca Ruslan Maruszka.

więcej →

Piotr Łazarz wraca po czterech latach do Unii Tarnów

Piotr Łazarz, który do niedawna był zawodnikiem Wólczanki Wólka Pełkińska wzmocnił zespól Unii Tarnów. Dla 22-letniego obrońcy jest to powrót do macierzystego klubu po czterech latach przerwy.

więcej →

Kacper Czernicki wzmocnił Wólczankę Wólka Pełkińska

Wólczanka Wólka Pełkińska ma nowego piłkarza. Do trzecioligowca z województwa podkarpackiego dołączył Kacper Czernicki, który ostatnio występował w Limanovii Limanowa.

więcej →

Adrian Skrzyniak został wypożyczony do Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola ma nowego piłkarza. Do ekipy dowodzonej przez Łukasza Beretę dołączył Adrian Skrzyniak, który ostatnio występował w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →

Karol Twardowski został wypożyczony do Wólczanki Wólka Pełkińska

Piłkarz z Fortuna 1 ligi w rundzie wiosennej będzie występował w Wólczance Wólka Pełkińska. Mowa tutaj o Karolu Twardowskim, który ostatnio był związany z Apklan Resovią.

więcej →

Jonathan Longe Diumasumbu na celowniku Wólczanki Wólka Pełkińska

Ciekawy piłkarz znalazł się na celowniku trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska. Mowa tutaj o Jonathanie Longe Diumasumbu, który w rundzie jesiennej występował w Cosmosie Nowotaniec.

więcej →

Plan przygotowań Wólczanki Wólka Pełkińska

Wólczanka Wólka Pełkińska zaprezentowała plan przygotowań do rundy wiosennej. W ramach przygotowań zespół rozegra 10 spotkań

więcej →

Podhale Nowy Targ pokonało ligowego outsidera i zimę spędzi na podium

Podhale Nowy Targ wygrało ostatnie spotkanie rundy jesiennej z Wólczanką Wólka Pełkińska. Przez długi okres czasu goście stawiali opór, ale ostatecznie ulegli gospodarzom 3:0 i zimę spędzą na ostatnim miejscu...

więcej →

Stal Stalowa Wola przegrała z Wólczanką Wólka Pełkińska

Niespodzianka przy Hutniczej 10A. Piłkarze Stali Stalowa Wola sensacyjnie przegrali z Wólczanką Wólka Pełkińska, która przełamała się po serii porażek.

więcej →

Remis który nikogo nie cieszy. Wólczanka Wólka Pełkińska - Czarni Połaniec 1-1

Zarówno dla Wólczanki Wólka Pełkińska jak i Czarnych Połaniec dzisiejsze spotkanie było bardzo ważne. Oba zespoły walczą o utrzymanie i każdy punkt jest bardzo cenne. Zarówno jedni i drudzy bardzo...

więcej →

Siarka Tarnobrzeg nadal bezbłędna, tym razem odprawili Wólczankę Wólka Pełkińska

Doskonały start sezonu notują podopieczni Sławomira Majaka, do tej pory wszystkie rozegrane przez nich spotkania kończyły się ich zwycięstwem. Nie inaczej było w spotkaniu 6. kolejki, gdzie pokonali Wólczankę Wólka...

więcej →