Doskonały start sezonu notują podopieczni Sławomira Majaka, do tej pory wszystkie rozegrane przez nich spotkania kończyły się ich zwycięstwem. Nie inaczej było w spotkaniu 6. kolejki, gdzie pokonali Wólczankę Wólka Pełkińska 3:0.

Takiego startu swoich ulubieńców nie pamiętają nawet najstarsi kibice w Tarnobrzegu, po sześciu rozegrany kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów. Tym razem odprawili z kwitkiem Wólczankę Wólka Pełkińska.

O ile pierwsza połowa klasyfikuje się do tych z grona "do zapomnienia" bo żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć drogi do bramki, chociaż to Siarka przeważała, tak w drugiej połowie gospodarze dali popis swoich umiejętności i pokazali dlaczego to oni są aktualnym liderem rozgrywek. Zdecydowanym bohaterem spotkania został Marcin Stefanik, który został autorem kolejnych trzech bramek (po tym spotkaniu ma ich już 8, i wyrasta na głównego kandydata do korony króla strzelców).

Pierwsza bramka padła w 57. minucie po rzucie rożnym, najlepiej zachował się Stefanik, który skierował piłkę do bramki. Druga bramka padła również po rzucie rożnym i niejako była bardzo podobna do pierwszej. Natomiast trzecia bramka już w ostatnich minutach spotkaniach ku zdziwieniu wszystkich.. również po rzucie rożnym. Ewidentnie drużyna Siarki ma patent w tym sezonie na ten rodzaj stałych fragmentów, a Marcin Stefanik jest zdecydowanym liderem zespołu.

Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 3:0 (0:0)

57' 1:0 Stefanik

87' 2:0 Stefanik

90' 3:0 Stefanik

Siarka Tarnobrzeg: Pietryga - Józefiak, Stefanik, Bierzało, Sulkowski, Tyl, Tabor, Janeczko, Rogala, Zawiślak, Bałdyga