Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska potrzebują punktów jak tlenu. W sobotę podopieczni Ryszarda Kuźmy zremisowali na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski.

Wólczanka Wólka Pełkińska od początku jednak bardzo ambitnie podeszła do meczu. Podopieczni Ryszarda Kuźmy nie zamierzają się jeszcze żegnać z 3 ligą gr. IV i od początku ruszyli do ataku. Orlęta Radzyń Podlaski także miały swoje okazje, jednak goście byli konkretniejsi i w 24. minucie było 1-0, a bramkę zdobył Denis Dolinskyi.

Zespół z Radzynia Podlaskiego nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat. Wólczanka jednak dobrze prezentowała się w defensywie i skutecznie odpierała ataki rywala. Orlęta nadal stwarzały sobie okazje i w 53. minucie doprowadziły do wyrównania, a na listę strzelców tym razem wpisał się Mateusz Ozimek.

Kibice oglądali żywe spotkanie, a sytuacje bramkowe stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy. Zespół z Podkarpacia nie odpuszczał i cały czas próbował odzyskać prowadzenie, ale Orlęta mądrze się broniły. Ostatecznie więcej goli w tym meczu nie odnotowano i ten zakończył się remisem 1-1.

Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełlkińska 1-1 (0-1)

0-1 Denis Dolinskyi (24)

1-1 Mateusz Ozimek (53)