WIDEO: Wisłoka Dębica - Wieczysta Kraków 3-1 [BRAMKI]

Zobaczcie gole z meczu Wisłoka Dębica - Wieczysta Kraków (3 liga gr. IV). Gospodarze sprawili niespodziankę i pokonali Wieczystą 3-1.

więcej →

Wisłoka Dębica raczej wybiła z głowy rezerwom Cracovii awans do eWinner 2 ligi

Piłkarze Wisłoki Dębica podzielili się punktami z rezerwami Cracovii. "Pasy" tym samym mocno skomplikowały sobie sprawę awansu do eWinner 2 ligi.

więcej →

Wisłoka Dębica nie bez problemów pokonała Tomasovię Tomaszów Lubelski

Piłkarze Wisłoki Dębica w środowe popołudnie odrobili zaległości. Podopieczni Dariusza Kantora zmierzyli się z Tomasovią Tomasów Lubelski, która postawiła ekipie z Podkarpacia trudne warunki.

więcej →

Wisłoka Dębica ograła Wisłę Sandomierz! Zobacz zdjęcia z tego meczu

Zobaczcie zdjęcia z meczu 21. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Wisłą Sandomierz a Wisłoką Dębica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem "biało-zielonych" 0-1.

więcej →

Wisłoka Dębica pokonała na wyjeździe Wisłę Sandomierz

Dobre humory po meczu z Wisłą Sandomierz mają podopieczni Wisłoki Dębica. Podopieczni Dariusza Kantora wygrali 1-0, a bohaterem "biało-zielonych" był Patryk Zygmunt.

więcej →

Denys Pochapskyi oficjalnie nowym piłkarzem Wisłoki Dębica

Wisłoka Dębica ma nowego piłkarza. Do ekipy "biało-zielonych" dołączył Denys Pochapskyi, który jest wychowankiem Szachtara Donieck.

więcej →

Remis Stali Stalowa Wola z Wisłoką Dębica! Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

Cztery gole w Stalowej Woli. Kibice Stali nie mogli narzekać na nudę, bowiem zobaczyli pełen emocji mecz. Spotkanie z Wisłoką Dębica zakończyło się remisem.

więcej →

Dobre widowisko przy Hutniczej! Stal Stalowa Wola na remis z Wisłoką Dębica

Nudy w sobotę przy Hutniczej 10A nie było. Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali z Wisłoką Dębica, a kibice zobaczyli cztery gole.

więcej →

Denys Pochapskyi będzie grał w Wisłoce Dębica

Wychowanek Szachtara Donieck będzie grał w Wisłoce Dębica. Mowa tutaj o Denysie Pochapskim, który z ekipą "biało-zielonych" trenuje od miesiąca.

więcej →

Mateusz Nowak został nowym zawodnikiem Garbarni Kraków

Tylko pół roku trwała przygoda Mateusza Nowaka z Wisłoką Dębica. 18-latek w rundzie wiosennej będzie występował w Garbarni Kraków.

więcej →

Jakub Siedlecki podpisał umowę z Wisłoką Dębica

Piłkarz Wisły Sandomierz podpisał umowę z Wisłoką Dębica. Mowa tutaj o Jakubie Siedleckim, który na Parkową 1 trafi najpóźniej 1 lipca 2022 roku.

więcej →

Przerwany sparing Wisłoki Dębica z Tarnovią Tarnów

Chwilę grozy przeżyli w środowy wieczór osoby, które były obecne na sparingu Wisłoki Dębica z Tarnovią Tarnów. Jeden z graczy Tarnovii zemdlał na murawie i konieczna była interwencja służb medycznych.

więcej →

Wojciech Daniel został nowym zawodnikiem Wisłoki Dębica

Wisłoka Dębica ma nowego bramkarza. Do ekipy "biało-zielonych" dołączył Wojciech Daniel, który w sezonie 2021/22 występował w Apklan Resovii.

więcej →

Patryk Boksiński podpisał umowę z Wisłoką Dębica

Wisłoka Dębica potwierdziła drugie zimowe wzmocnienie. Do zespołu dowodzonego przez Dariusza Kantora dołączył Patryk Boksiński, który ostatnio grał w Wiśle Sandomierz.

więcej →

Mateusz Surma nowym zawodnikiem Wisłoki Dębica

Trzecioligowa Wisłoka Dębica ogłosiła pierwsze zimowe wzmocnienie. Mowa tutaj o Mateuszu Surmie, który w minionej rundzie występował w drugoligowej Garbarni Kraków.

więcej →

Kamil Matofij wypożyczony do Karpat Krosno

Kamil Matofij spędzi rundę wiosenną w Karpatach Krosno, które występują w 4 lidze podkarpackiej.

więcej →

Kamil Słoma rozwiązał kontrakt z Wisłoką Dębica

Kamil Słoma jest kolejnym piłkarzem, który zdecydował się opuścić zespół z Dębicy, umowa z piłkarzem została rozwiązana za porozumieniem stron.

więcej →

Błażej Radwanek wzmocnił rezerwy ŁKS-u Łódź

Trzecioligowa Wisłoka Dębica straciła ważne ogniwo. Jak podaje oficjalny serwis internetowy "biało-zielonych", drużynę opuścił Błażej Radwanek, który wzmocnił rezerwy ŁKS-u Łódź.

więcej →

Jakub Borusiński, Jarosław Lis oraz Jan Kozłowski testowani przez Sokół Ostróda

Drugoligowy Sokół Ostróda zaprosił na testy piłkarzy, którzy jesienią występowali w klubach rywalizujących w 3 lidze gr. IV. Mowa tutaj o Jakubie Borusińskim, Jarosławie Lisie oraz Janie Kozłowskim.

więcej →

Plan przygotowań Wisłoki Dębica do rundy wiosennej

Wisłoka Dębica przedstawiła plan przygotowań do rundy wiosennej. W ramach przygotowań zaplanowano osiem spotkań sparingowych.

więcej →