Piłkarze Wisłoki Dębica podzielili się punktami z rezerwami Cracovii. "Pasy" tym samym mocno skomplikowały sobie sprawę awansu do eWinner 2 ligi.

Piłkarze rezerw Cracovii aby nadal się liczyć w walce o awans, musieli wygrać z Wisłoką Dębica. Od początku mecz był wyrównany, a oba zespoły starały się kreować okazje bramkowe. Podopieczni Dariusza Kantora przed szansą objęcia prowadzenia stanęli w 31. minucie, kiedy to otrzymali rzut karny. Do piłki podszedł Damian Łanucha, którego strzał obronił bramkarz "Pasów", ale wobec dobitki był już bezradny.

Zespół z Krakowa nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat. Miejscowi gola na 1-1 zdobyli w 37. minucie, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Bociek. W kolejnych minutach mecz był bardzo zacięty, a okazje do strzelenia bramki starali się stwarzać zarówno jedni jak i drudzy. Ostatecznie jednak więcej trafień nie odnotowano i spotkanie zakończyło się remisem.

Cracovia II - Wisłoka Dębica 1-1 (1-1)

0-1 Damian Łanucha (32)

1-1 Krzysztof Bociek (37)