Kolejne zwycięstwo TEXOM Sokoła Sieniawa! W derbach Podkarpacia pokonał Koronę Rzeszów

Piłkarze TEXOM Sokoła Sieniawa idą jak burza. Podopieczni Dariusza Majchera w środowe popołudnie pokonali u siebie Koronę Rzeszów i przybliżyli się do utrzymania w 3 lidze gr. IV.

więcej →

Derby dla TEXOM Sokoła Sieniawa! Wólczanka Wólka Pełkińska w pokonanym polu

TEXOM Sokół Sieniawa postawił ważny krok w stronę utrzymania w 3 lidze gr. IV. Wólczanka Wólka Pełkińska powoli natomiast może się witać z 4 ligą podkarpacką.

więcej →

Świętokrzyski patent TEXOM Sokoła Sieniawa! Tym razem ograli Czarnych Połaniec

TEXOM Sokół Sieniawa nie rezygnuje z walki o utrzymanie w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Dariusza Majchera we wtorek pokonali u siebie Czarnych Połaniec.

więcej →

Marek Majewski nowym bramkarzem TEXOM Sokoła Sieniawa

Trzecioligowy TEXOM Sokół Sieniawa ma nowego bramkarza. Do zespołu dołączył Marek Majewski z A-klasowego Sanu Stalowa Wola.

więcej →

Matthew Korziewicz będzie grał w Wigrach Suwałki

Nowego bramkarza mają Wigry Suwałki. Do drugoligowca dołączył Matthew Korziewicz, który ostatnio był związany z TEXOM Sokołem Sieniawa.

więcej →

Męczarnie Siarki Tarnobrzeg w Sieniawie! TEXOM Sokół w pokonanym polu

Siarka Tarnobrzeg nie zagrała wielkiego meczu, ale zgarnęła komplet punktów. Podopieczni Sławomira Majaka pokonali na wyjeździe TEXOM Sokoła Sieniawa.

więcej →

Sebastian Usarz został wypożyczony do TEXOM Sokoła Sieniawa

TEXOM Sokół Sieniawa ma nowego piłkarza. Do trzecioligowca z województwa podkarpackiego został wypożyczony z Apklan Resovii Sebastian Usarz.

więcej →

Dominik Pisarek podpisał umowę z TEXOM Sokołem Sieniawa

TEXOM Sokół Sieniawa poszedł za ciosem i ogłosił drugi zimowy transfer. Tym razem do trzecioligowca dołączył Dominik Pisarek z Elany Toruń.

więcej →

Mateusz Geniec nowym zawodnikiem Sokoła Sieniawa

Mateusz Geniec został zaprezentowany jako pierwsze zimowe wzmocnienie Sokoła Sieniawa. Zawodnik trafił do Sokoła na zasadzie transferu definitywnego.

więcej →

Wiktor Rękas podpisał umowę z Wisłą Sandomierz

Trzecioligowa Wisła Sandomierz dokonała kolejnego wzmocnienia. Do zespołu z województwa świętokrzyskiego dołączył Wiktor Rękas z TEXOM Sokoła Sieniawa.

więcej →

Jarosław Lis na testach w Hutniku Kraków

Piłkarz TEXOM Sokoła Sieniawa trenuje z Hutnikiem Kraków. Mowa tutaj o Jarosławie Lisie, który w rundzie jesiennej rozegrał 14 spotkań w 3 lidze gr. IV.

więcej →