Transmisja na żywo z meczu 9. kolejki 3 ligi gr. III pomiędzy LKS-em Goczałkowice Zdrój a ROW-em 1964 Rybnik jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Już dziś o godzinie 16 piłkarze LKS-u Goczałkowice Zdrój podejmą na u siebie ekipę ROW-u 1964 Rybnik, w ramach 9. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi gr. III w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale CF Sport za darmo.

Gospodarze dzisiejszego starcia aktualnie zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów. Rybniczanie natomiast plasują się 15. miejscu, ostatnim bezpiecznym, które na ten moment nie jest zagrożone degradacją. Faworyta więc teoretycznie nie będzie trudno wskazać, jednak nie można nikogo skreślać przed pierwszym gwizdkiem.

Podopieczni Rolanda Buchały w minionej kolejce przegrali z Pniówkiem Pawłowice. Beniaminek z Goczałkowic natomiast ostatnio podzielił się punktami z Polonią Nysa. Obie ekipy wiec mają dziś o co grać i każdej marzy się zwycięstwo w dzisiejszym starciu. Pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 16.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.