Lider Fortuna 1 ligi ogłosił pozyskanie młodego zawodnika, który w rundzie jesiennej grał w trzecioligowym ROW-ie 1964 Rybnik. Umowę z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza podpisał Marcel Vasil.


Marcel Vasil został nowym zawodnikiem pierwszoligowej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, z którą związał się kontraktem do 30 czerwca 2023 roku. W umowie widnieje zapis o możliwości przedłużenia współpracy o kolejne 2 lata. 19-letni słowacki pomocnik w rundzie jesiennej rozegrał 17 meczów trzecioligowym ROW-ie 1964 Rybnik, w których zdobył 1 bramkę oraz zanotował 4 asysty.

Nowy nabytek popularnych "Słoni", pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w 1.FC Tatran Presov. Kolejnym klubem w jego karierze był BSC Young Boys Berno. Ponadto grał także w FC Thun 1898FC Lerchenfeld oraz MFK Karvina. To jednak nie koniec ruchów w Niecieczy. Zespół opuścił Jonathan de Amo, który związał się z ekstraklasową PGE Stalą Mielec.


Foto: Materiały prasowe Bruk-Bet Termaliki Nieciecza

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.