Piłkarze LKS-u Goczałkowice Zdrój nadal liderem 3 ligi gr. III. Podopieczni Damiana Barona w sobotnie popołudnie bezbramkowo zremisowali z Gwarkiem Tarnowskie Góry.


Faworytem sobotniej potyczki był LKS Goczałkowice Zdrój, który jest liderem 3 ligi gr. III. Podopieczni Damiana Barona tydzień temu pokonali Lechię Zielona Góra, wobec czego dziś chcieli pójść za ciosem. Sęk w tym, że Gwarek Tarnowskie Góry także liczył na pozostanie na zwycięskim szlaku, bowiem w minionej kolejce ograł Wartę Gorzów Wielkopolski.

Samo spotkanie było jednak wyrównane, a okazje do zdobycia gola mieli zarówno jedni jak i drudzy. Brakowało jednak skuteczności, a i też swoje dołożyła dobra gra w defensywie obu ekip. Kibice zgromadzeni na meczu wyczekiwali bramek. Tych ostatecznie nie odnotowano i po końcowym gwizdku żadna z drużyn nie była zadowolona, bowiem zarobiła tylko punkt.


Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice Zdrój 0-0


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.