III liga, gr. III sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 25 8 1 0 17 1 16
2 Rekord Bielsko-Biała 9 21 6 3 0 18 8 10
3 Ślęza Wrocław 9 19 6 1 2 24 10 14
4 Zagłębie II Lubin 9 17 5 2 2 24 13 11
5 Miedź II Legnica 9 16 5 1 3 18 13 5
6 Odra Wodzisław Śląski 9 15 4 3 2 12 16 -4
7 Gwarek Tarnowskie Góry 9 12 2 6 1 10 10 0
8 Lechia Zielona Góra 9 11 3 2 4 12 13 -1
9 Polonia Bytom 9 11 3 2 4 10 11 -1
10 Górnik II Zabrze 9 11 3 2 4 8 9 -1
11 Carina Gubin 9 11 3 2 4 9 13 -4
12 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 10 2 4 3 10 10 0
13 Stal Brzeg 9 10 3 1 5 15 16 -1
14 MKS Kluczbork 9 9 2 3 4 9 17 -8
15 Foto-Higiena Gać 9 8 2 2 5 8 12 -4
16 Karkonosze Jelenia Góra 9 7 2 1 6 11 20 -9
17 Warta Gorzów Wielkopolski 9 5 1 2 6 4 15 -11
18 Piast Żmigród 9 5 1 2 6 10 22 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 5 15 5 0 0 12 0 12
2 Ślęza Wrocław 4 12 4 0 0 19 2 17
3 Zagłębie II Lubin 5 10 3 1 1 15 4 11
4 Miedź II Legnica 5 10 3 1 1 11 8 3
5 Rekord Bielsko-Biała 4 8 2 2 0 6 2 4
6 Odra Wodzisław Śląski 5 8 2 2 1 7 7 0
7 Carina Gubin 6 8 2 2 2 6 4 2
8 Górnik II Zabrze 5 7 2 1 2 4 4 0
9 Karkonosze Jelenia Góra 5 7 2 1 2 9 7 2
10 Gwarek Tarnowskie Góry 4 6 1 3 0 5 4 1
11 Stal Brzeg 5 6 2 0 3 8 10 -2
12 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 5 1 2 1 5 5 0
13 Lechia Zielona Góra 4 4 1 1 2 5 7 -2
14 MKS Kluczbork 4 4 1 1 2 4 8 -4
15 Polonia Bytom 2 3 1 0 1 3 3 0
16 Piast Żmigród 4 3 1 0 3 3 7 -4
17 Warta Gorzów Wielkopolski 6 2 0 2 4 2 9 -7
18 Foto-Higiena Gać 4 1 0 1 3 5 9 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 5 13 4 1 0 12 6 6
2 LKS Goczałkowice Zdrój 4 10 3 1 0 5 1 4
3 Polonia Bytom 7 8 2 2 3 7 8 -1
4 Ślęza Wrocław 5 7 2 1 2 5 8 -3
5 Zagłębie II Lubin 4 7 2 1 1 9 9 0
6 Odra Wodzisław Śląski 4 7 2 1 1 5 9 -4
7 Lechia Zielona Góra 5 7 2 1 2 7 6 1
8 Foto-Higiena Gać 5 7 2 1 2 3 3 0
9 Miedź II Legnica 4 6 2 0 2 7 5 2
10 Gwarek Tarnowskie Góry 5 6 1 3 1 5 6 -1
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 5 1 2 2 5 5 0
12 MKS Kluczbork 5 5 1 2 2 5 9 -4
13 Górnik II Zabrze 4 4 1 1 2 4 5 -1
14 Stal Brzeg 4 4 1 1 2 7 6 1
15 Carina Gubin 3 3 1 0 2 3 9 -6
16 Warta Gorzów Wielkopolski 3 3 1 0 2 2 6 -4
17 Piast Żmigród 5 2 0 2 3 7 15 -8
18 Karkonosze Jelenia Góra 4 0 0 0 4 2 13 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ślęza Wrocław

Gospodarze Wynik Goście Data
Ślęza Wrocław 2 - 0 Lechia Zielona Góra 11 września 2021
Stal Brzeg 1 - 2 Ślęza Wrocław 28 sierpnia 2021
Stal Brzeg 1 - 1 Ślęza Wrocław 6 czerwca 2021
Lechia Zielona Góra 1 - 3 Ślęza Wrocław 22 maja 2021
Ślęza Wrocław 5 - 0 Stal Brzeg 14 listopada 2020
Ślęza Wrocław 1 - 1 Lechia Zielona Góra 18 października 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Stal Brzeg 6 czerwca 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Lechia Zielona Góra 21 marca 2020
Stal Brzeg 2 - 1 Ślęza Wrocław 16 listopada 2019
Lechia Zielona Góra 3 - 1 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2019
Stal Brzeg 1 - 1 Ślęza Wrocław 23 marca 2019
Ślęza Wrocław 3 - 1 Stal Brzeg 18 sierpnia 2018
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Ślęza Wrocław 7 kwietnia 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 Stal Brzeg 11 marca 2018
Ślęza Wrocław 6 - 2 Lechia Zielona Góra 26 sierpnia 2017
Stal Brzeg 6 - 0 Ślęza Wrocław 5 sierpnia 2017
Ślęza Wrocław 1 - 0 Stal Brzeg 31 maja 2017
Ślęza Wrocław 0 - 2 Lechia Zielona Góra 10 maja 2017
Stal Brzeg 3 - 3 Ślęza Wrocław 22 października 2016
Lechia Zielona Góra 0 - 3 Ślęza Wrocław 3 września 2016
Lechia Zielona Góra 1 - 4 Ślęza Wrocław 9 maja 2015
Ślęza Wrocław 3 - 1 Lechia Zielona Góra 12 października 2014

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 9
2 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 7
3 Michał Sypek Stal Brzeg 7
4 Jan Ciućka Rekord Bielsko-Biała 6
5 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 5
6 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 5
7 Kamil Chiliński Odra Wodzisław Śląski 4
8 Tomasz Mamis Miedź II Legnica 4
9 Kacper Głowieńkowski Piast Żmigród 4
10 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 4
11 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 4
12 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 3
13 Cyprian Poniedziałek Carina Gubin 3
14 Tomasz Pieńko Zagłębie II Lubin 3
15 Byron Burgering Miedź II Legnica 3
16 Werick Caetano Miedź II Legnica 3
17 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 3
18 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 3
19 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 3
20 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 3
21 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 3
22 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 3
23 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 3
24 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 3
25 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
26 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 3
27 Daniel Łuczak Piast Żmigród 3
28 Filip Balcewicz Miedź II Legnica 3
29 Marcin Wodecki Odra Wodzisław Śląski 2
30 Denis Matuszewski Carina Gubin 2
31 Wojciech Boksiński Carina Gubin 2
32 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 2
33 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 2
34 Jakub Siga Zagłębie II Lubin 2
35 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 2
36 Mateusz Dychus Stal Brzeg 2
37 Patryk Stefański Polonia Bytom 2
38 Filip Szczypkowski Foto-Higiena Gać 2
39 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 2
40 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 2
41 Mykyta Łoboda Lechia Zielona Góra 2
42 Dawid Krzemień Polonia Bytom 2
43 Łukasz Łakomy Zagłębie II Lubin 2
44 Jan Borek Odra Wodzisław Śląski 2
45 Lucjan Zieliński MKS Kluczbork 2
46 Adam Samiec Ślęza Wrocław 2
47 Sebastian Jaroszyński Foto-Higiena Gać 2
48 Mateusz Mielczarek Odra Wodzisław Śląski 2
49 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 2
50 Maciej Matusik Stal Brzeg 2
51 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 2
52 Bruno Garcia Miedź II Legnica 2
53 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 2
54 Brajan Kułakowski Karkonosze Jelenia Góra 1
55 Daniel Stanclik Piast Żmigród 1
56 Orest Tkachuk Warta Gorzów Wielkopolski 1
57 Michał Dryja Karkonosze Jelenia Góra 1
58 Ilan Rappoport Foto-Higiena Gać 1
59 Krystian Pabiniak Foto-Higiena Gać 1
60 Beniamin Glinka MKS Kluczbork 1
61 Marcin Pisarek Gwarek Tarnowskie Góry 1
62 Kacper Zając Zagłębie II Lubin 1
63 Vinícius Veneranda Miedź II Legnica 1
64 Mateusz Kizyma Zagłębie II Lubin 1
65 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 1
66 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
67 Pavlo Koval Stal Brzeg 1
68 Wojciech Wenglorz Odra Wodzisław Śląski 1
69 Artur Łuczkiewicz Foto-Higiena Gać 1
70 Karol Stanek Gwarek Tarnowskie Góry 1
71 Wojciech Łaski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
72 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
73 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
74 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
75 Michał Płonka Polonia Bytom 1
76 Daniel Iwanek Polonia Bytom 1
77 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
78 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 1
79 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
80 Dawid Kasprzyk Rekord Bielsko-Biała 1
81 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 1
82 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 1
83 Grzegorz Ochwat Polonia Bytom 1
84 Peter Juritka Górnik II Zabrze 1
85 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 1
86 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
87 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
88 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 1
89 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 1
90 Dawid Hanc Zagłębie II Lubin 1
91 Arsen Hrosu Górnik II Zabrze 1
92 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 1
93 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 1
94 Adam Antochow Carina Gubin 1
95 Aron Athenstadt Lechia Zielona Góra 1
96 Adrian Dąbrowski Karkonosze Jelenia Góra 1
97 Jakub Szendzielorz LKS Goczałkowice Zdrój 1
98 Tobiasz Jarczak Piast Żmigród 1
99 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
100 Oliwier Sławiński Zagłębie II Lubin 1
101 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
102 Dawid Szkudlarek Górnik II Zabrze 1
103 Adrian Błaszkiewicz MKS Kluczbork 1
104 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 1
105 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 1
106 Paweł Tupaj Miedź II Legnica 1
107 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
108 Dominik Konieczny Polonia Bytom 1
109 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 1
110 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 1
111 Jacek Wuwer Polonia Bytom 1
112 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
113 Przemysław Mońka LKS Goczałkowice Zdrój 1
114 Maciej Diduszko Carina Gubin 1
115 Mateusz Czerwiński Karkonosze Jelenia Góra 1