III liga, gr. III sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 34 70 20 10 4 72 29 43
2 Ruch Zdzieszowice 34 69 21 6 7 59 27 32
3 Rekord Bielsko-Biała 34 57 15 12 7 58 35 23
4 Górnik Polkowice 34 56 16 8 10 63 40 23
5 Stal Brzeg 34 55 14 13 7 55 43 12
6 Miedź II Legnica 34 55 16 7 11 53 48 5
7 Skra Częstochowa 34 54 14 12 8 53 35 18
8 BKS Stal Bielsko-Biała 34 51 14 9 11 48 30 18
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 50 15 5 14 49 52 -3
10 Piast Żmigród 34 48 13 9 12 54 55 -1
11 Ślęza Wrocław 34 48 13 9 12 48 50 -2
12 Lechia Zielona Góra 34 44 11 11 12 43 54 -11
13 Górnik II Zabrze 34 43 12 7 15 49 49 0
14 Unia Turza Śląska 34 34 8 10 16 49 57 -8
15 Śląsk II Wrocław 34 34 9 7 18 39 48 -9
16 Lechia Dzierżoniów 34 34 8 10 16 28 59 -31
17 Górnik Wałbrzych 34 26 6 8 20 24 51 -27
18 Olimpia Kowary 34 11 2 5 27 29 111 -82
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 17 40 12 4 1 46 15 31
2 Ruch Zdzieszowice 17 37 11 4 2 33 15 18
3 Rekord Bielsko-Biała 17 36 11 3 3 36 15 21
4 Górnik Polkowice 17 34 10 4 3 34 15 19
5 Miedź II Legnica 17 33 9 6 2 32 18 14
6 Stal Brzeg 17 31 8 7 2 29 21 8
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 31 10 1 6 28 24 4
8 BKS Stal Bielsko-Biała 17 29 8 5 4 33 15 18
9 Ślęza Wrocław 17 27 8 3 6 23 18 5
10 Piast Żmigród 17 26 7 5 5 30 23 7
11 Skra Częstochowa 17 25 6 7 4 18 12 6
12 Lechia Zielona Góra 17 23 5 8 4 22 26 -4
13 Górnik II Zabrze 17 23 7 2 8 24 21 3
14 Śląsk II Wrocław 17 22 6 4 7 26 22 4
15 Unia Turza Śląska 17 20 5 5 7 30 32 -2
16 Lechia Dzierżoniów 17 16 4 4 9 9 26 -17
17 Górnik Wałbrzych 17 9 2 3 12 5 26 -21
18 Olimpia Kowary 17 7 1 4 12 17 54 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Zdzieszowice 17 32 10 2 5 26 12 14
2 GKS 1962 Jastrzębie 17 30 8 6 3 26 14 12
3 Skra Częstochowa 17 29 8 5 4 35 23 12
4 Stal Brzeg 17 24 6 6 5 26 22 4
5 Górnik Polkowice 17 22 6 4 7 29 25 4
6 Miedź II Legnica 17 22 7 1 9 21 30 -9
7 BKS Stal Bielsko-Biała 17 22 6 4 7 15 15 0
8 Piast Żmigród 17 22 6 4 7 24 32 -8
9 Rekord Bielsko-Biała 17 21 4 9 4 22 20 2
10 Ślęza Wrocław 17 21 5 6 6 25 32 -7
11 Lechia Zielona Góra 17 21 6 3 8 21 28 -7
12 Górnik II Zabrze 17 20 5 5 7 25 28 -3
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 19 5 4 8 21 28 -7
14 Lechia Dzierżoniów 17 18 4 6 7 19 33 -14
15 Górnik Wałbrzych 17 17 4 5 8 19 25 -6
16 Unia Turza Śląska 17 14 3 5 9 19 25 -6
17 Śląsk II Wrocław 17 12 3 3 11 13 26 -13
18 Olimpia Kowary 17 4 1 1 15 12 57 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ślęza Wrocław

Gospodarze Wynik Goście Data
Górnik II Zabrze 0 - 2 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2021
Górnik II Zabrze 0 - 4 Ślęza Wrocław 27 marca 2021
Ślęza Wrocław 3 - 0 Górnik II Zabrze 16 sierpnia 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Górnik II Zabrze 16 maja 2020
Górnik II Zabrze 2 - 0 Ślęza Wrocław 20 października 2019
Lechia Dzierżoniów 1 - 5 Ślęza Wrocław 8 czerwca 2019
Ślęza Wrocław 0 - 1 Górnik II Zabrze 16 marca 2019
Ślęza Wrocław 2 - 1 Lechia Dzierżoniów 24 listopada 2018
Górnik II Zabrze 1 - 4 Ślęza Wrocław 11 sierpnia 2018
Ślęza Wrocław 1 - 1 Górnik II Zabrze 9 maja 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 Lechia Dzierżoniów 27 marca 2018
Górnik II Zabrze 0 - 2 Ślęza Wrocław 15 sierpnia 2017
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 Ślęza Wrocław 12 sierpnia 2017
Ślęza Wrocław 3 - 4 Górnik II Zabrze 27 maja 2017
Ślęza Wrocław 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 1 kwietnia 2017
Górnik II Zabrze 2 - 1 Ślęza Wrocław 16 października 2016
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Ślęza Wrocław 13 sierpnia 2016
Ślęza Wrocław 0 - 1 Lechia Dzierżoniów 25 maja 2016
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Ślęza Wrocław 31 października 2015
Lechia Dzierżoniów 0 - 3 Ślęza Wrocław 6 maja 2015
Ślęza Wrocław 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 23 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 3 - 1 Lechia Dzierżoniów 27 kwietnia 2014
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Ślęza Wrocław 21 września 2013

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Caniboł GKS 1962 Jastrzębie 19
2 Daniel Szczepan GKS 1962 Jastrzębie 17
3 Damian Celuch Piast Żmigród 17
4 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 14
5 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 13
6 Maciej Firlej Ślęza Wrocław 11
7 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 11
8 Michał Bojdys Rekord Bielsko-Biała 10
9 Marcin Nowacki Stal Brzeg 10
10 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 10
11 Damian Nowak Skra Częstochowa 10
12 Michał Chyrek Lechia Zielona Góra 10
13 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 10
14 Damian Niedojad Lechia Dzierżoniów 10
15 Mateusz Baszak Olimpia Kowary 10
16 Mateusz Szatkowski Ruch Zdzieszowice 9
17 Mateusz Marzec Ruch Zdzieszowice 9
18 Daniel Łuczak Śląsk II Wrocław 9
19 Krzysztof Gancarczyk Stal Brzeg 9
20 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 8
21 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 8
22 Marcin Czaicki BKS Stal Bielsko-Biała 8
23 Bartosz Semeniuk Pniówek Pawłowice Śląskie 8
24 Andrzej Trubeha Górnik II Zabrze 8
25 Dawid Hałat Rekord Bielsko-Biała 8
26 Łukasz Żagleń Stal Brzeg 8
27 Michał Szczyrba Pniówek Pawłowice Śląskie 7
28 Dawid Lipiński Stal Brzeg 7
29 Łukasz Kowalczyk Skra Częstochowa 7
30 Kamil Szymura GKS 1962 Jastrzębie 7
31 Artur Pląskowski BKS Stal Bielsko-Biała 7
32 Krystian Jajko Piast Żmigród 7
33 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 7
34 Łukasz Szędzielarz Rekord Bielsko-Biała 7
35 Michał Bachor Ruch Zdzieszowice 7
36 Daniel Gałach Olimpia Kowary 6
37 Dariusz Pawlusiński Unia Turza Śląska 6
38 Patryk Mularczyk Skra Częstochowa 6
39 Łukasz Chodyga Miedź II Legnica 6
40 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 6
41 Mateusz Majsner Pniówek Pawłowice Śląskie 6
42 Lucjan Zieliński Miedź II Legnica 6
43 Marcin Sobczak Pniówek Pawłowice Śląskie 6
44 Paweł Polak Unia Turza Śląska 5
45 Karol Stachowiak Piast Żmigród 5
46 Bartosz Pikul Górnik II Zabrze 5
47 Damian Zajączkowski GKS 1962 Jastrzębie 5
48 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 5
49 Kamil Zieliński Miedź II Legnica 5
50 Mateusz Cieślik Miedź II Legnica 5
51 Artur Łuczkiewicz Śląsk II Wrocław 5
52 Dawid Nagi Rekord Bielsko-Biała 5
53 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 5
54 Damian Szczęsny BKS Stal Bielsko-Biała 5
55 Albert Cipior Lechia Zielona Góra 5
56 Marcin Morawski Górnik Wałbrzych 5
57 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 5
58 Kamil Jadach GKS 1962 Jastrzębie 5
59 Damian Hilbrycht Rekord Bielsko-Biała 4
60 Dominik Szczęch GKS 1962 Jastrzębie 4
61 Dawid Niedbała Skra Częstochowa 4
62 Dominik Lasik Górnik II Zabrze 4
63 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 4
64 Kosmacovas Jevgenijs Olimpia Kowary 4
65 Maciej Matusik Śląsk II Wrocław 4
66 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 4
67 Mateusz Sitnik Unia Turza Śląska 4
68 Kamil Karcz BKS Stal Bielsko-Biała 4
69 Arkadiusz Przybyła Pniówek Pawłowice Śląskie 4
70 Adrian Woźniczka Miedź II Legnica 4
71 Adam Krakowski Pniówek Pawłowice Śląskie 4
72 Dawid Wacławczyk Górnik Polkowice 4
73 Farid Ali GKS 1962 Jastrzębie 4
74 Hubert Tylec Skra Częstochowa 4
75 Paweł Boczarski Stal Brzeg 4
76 Kamil Żołna Rekord Bielsko-Biała 4
77 Dawid Molski Ślęza Wrocław 4
78 Mateusz Surożyński Górnik Polkowice 4
79 Jurij Furta Piast Żmigród 4
80 Wojciech Konefał Górnik Polkowice 3
81 Tomasz Wojciechowski Górnik Polkowice 3
82 Patryk Bobkiewicz Piast Żmigród 3
83 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 3
84 Adam Żak Pniówek Pawłowice Śląskie 3
85 Kamil Sadowski Górnik Wałbrzych 3
86 Adrian Musiał Skra Częstochowa 3
87 Kamil Kuczok Unia Turza Śląska 3
88 Jakub Giełda Miedź II Legnica 3
89 Adrian Wójcik Miedź II Legnica 3
90 Aleksander Chmielewski BKS Stal Bielsko-Biała 3
91 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 3
92 Filip Karbowy Miedź II Legnica 3
93 Marcin Buryło Lechia Dzierżoniów 3
94 Krzysztof Chrapek BKS Stal Bielsko-Biała 3
95 Wiktor Kobiela Górnik Polkowice 3
96 Piotr Andrzejczak Lechia Zielona Góra 3
97 Grzegorz Michalak Górnik Wałbrzych 3
98 Konrad Kareta BKS Stal Bielsko-Biała 2
99 Adrian Kopacz GKS 1962 Jastrzębie 2
100 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 2
101 Miłosz Kubacki Śląsk II Wrocław 2
102 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 2
103 Patryk Paszkowski Lechia Dzierżoniów 2
104 Damian Migalski Górnik Wałbrzych 2
105 Damian Bogacz Górnik Wałbrzych 2
106 Tomasz Musioł GKS 1962 Jastrzębie 2
107 Rafał Wolsztyński Górnik II Zabrze 2
108 Kamil Zawadzki Górnik Polkowice 2
109 Dawid Mikołajec Unia Turza Śląska 2
110 Filip Barski Lechia Dzierżoniów 2
111 Dominik Konieczny Górnik II Zabrze 2
112 Mateusz Stempin Śląsk II Wrocław 2
113 Dawid Plizga Górnik II Zabrze 2
114 Konrad Kostrzycki Ruch Zdzieszowice 2
115 Martins Nnabugwu Ekwueme Lechia Zielona Góra 2
116 Maciej Górecki Lechia Zielona Góra 2
117 Jan Rytko Górnik Wałbrzych 2
118 Kamil Kostecki Pniówek Pawłowice Śląskie 2
119 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 2
120 Bartosz Tomkiewicz Lechia Dzierżoniów 2
121 Jarosław Wieczorek Ruch Zdzieszowice 2
122 Tomasz Żyliński Miedź II Legnica 2
123 Michał Sikorski Stal Brzeg 2
124 Dawid Pawlusiński Unia Turza Śląska 2
125 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 2
126 Dominik Bronisławski Górnik Wałbrzych 2
127 Adrian Nowacki Górnik Polkowice 2
128 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 2
129 Mateusz Miazga Miedź II Legnica 2
130 Wojciech Galas Górnik Polkowice 2
131 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 2
132 Mariusz Sobala BKS Stal Bielsko-Biała 2
133 Dawid Weis GKS 1962 Jastrzębie 2
134 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 2
135 Damian Furczyk BKS Stal Bielsko-Biała 2
136 Patryk Poręba Miedź II Legnica 2
137 Szymon Gałecki Unia Turza Śląska 2
138 Paweł Niewiadomski Ślęza Wrocław 2
139 Maciej Felsch BKS Stal Bielsko-Biała 2
140 Mateusz Jaros Olimpia Kowary 2
141 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 2
142 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 2
143 Patryk Szczebelski Ślęza Wrocław 2
144 Radosław Gruszka Górnik II Zabrze 2
145 Adrian Żyła Ruch Zdzieszowice 2
146 Adrian Zieliński Olimpia Kowary 2
147 Łukasz Wolsztyński Górnik II Zabrze 2
148 Mateusz Borys Lechia Zielona Góra 2
149 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 2
150 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 2
151 Bartłomiej Kulczycki Stal Brzeg 2
152 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
153 Tomasz Jaworski Stal Brzeg 2
154 Kamil Biliński Śląsk II Wrocław 2
155 Bartłomiej Sikorski Unia Turza Śląska 2
156 Bartosz Włodarczyk Skra Częstochowa 2
157 Marcin Mazur Stal Brzeg 2
158 Bartosz Siebiert Lechia Zielona Góra 1
159 Tymoteusz Wojdanowski Górnik II Zabrze 1
160 Przemysław Wiśniewski Górnik II Zabrze 1
161 Filip Żagiel Górnik II Zabrze 1
162 Jakub Dyląg Górnik II Zabrze 1
163 Dominik Kulawiak GKS 1962 Jastrzębie 1
164 Bartosz Olejniczak Ślęza Wrocław 1
165 Paweł Staniczek Unia Turza Śląska 1
166 Dominik Marek Skra Częstochowa 1
167 Adam Olejnik Skra Częstochowa 1
168 Konrad Poprawa Śląsk II Wrocław 1
169 Andrzej Maślorz Rekord Bielsko-Biała 1
170 Kamil Młodziński Górnik Wałbrzych 1
171 Łukasz Żegleń Stal Brzeg 1
172 Maciej Gaszka GKS 1962 Jastrzębie 1
173 Marcin Wróbel BKS Stal Bielsko-Biała 1
174 Piotr Szymiczek Unia Turza Śląska 1
175 Mikołaj Ptak Górnik Polkowice 1
176 Ireneusz Brożyna Miedź II Legnica 1
177 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
178 Krystian Dudała Unia Turza Śląska 1
179 Adrian Błaszkiewicz Skra Częstochowa 1
180 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
181 Ariel Famulski Górnik Polkowice 1
182 Damian Zdolski BKS Stal Bielsko-Biała 1
183 Michał Szczurek Unia Turza Śląska 1
184 Konrad Nowak Górnik II Zabrze 1
185 Niewiadomski Adrian Ślęza Wrocław 1
186 Patryk Dudziński Unia Turza Śląska 1
187 Marcin Zarychta Unia Turza Śląska 1
188 Sebastian Surmaj Górnik Wałbrzych 1
189 Jonatan Domin Unia Turza Śląska 1
190 Maciej Ambrosiewicz Górnik II Zabrze 1
191 Sandi Arcon Górnik II Zabrze 1
192 Krzysztof Suchecki GKS 1962 Jastrzębie 1
193 Eric Morisson Piast Żmigród 1
194 Patryk Sowiński Stal Brzeg 1
195 Jakub Vojtuš Miedź II Legnica 1
196 Maciej Rybak Lechia Zielona Góra 1
197 Łukasz Wiech Śląsk II Wrocław 1
198 Alvaro Gomes Śląsk II Wrocław 1
199 Kamil Zalewski Stal Brzeg 1
200 Tomasz Damrat Ruch Zdzieszowice 1
201 Fili Żagiel Górnik II Zabrze 1
202 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 1
203 Kamil Bezak BKS Stal Bielsko-Biała 1
204 Michał Teichman Górnik II Zabrze 1
205 Dariusz Michalak Górnik Wałbrzych 1
206 Jakub Kloczkowski Olimpia Kowary 1
207 Daniel Wałęga Piast Żmigród 1
208 Tomasz Pryszcz BKS Stal Bielsko-Biała 1
209 Patryk Bębenek Olimpia Kowary 1
210 Adrian Droszczak Lechia Zielona Góra 1
211 Bartosz Tomkowicz Lechia Dzierżoniów 1
212 Denis Dec Górnik Wałbrzych 1
213 Arkadiusz Lalko Pniówek Pawłowice Śląskie 1
214 Mirosław Kaźmierczak Miedź II Legnica 1
215 Piotr Kasiński Górnik Polkowice 1
216 Tomasz Franusik Rekord Bielsko-Biała 1
217 Mariusz Kaczmarczyk Lechia Zielona Góra 1
218 Seweryn Caputa BKS Stal Bielsko-Biała 1
219 Szymon Skrzypczak Górnik II Zabrze 1
220 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 1
221 Raivis Vitolnieks Olimpia Kowary 1
222 Łukasz Ziętek Lechia Zielona Góra 1
223 Bartosz Iskrzycki BKS Stal Bielsko-Biała 1
224 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 1
225 Aleksander Kwiek Górnik II Zabrze 1
226 Armin Ćerimagić Górnik II Zabrze 1
227 Korkuś Damian Lechia Dzierżoniów 1
228 Adrian Repski Śląsk II Wrocław 1
229 Patryk Joachim Górnik II Zabrze 1
230 Karol Tomczyk Skra Częstochowa 1
231 Michał Maj Stal Brzeg 1
232 Piotr Pacholski GKS 1962 Jastrzębie 1
233 Piotr Azinkiewicz Górnik Polkowice 1
234 Mikołaj Kotfas Śląsk II Wrocław 1
235 Szymon Matuszek Górnik II Zabrze 1
236 Erik Grendel Górnik II Zabrze 1
237 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
238 Piotr Mastalerz Skra Częstochowa 1
239 Łukasz Maciejewski Lechia Dzierżoniów 1
240 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 1
241 Łukasz Madej Śląsk II Wrocław 1
242 Andrzej Korytek Ślęza Wrocław 1
243 Piotr Niewieściuk Piast Żmigród 1
244 Kacper Lewicki Lechia Zielona Góra 1
245 Mateusz Gaudyn Rekord Bielsko-Biała 1
246 Marcin Przybylski Śląsk II Wrocław 1
247 Seweryn Caputa BKS Stal Bielsko-Biała 1
248 Mariusz Holik Skra Częstochowa 1
249 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
250 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
251 Marcin Krupa Olimpia Kowary 1