Mecze 10. kolejki Fortuna 1 ligi transmitowane na kanałach sportowych Polsatu

Znany jest plan transmisji 10. kolejki Fortuna 1 ligi na sportowych Polsatu. Kibice będą mogli zobaczyć mecze w piątek, sobotę oraz niedzielę, a transmisje będą przeprowadzone z Łodzi, Kielc oraz...

więcej →

3 liga gr. IV: Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Już dziś zostanie rozegrane zaległe starcie 3. kolejki 3 ligi gr. IV, w którym to czeka nas potyczka Siarki Tarnobrzeg z Podhalem Nowy Targ! Oglądajcie LIVE.

więcej →

Mecze Wigier Suwałki z Motorem Lublin oraz Bytovią Bytów na żywo w TVP Sport

Spadkowicz z Fortuna 1 ligi dwukrotnie w październiku zagości na kanałach sportowych TVP. Mecze Wigier z Motorem oraz Bytovią będzie można zobaczyć na żywo w telewizji oraz internecie.

więcej →

Niedzielne mecze Fortuna 1 ligi - 4 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 7. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Sobotnie mecze 2 ligi - 3 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się siódma seria gier w piłkarskiej drugiej lidze. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Sobotnie mecze 3 ligi - 3 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz Wólczanki z Hetmanem czy starcie nieobliczanej Wisły z mającą wysokie aspiracje Stalówką. Emocji nie...

więcej →

Środowe mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 6. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Środowe mecze 2 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 5. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować niemal cały dzień przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Środowe mecze 3 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Dziś zostaną rozegrane kolejne mecze na trzecioligowym froncie. Będą to zaległe spotkania, które zostały przełożone z różnych względów. W planie znajduje się m.in. ciekawe starcie w Ostrowcu Świętokrzyskim  czy potyczka...

więcej →

Wtorkowe mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się szósta seria gier na zapleczu piłkarskiej elity. We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane dwa mecze. Jako pierwsi na murawę wybiegną piłkarze Widzewa Łódź i Zagłębia Sosnowiec, natomiast...

więcej →

2 liga: Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się 6. kolejka piłkarskiej drugiej ligi. We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane derby województwa warmińsko-mazurskiego pomiędzy Olimpią Elbląg a Sokołem Ostróda! Oglądajcie LIVE.

więcej →

Niedzielne mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 5. kolejki Fortuna 1 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Niedzielne mecze 3 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz beniaminka z Łagowa z pretendentem do awansu czy starcie nieobliczanej Wisły z rezerwami Pasów. Emocji...

więcej →

Sobotnie mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 5. kolejki Fortuna 1 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Piątkowe mecze 2 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpoczyna się kolejna seria gier na drugoligowym froncie. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Piątkowe mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpoczyna się kolejna seria gier na zapleczu piłkarskiej elity. Sympatycy pierwszoligowych zmagań mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

WIDEO: Karpaty Krosno - Czarni 1910 Jasło [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z zaległego meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Karpatami Krosno a Czarnymi 1910 Jasło jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

więcej →

WIDEO: Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z zaległego meczu 5. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Wisłą Sandomierz a Podhalem Nowy Targ jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

więcej →

WIDEO: Texom Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z zaległego meczu 3. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Texom Sokołem Sieniawa a Jutrzenką Giebułtów jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

więcej →

WIDEO: Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z zaległego meczu 3. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Podlasiem Biała Podlaska jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

więcej →