Spadkowicz z Fortuna 1 ligi dwukrotnie w październiku zagości na kanałach sportowych TVP. Mecze Wigier z Motorem oraz Bytovią będzie można zobaczyć na żywo w telewizji oraz internecie.


Tradycją powoli staje się transmitowanie meczów drugoligowych przez TVP Sport. Jak się okazuje, w październiku dwukrotnie na kanałach sportowych Telewizji Polskiej, będzie można zobaczyć Wigry Suwałki, spadkowicza z Fortuna 1 ligi. Chodzi o mecze 8 i 9. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi.

Pierwszy mecz będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę. Wtedy to podopieczni Dawida Szulczka zmierzą się u siebie z Motorem Lublin. Początek tego starcia został zaplanowany na godzinę 18. Po raz kolejny Wigry będzie można zobaczyć w niedzielę 18 października, podczas wyjazdowego meczu z Bytovią Bytów. Pierwszy gwizdek w tym starciu został zaplanowany na godzinę 15:30. 


Foto: Kacper Ząber/Garbarnia Kraków

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.