Już dziś rozpoczyna się kolejna seria gier na zapleczu piłkarskiej elity. Sympatycy pierwszoligowych zmagań mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Pierwszy gwizdek, inaugurujący piątkowe zmagania, zabrzmi punktualnie o 17:45 w Łodzi. Tam Widzew Łódź podejmie GKS 1962 Jastrzębie, które będzie gospodarzem tegoż starcia. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź [TRASMISJA NA ŻYWO]

Kolejne piątkowe spotkania na pierwszoligowym froncie będą transmitowane za darmo. Mecze te będą jednak bez komentatora oraz pokazywane z jednej kamery. Co nas jeszcze dziś czeka? O godzinie 18 swój mecz rozpocznie Bruk-Bet Termalica Nieciecza z Arką Gdynia. Oba zespoły walczą o promocję do PKO Ekstraklasy oraz w minionej kolejce zdobyły komplet oczek. Nudy w Niecieczy z pewnością być nie powinno. Mecz możecie oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia [TRASMISJA NA ŻYWO]

Punktualnie o godzinie 19, arbiter Jacek Małyszek z Lublina rozpocznie zawody pomiędzy GKS-em Tychy a Apklan Resovią. Nastroje w obu obozach nie są najlepsze i dziś każda z ekip będzie chciała wygrać. Rzeszowianie liczą na przełamanie, choć łatwo nie będzie. Mecz możecie oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego dostępny jest poniżej.

Fortuna 1 liga: GKS Tychy - Apklan Resovia [TRASMISJA NA ŻYWO]

Trzy kwadranse później Stomil Olsztyn podejmie Zagłębię Sosnowiec. Zarówno jedni jak i drudzy sezon rozpoczęli nie najlepiej, choć w lepszym położeniu na ten moment są goście. Stomil liczy w końcu na przełamanie, jednak zespół z Sosnowca też ma podobne plany. Mecz możecie oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego dostępny jest poniżej.

Fortuna 1 liga: Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec [TRASMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie rozpocznie się mecz Odry Opole z GKS-em Bełchatów. Lepsze humory przed pierwszym gwizdkiem z pewnością mają gospodarze, którzy w sobotę wygrali w Nowym Sączy. Bełchatowianie natomiast ugrali oczko z ekipą z Tych, wobec czego dziś będą chcieli pójść za ciosem. Zapowiada się więc bardzo ciekawe starcie. Mecz możecie oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego dostępny jest poniżej.

Fortuna 1 liga: Odra Opole - GKS Bełchatów [TRASMISJA NA ŻYWO]


Foto: Tomasz Chabior

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.