Dawid Kroczek nowym trenerem Apklan Resovi

Resovia przedstawiła dzisiaj nowego szkoleniowca, który zajął miejsce Radosława Mroczkowskiego - został nim Dawid Kroczek.

więcej →

Radosław Mroczkowski zwolniony z Apklan Resovii

Prawdziwe fatum trenerskie obserwujemy w tym tygodniu, tym razem padło na byłego szkoleniowca Resovii - Radosława Mroczkowskiego.

więcej →

Bartłomiej Kiełbasa kolejnym wzmocnieniem Stali Stalowa Wola

Do Stali Stalowa Wola dołączył jeszcze jeden nowy zawodnik. Został nim Bartłomiej Kiełbasa, który na zasadzie wypożyczenia z Apklan Resovii trafił na Hutniczą 10A.

więcej →

Remis Apklan Resovii z Puszczą Niepołomice na zdjęciach

Mamy dla Was fotogalerię z meczu Apklan Resovii z Puszczą Niepołomice, rozegranego w ramach 4. kolejki Fortuna 1 ligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Autorem zdjęć jest Patryk Górecki

więcej →

Daniel Pietraszkiewicz wypożyczony na rok do Apklan Resovii

Pierwszoligowa Apklan Resovia wypożyczyła piłkarza z PKO Ekstraklasy. Mowa tutaj o Danielu Pietraszkiewiczu, który na zasadzie transferu czasowego przeszedł z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

więcej →

Zwycięstwo Skry Częstochowa z Apklan Resovią na zdjęciach

Zobaczcie fotogalerię z meczu 3. kolejki Fortuna 1 ligi pomiędzy Apklan Resovią a Skrą Częstochowa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem beniaminka w stosunku 1-0. Autorem zdjęć jest Patryk Górecki.

więcej →

Jarosław Czernysz wypożyczony do Polonii Bytom

Kolejny piłkarz Apklan Resovii w nadchodzącym sezonie zagra w 3 lidze. Tym razem chodzi o Jarosława Czernysza, który został wypożyczony do Polonii Bytom.

więcej →

Szymon Feret nowym zawodnikiem TEXOM Sokoła Sieniawa

TEXOM Sokół Sieniawa pozyskał piłkarza Apklan Resovii, która występuje w Fortuna 1 lidze. Mowa o Szymonie Ferecie, który został zarejestrowany przez trzecioligowca.

więcej →

Kamil Radulj został nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Popularna "Stalówka" odpaliła bombę transferową. Jej szeregi zasilił Kamil Radulj, który ostatnio grał w Apklan Resovii. Tym samym Stal Stalowa Wola potwierdza, że w przyszłym sezonie interesuje ją awans do...

więcej →

Patryk Kapuściński został nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ

Podhale Nowy Targ nie zatrzymuje się i kontraktuje kolejnych graczy. Dziś klub ogłosił pozyskanie Patryka Kapuścińskiego z TEXOM Sokoła Sieniawa.

więcej →

Jakub Persak kolejnym wzmocnieniem Stali Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola potwierdziła dziś kolejne letnie wzmocnienie. Do ekipy Rolanda Thomasa tym razem dołączył Jakub Persak, który został wypożyczony z Apklan Resovii.

więcej →

Adrian Dziubiński został nowym piłkarzem Chełmianki Chełm

Chełmianka Chełm dokonała bardzo ciekawego transferu. Nowym zawodnikiem lubelskiego trzecioligowca, został Adrian Dziubiński, który ostatnio grał w Apklan Resovii.

więcej →

Apklan Resovia pokonała Bruk-Bet Termalikę Nieciecza!

W 21. kolejce Fortuna 1 Ligi, lider z Niecieczy został pokonany przez Apklan Resovię, która broni się przed spadkiem. Rzeszowianie mogą złapać oddech w walce o utrzymanie. 

więcej →

Zwycięstwo Apklan Resovii z Puszczą Niepołomice na zdjęciach

Piłkarze Apklan Resovii w piątkowym meczu pokonali Puszczę Niepołomice w stosunku 2-1. Gole dla "Pasiaków" zdobywali Jakub Wróbel oraz Kamil Słaby, natomiast dla "Żubrów" trafił Jewhen Radionow z rzutu karnego. Spotkanie...

więcej →

Grzegorz Płatek związał się umową z Olimpią Grudziądz!

Drugoligowa Olimpia Grudziądz ogłosiła nazwisko nowego zawodnika. Chodzi o Grzegorza Płatka, który do ekipy z województwa kujawsko-pomorskiego trafił z Apklan Resovii, beniaminka Fortuna 1 ligi.

więcej →

Przemysław Brychlik wzmocnił Polonię Środa Wielkopolska!

Polonia Środa Wielkopolska w rundzie wiosennej będzie walczyć o awans do 2 ligi. Dziś klub ogłosił pozyskanie Przemysława Brychlika, napastnika z pierwszoligowej Apklan Resovii.

więcej →

Przemysław Brychlik rozwiązał umowę z Apklan Resovią

Spory ruch się ostatnio zrobił w Apklan Resovii. Klub potwierdził ostatnio pozyskanie nowych zawodników, a mianowicie Kamila Antonika, Jakuba Wróbla oraz Karola Dybowskiego. Dziś natomiast, klub rozwiązał umowę z Przemysławem...

więcej →

Apklan Resovia ogłosiła plan przygotowań do piłkarskiej wiosny!

Pierwszoligowa Apklan Resovia ogłosiła plan przygotowań do piłkarskiej wiosny. Zespół rozegra w zimie sześć gier kontrolnych, a ponadto weźmie udział w obozie dochodzeniowym. Pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek.

więcej →

Mateusz Kantor odszedł z Apklan Resovii! Zmiany także w sztabie szkoleniowym

Mateusz Kantor wiosną nie będzie bronił barw pierwszoligowej Apklan Resovii. Zawodnik rozwiązał umowę za porozumieniem stron. To jednak nie koniec. Nastąpiły także zmiany w sztabie szkoleniowym, którego nie będą już...

więcej →

Odwołane mecze na szczeblu centralnym 23-26 października [ROZPISKA]

Przed nami piłkarski weekend szczeblu centralnym. Spotkania te niestety odbędą się bez udziału publiczności. Kilka spotkań natomiast nie dojdzie do skutku. Sprawdźcie o które mecze chodzi.

więcej →