Josip Soljić podpisał umowę z Kotwicą Kołobrzeg

Drugoligowa Kotwica Kołobrzeg potwierdziła kolejne wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Josip Soljić z Apklan Resovii.

więcej →

Kamil Antonik na dłużej w Apklan Resovii Rzeszów

23-letni pomocnik pierwszoligowej Apklan Resovii, podpisał nowy kontrakt na sezon 2022/23 z opcją przedłużenia o kolejny.

więcej →

Sebastian Usarz został wypożyczony do TEXOM Sokoła Sieniawa

TEXOM Sokół Sieniawa ma nowego piłkarza. Do trzecioligowca z województwa podkarpackiego został wypożyczony z Apklan Resovii Sebastian Usarz.

więcej →

Jakub Persak został wypożyczony do WATKEM Korony Rzeszów

WATKEM Korona Rzeszów pozyskała piłkarza Apklan Resovii. Mowa tutaj o Jakubie Persaku, który do beniaminka 3 ligi gr. IV trafił na zasadzie wypożyczenia.

więcej →

Bojan Gvozdenović i Rudinilson nowymi zawodnikami Wigier Suwałki

Wigry Suwałki potwierdziły dziś dwa wzmocnienia. Do ekipy drugoligowca dołączyli Bojan Gvozdenović z Apklan Resovii oraz Rudinilson z Żalgrisu Kowno.

więcej →

Stal Stalowa Wola skróciła wypożyczenie Jakuba Persaka

Jakub Persak nie jest już piłkarzem Stali Stalowa Wola. Jak poinformował oficjalny serwis klubu, wypożyczenie obrońcy z Apklan Resovii zostało skrócone.

więcej →

Daniel Morys od lipca w Apklan Resovi Rzeszów

Wychowanek Wisły Kraków, Daniel Morys, który w obecnym sezonie reprezentuje barwy Garbarni Kraków, oficjalnie od lipca zostanie zawodnikiem pierwszoligowej Apklan Resovi Rzeszów.

więcej →

Karol Twardowski został wypożyczony do Wólczanki Wólka Pełkińska

Piłkarz z Fortuna 1 ligi w rundzie wiosennej będzie występował w Wólczance Wólka Pełkińska. Mowa tutaj o Karolu Twardowskim, który ostatnio był związany z Apklan Resovią.

więcej →

Jarosław Czernysz został wypożyczony do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ma nowego piłkarza. Do ekipy "pomarańczowo-czarnych" został wypożyczony Jarosław Czernych, który w rundzie jesiennej występował w Polonii Bytom.

więcej →

Paweł Wojciechowski wzmocnił Apklan Resovię

Apklan Resovia ogłosiła drugie zimowe wzmocnienie. Do zespołu dowodzonego przez Dawida Kroczka dołączył Paweł Wojciechowski, który ostatnio występował w Górniku Łęczna.

więcej →

Konrad Domoń zagra w Siarce Tarnobrzeg?

Konrad Domoń znalazł się na celowniku trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg. 35-letni obrońca w rundzie jesiennej był związany z Apklan Resovią, która rywalizuje w Fortuna 1 lidze.

więcej →

Maksymilian Hebel w rundzie wiosennej zagra w Wieczystej Kraków

Działacze Wieczystej Kraków nie zamierzali czekać do lata. Czwartoligowiec z województwa małopolskiego dogadał się z Apklan Resovią i Maksymilian Hebel do ekipy "żółto-czarnych" dołączy już teraz.

więcej →

Maksymilian Hebel trafi do Wieczystej Kraków?

Czwartoligowa Wieczysta Kraków wiosną będzie walczyć o awans do 3 ligi gr. IV. Jak poinformował Kamil Bętkowski, do ekipy "żółto-czarnych" trafić może Maksymilian Hebel z pierwszoligowej Apklan Resovii.

więcej →

Plan przygotowań Apklan Resovii Rzeszów

Poznaliśmy plan zimowych przygotowań Apklan Resovii Rzeszów przed rozpoczęciem rozgrywek wiosennych sezonu 2021/2022 Fortuna 1 Ligi. Resoviacy wrócą do zajęć 10 stycznia.

więcej →

Klaudiusz Krasa odejdzie z Olimpii Elbląg! Będzie nowym piłkarzem Apklan Resovii

Poznaliśmy pierwsze wzmocnienie pierwszoligowej Aplan Resovii. Zostanie nim Klaudiusz Krasa, który w minionej rundzie występował w Olimpii Elbląg.

więcej →

Szymon Mazur, Bartłomiej Pleskacz i Maciej Orzechowski będą sprawdzani przez Apklan Resovię

Kolejni młodzi piłkarze pojawią się na testach w Apklan Resovii. Tym razem mowa o Szymonie Mazurze z WATKEM Korony Rzeszów oraz Bartłomieju Pleskaczu i Macieju Orzechowskim z Tomasovii Tomaszów Lubelski.

więcej →

Tomasz Mucha i Michał Smoleń z Czarnych Połaniec będą testowani w Apklan Resovii

Dwóch zawodników trzecioligowych Czarnych Połaniec rozpocznie testy w pierwszoligowej Apklan Resovii. Mowa tutaj o Tomaszu Musze oraz Michale Smoleniu.

więcej →

Dawid Kroczek nowym trenerem Apklan Resovi

Resovia przedstawiła dzisiaj nowego szkoleniowca, który zajął miejsce Radosława Mroczkowskiego - został nim Dawid Kroczek.

więcej →

Radosław Mroczkowski zwolniony z Apklan Resovii

Prawdziwe fatum trenerskie obserwujemy w tym tygodniu, tym razem padło na byłego szkoleniowca Resovii - Radosława Mroczkowskiego.

więcej →

Bartłomiej Kiełbasa kolejnym wzmocnieniem Stali Stalowa Wola

Do Stali Stalowa Wola dołączył jeszcze jeden nowy zawodnik. Został nim Bartłomiej Kiełbasa, który na zasadzie wypożyczenia z Apklan Resovii trafił na Hutniczą 10A.

więcej →