Apklan Resovia ogłosiła drugie zimowe wzmocnienie. Do zespołu dowodzonego przez Dawida Kroczka dołączył Paweł Wojciechowski, który ostatnio występował w Górniku Łęczna.


Paweł Wojciechowski został nowym zawodnikiem pierwszoligowej Apklan Resovii. 31-latek podpisał półtoraroczną umowę, która zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Napastnik w minionej rundzie uzbierał 12 spotkań w PKO Ekstraklasie. To już drugie zimowe wzmocnienie "Pasiaków", wcześniej do drużyny dołączył Klaudiusz Krasa z Olimpii Elbląg

Nowy nabytek rzeszowskiego klubu urodził się we Wrocławiu, a jego pierwszym klubem była Odra Malczyce. Następnie trafił do Śląska Wrocław, a ponadto był także związany z Miedzią Legnica, UKP Zielona Góra, Promieniem OpalenicaMurcia Deportivo CFsc HeerenveenWillem II TilburgFK Mińsk, Szachtiorem Szoligorsk, Zawiszą Bydgoszcz, Chrobrym Głogów, Odrą Opole oraz Ruchem Chorzów.


Foto: Apklan Resovia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.