NA ŻYWO: Apklan Resovia - Chojniczanka Chojnice (14.05.2023)

Relacja na żywo z meczu Fortuna 1. Ligi pomiędzy Apklan Resovią a Chojniczanka Chojnice. Początek w niedzielę 14 maja o godz. 18.

więcej →

Josip Soljić podpisał umowę z Kotwicą Kołobrzeg

Drugoligowa Kotwica Kołobrzeg potwierdziła kolejne wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Josip Soljić z Apklan Resovii.

więcej →

Kamil Antonik na dłużej w Apklan Resovii Rzeszów

23-letni pomocnik pierwszoligowej Apklan Resovii, podpisał nowy kontrakt na sezon 2022/23 z opcją przedłużenia o kolejny.

więcej →

Sebastian Usarz został wypożyczony do TEXOM Sokoła Sieniawa

TEXOM Sokół Sieniawa ma nowego piłkarza. Do trzecioligowca z województwa podkarpackiego został wypożyczony z Apklan Resovii Sebastian Usarz.

więcej →

Jakub Persak został wypożyczony do WATKEM Korony Rzeszów

WATKEM Korona Rzeszów pozyskała piłkarza Apklan Resovii. Mowa tutaj o Jakubie Persaku, który do beniaminka 3 ligi gr. IV trafił na zasadzie wypożyczenia.

więcej →

Bojan Gvozdenović i Rudinilson nowymi zawodnikami Wigier Suwałki

Wigry Suwałki potwierdziły dziś dwa wzmocnienia. Do ekipy drugoligowca dołączyli Bojan Gvozdenović z Apklan Resovii oraz Rudinilson z Żalgrisu Kowno.

więcej →

Stal Stalowa Wola skróciła wypożyczenie Jakuba Persaka

Jakub Persak nie jest już piłkarzem Stali Stalowa Wola. Jak poinformował oficjalny serwis klubu, wypożyczenie obrońcy z Apklan Resovii zostało skrócone.

więcej →

Daniel Morys od lipca w Apklan Resovi Rzeszów

Wychowanek Wisły Kraków, Daniel Morys, który w obecnym sezonie reprezentuje barwy Garbarni Kraków, oficjalnie od lipca zostanie zawodnikiem pierwszoligowej Apklan Resovi Rzeszów.

więcej →

Karol Twardowski został wypożyczony do Wólczanki Wólka Pełkińska

Piłkarz z Fortuna 1 ligi w rundzie wiosennej będzie występował w Wólczance Wólka Pełkińska. Mowa tutaj o Karolu Twardowskim, który ostatnio był związany z Apklan Resovią.

więcej →

Jarosław Czernysz został wypożyczony do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ma nowego piłkarza. Do ekipy "pomarańczowo-czarnych" został wypożyczony Jarosław Czernych, który w rundzie jesiennej występował w Polonii Bytom.

więcej →

Paweł Wojciechowski wzmocnił Apklan Resovię

Apklan Resovia ogłosiła drugie zimowe wzmocnienie. Do zespołu dowodzonego przez Dawida Kroczka dołączył Paweł Wojciechowski, który ostatnio występował w Górniku Łęczna.

więcej →

Konrad Domoń zagra w Siarce Tarnobrzeg?

Konrad Domoń znalazł się na celowniku trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg. 35-letni obrońca w rundzie jesiennej był związany z Apklan Resovią, która rywalizuje w Fortuna 1 lidze.

więcej →