Resovia przedstawiła dzisiaj nowego szkoleniowca, który zajął miejsce Radosława Mroczkowskiego - został nim Dawid Kroczek.

Klub z Rzeszowa przedstawił osobę, która poprowadzi drużynę w najbliższych spotkaniach. Pierwszym poważnym sprawdzianem jest spotkanie w ramach Fortuna Pucharu Polski, w którym Resovia zmierzy się z łódzkim Widzewem

Wybór władz klubu jest zaskakujący, bowiem nowym trenerem został 32-letni Dawid Kroczek

Zarząd Klubu CWKS RESOVIA Rzeszów S.A. informuje, że funkcja pełniącego obowiązki pierwszego trenera Apklan Resovii Rzeszów powierzona została Dawidowi Kroczkowi, dotychczasowemu asystentowi w sztabie szkoleniowym - czytamy na oficjalnej stronie "Pasiaków". - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacje.

Nowy opiekun Apklan Resovi związany był już wcześniej z drużyną, znajdował się w on w sztabie szkoleniowym "Pasiaków". Wybór zaskakuje bo w kuluarach poruszano poważne nazwiska w środowisku trenerskim m.in. Marcina Brosza, Ryszarda Tarasiewicza, Enkeleida Dobiego oraz Adama Noconia.

Foto: Resovia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.