Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 5. kolejki Fortuna 1 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Pierwszy gwizdek, inaugurujący niedzielne zmagania, zabrzmi punktualnie o 12:40 w Łodzi. Tam ŁKS Łódź podejmie Sandecję Nowy Sącz. Obie ekipy do dzisiejszego spotkania przystępują w zgoła odmiennych nastrojach. ŁKS pokonał na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec, natomiast Sandecja musiała uznać wyższość Odry Opole. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O godzinie 16 natomiast, Puszcza Niepołomice rozpocznie mecz z Chrobrym Głogów. Lepsze humory przed dzisiejszą potyczką z pewnością mają goście, którzy w minionej kolejce pokonali GKS 1962 Jastrzębie. Puszcza natomiast pauzowała, ponieważ mecz z Radomiakiem Radom został przełożony, wobec czego z pewnością jest głodna gry. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla. Link do tego meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Anna Jajkiewicz/PGE Stal Mielec

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.