Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 6. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

Pierwszy gwizdek, inaugurujący środowe zmagania, zabrzmi punktualnie o 16 w Nowym Sączu. Tam Sandecja Nowy Sącz powalczy o pierwsze punkty w trwających rozgrywkach Fortuna 1 ligi. Jej rywale będzie Stomil Olsztyn, który w minionej kolejce pokonał Zagłębie Sosnowiec. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dwie godziny później, rozpocznie się mecz Górnika Łęczna z Chrobrym Głogów. Gospodarze tego starcia w niedzielę przegrali w Niepołomicach, zaś Górnik wygrał u siebie z Radomiakiem. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Górnik Łęczna - Chrobry Głogów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziesięć minut później, Korona Kielce podejmie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Podopieczni Macieja Bartoszka w sobotę zremisowali w Legnicy, zaś ekipa Słoników musiała uznać wyższość Arki. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w internecie lub w telewizji. Transmisję dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Ekstra, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O godzinie 18:30, Odra Opole rozpocznie mecz z Apklan Resovią. Zespół dowodzony przez Dietmara Brehmera do dzisiejszego spotkania przystąpi w bardzo dobrych humorach, bowiem w piątek pokonał on u siebie zespół z Bełchatowa. Pasiaki natomiast przegrały w Tychach. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Odra Opole - Apklan Resovia [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Pół godziny później, GKS Bełchatów w derbach województwa łódzkiego podejmie ŁKS Łódź. Gospodarze tego spotkania w piątek przegrali w Opolu, natomiast ŁKS w trwającym sezonie nie zaznał goryczy porażki. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: GKS Bełchatów - ŁKS Łódź [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O tej samej porze, Radomiak Radom zagra z Miedzią Legnica. Mecz odbędzie się w Pruszkowie, gdzie Radomiak rozgrywa swoje domowe mecze. Podopieczni Dariusza Banasika w sobotę przegrali w Łęcznej, natomiast Miedź zremisowała u siebie z Koroną. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Radomiak Radom - Miedź Legnica [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Także o 19, Puszcza Niepołomice zagra z GKS-em 1962 Jastrzębie. Gospodarze tego meczu w niedzielę pokonali Chrobrego, natomiast zespół z Jastrzębia przegrał z Widzewem Łódź. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Puszcza Niepołomice - GKS 1962 Jastrzębie [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Tomasz Chabior

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.