Niedzielne mecze 3 ligi - 18 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz Świtu Skolwin z Flotą Świnoujście czy starcie Wólczanki Wólka Pełkińska z Wisłoką Dębica. Emocji nie...

więcej →

Sobotnie mecze 2 ligi - 17 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 9. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować niemal cały dzień przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Sobotnie mecze 4 ligi - 17 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Mecze od dziś odbywają się bez udziału publiczności, wobec czego trzeba ratować się transmisjami. My wychodzimy Wam naprzeciw i w jednym miejscu dajemy odnośniki do transmisji meczów czwartoligowych. Sprawdźcie dzisiejszy...

więcej →

Sobotnie mecze Fortuna 1 ligi - 17 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne mecze 9. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Sobotnie mecze 3 ligi - 17 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz Avii Świdnik z Wisłą Sandomierz czy starcie Stali Stalowa Wola ze Stalą Kraśnik. Emocji...

więcej →

2 liga: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziś zostanie rozegrane starcie inaugurujące 9. kolejki 2 ligi, w którym to czeka nas potyczka Chojniczanki Chojnice z KKS-em 1925 Kalisz! Oglądajcie LIVE.

więcej →

Piątkowe mecze Fortuna 1 ligi - 16 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się 9. kolejka Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Mecze 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski transmitowane na kanałach sportowych Polsatu

Znany jest plan transmisji 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski na sportowych Polsatu. Kibice będą mogli zobaczyć mecze od czwartku do wtorku, a transmisje będą przeprowadzone m.in. z Łodzi, Szczecina oraz...

więcej →

3 liga gr. III: Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziś zostanie rozegrany zaległy mecz 2. kolejki 3 ligi gr. III, w którym to czeka nas potyczka Polonii Bytom z Gwarkiem Tarnowskie Góry! Oglądajcie LIVE.

więcej →

3 liga gr. IV: Jutrzenka Giebułtów - Stal Stalowa Wola [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziś zostanie rozegrany zaległy mecz 6. kolejki 3 ligi gr. IV, w którym to czeka nas potyczka Jutrzenki Giebułtów ze Stalą Stalowa Wola! Oglądajcie LIVE.

więcej →

Fortuna 1 liga: Korona Kielce - Odra Opole [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziś zostanie rozegrany ostatni mecz 8. kolejki Fortuna 1 ligi, w którym to czeka nas potyczka Korony Kielce z Odrą Opole! Oglądajcie LIVE.

więcej →

3 liga gr. IV: ŁKS Probudex Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziś zostanie rozegrany ostatni mecz 14. kolejki 3 ligi gr. IV, w którym to czeka nas potyczka ŁKS-u Probudex Łagów z Orlętami Radzyń Podlaski! Oglądajcie LIVE.

więcej →

Mecz Wigier Suwałki z Chojniczanką Chojnice pokaże TVP Sport

Spadkowicz z Fortuna 1 ligi po raz kolejny w październiku zagości na kanale TVP Sport. Ekipa z Suwałk  w kolejnym telewizyjnym meczu, podejmie innego spadkowicza, a mianowicie ekipę Chojniczanki.

więcej →

Sobotnie mecze Fortuna 1 ligi - 10 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 8. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Sobotnie mecze 3 ligi - 10 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz KS-u Wiązownica ze Stalówką czy starcie ROW-u 1964 z walczącym o awans do 2...

więcej →

4 liga podkarpacka: Watkem Korona Rzeszów - Karpaty Krosno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Przed nami hit kolejki w 4 lidze podkarpackiej. Oba zespoły mają wysokie aspiracje, a dziś będą mieli okazje sprawdzić, który jest lepszy. Transmisja z tego meczu jest dostępna na żywo...

więcej →

Sobotnie mecze 2 ligi - 10 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 8. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować niemal cały dzień przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

3 liga gr. III: Polonia Bytom - Ślęza Wrocław [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Już dziś zostanie zainaugurowana dwunasta seria gier w 3 lidze gr. IV. Polonia Bytom na stadionie Szombierek podejmie Ślęzę Wrocław, a więc aktualnego lidera rozgrywek. Oglądajcie LIVE!

więcej →

Piątkowe mecze Fortuna 1 ligi - 9 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się 8. kolejka Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Superpuchar Polski: Legia Warszawa - Cracovia [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Już dziś zostanie rozegrany pojedynek o Superpuchar Polski. W nim naprzeciw siebie stanie mistrz Polski sezonu 2019/20 oraz zdobywca Totolotek Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się na stadionie mistrza kraju, a...

więcej →