Już dziś zostaną rozegrane kolejne mecze 9. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Dziś zostaną rozegrane dwa mecze. Na pierwszy ogień, Górnik Łęczna punktualnie o 12:40 zagra z Widzewem Łódź. Podopieczni Kamila Kieresia w minionej kolejce nie grali, bowiem piłkarze Puszczy Niepołomice zostali powołani do reprezentacji narodowych. Widzew natomiast wygrał z Sandecją Nowy Sącz, wobec czego z pewnością będzie chciał pójść za ciosem. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, a możecie go oglądać w internecie lub w telewizji. Transmisję dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Górnik Łęczna - Widzew Łódź [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O 14 natomiast, Stomil Olsztyn podejmie Arkę Gdynia. Obie ekipy w minionej kolejce ugrały oczko, choć lepsze humory z pewnością mają gospodarze, którzy ten punkt wyrwali, strzelając gola niemal w ostatniej akcji. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli zainkasować komplet oczek. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Stomil Olsztyn - Arka Gdynia [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Tomasz Chabior

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.