Dziś zostanie rozegrany zaległy mecz 6. kolejki 3 ligi gr. IV, w którym to czeka nas potyczka Jutrzenki Giebułtów ze Stalą Stalowa Wola! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o godzinie 14, zostanie rozegrany zaległy mecz 6. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Jutrzenką Giebułtów a Stalą Stalowa Wola. Oba zespoły do dzisiejszego starcia podchodzą w zgoła odmiennych nastrojach. Podopieczni Szymona Szydełko w sobotnie popołudnie rozbili na wyjeździe KS Wiązownica, natomiast Jutrzenka zremisowała z Hetmanem Zamość.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest Stalówka, która na ten moment zajmuje siódme miejsce, z dorobkiem dwudziestu trzech punktów, na co składa się 7 zwycięstw, 2 remisy oraz trzy porażki. Jutrzenka natomiast zajmuje przedostatnie, 20. miejsce, z dorobkiem dziewięciu punktów, na co składają się 2 zwycięstwa, 3 remisy oraz sześć porażek. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Prądniczanki Kraków, który mieści się przy ul. św. Andrzeja Boboli 5.

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na dzisiejszej potyczce, będą mogli obejrzeć ten mecz na żywo w internecie. Transmisję z tego starcia możecie oglądać w systemie PPV na kanale Futbol-Małopolska za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 14,90 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Jutrzenka Giebułtów - Stal Stalowa Wola [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.