Dziś zostanie rozegrany ostatni mecz 14. kolejki 3 ligi gr. IV, w którym to czeka nas potyczka ŁKS-u Probudex Łagów z Orlętami Radzyń Podlaski! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o godzinie 15, zostanie rozegrany ostatni mecz 14. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy ŁKS-em Probudex Łagów a Orlętami Radzyń Podlaski. Oba zespoły do dzisiejszego starcia podchodzą w zgoła odmiennych nastrojach. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego w środowe popołudnie pokonali w zaległym meczu KS Wiązownica, natomiast Orlęta w niedzielę przegrali ze Stalą Kraśnik.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest ekipa z Łagowa, która na ten moment zajmuje 5. miejsce, z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów, na co składa się 6 zwycięstw, 4 remisy oraz trzy porażki. Orlęta natomiast zajmują piętnaste miejsce, z dorobkiem piętnastu punktów. Na ten dorobek składają się 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 6 porażek. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem dzięki wygranej, zespół z Radzynia Podlaskiego może awansować na dziesiąte miejsce.

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na dzisiejszej potyczce, będą mogli obejrzeć ten mecz na żywo w internecie. Transmisję z tego starcia możecie oglądać w systemie PPV na kanale MySportTV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 13,90 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: ŁKS Probudex Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Gotyk/Wisłoka Dębica

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.