Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 8. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Pierwszy gwizdek, inaugurujący sobotnie zmagania, zabrzmi punktualnie o 12:40 w Gdyni. Tam Arka Gdynia podejmie ŁKS Łódź w meczu na szczycie Fortuna 1 ligi. Humory obu ekip przed dzisiejszym meczem są zgoła odmienne. ŁKS po dość szalonym, ale i też kontrowersyjnym meczu pokonał beniaminka z Rzeszowa. Arka natomiast zremisowała bezbramkowo w Opolu. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w internecie lub w telewizji. Transmisję dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Arka Gdynia - ŁKS Łódź [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Kolejny mecz rozegrany zostanie o godzinie 17. Wtedy to Stomil Olsztyn zagra z Apklan Resovią. Podopieczni Szymona Grabowskiego są mocno poirytowani zeszłotygodniową porażką w Łodzi i dziś z pewnością będą chcieli wygrać. Stomil także liczy na trzy oczka.  Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Stomil Olsztyn - Apklan Resovia [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Godzinę później, GKS Bełchatów na własnym stadionie, zagra z Zagłębiem Sosnowiec. Lepsze humory przed dzisiejszym spotkaniem, z pewnością mają goście z Sosnowca, którzy w minionej kolejce, pewnie pokonali u siebie Sandecje Nowy Sącz. Bełchatowianie natomiast, ugrali punkt w starciu ze Stomilem. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Paweł Golonka/Apklan Resovia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.