Dziś zostanie rozegrany zaległy mecz 2. kolejki 3 ligi gr. III, w którym to czeka nas potyczka Polonii Bytom z Gwarkiem Tarnowskie Góry! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o godzinie 15, zostanie rozegrany zaległy mecz 2. kolejki 3 ligi gr. III pomiędzy Polonią Bytom a Gwarkiem Tarnowskie Góry. Oba zespoły do dzisiejszego starcia podchodzą w nienajlepszych nastrojach. Podopieczni Kamila Rakoczego w piątkowe popołudnie przegrali na stadionie Szombierek ze Ślęzą Wrocław, natomiast Gwarek musiał uznać wyższość LKS-u Goczałkowice Zdrój.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest ekipa z Bytomia, która na ten moment zajmuje trzecie miejsce, z dorobkiem dwudziestu jeden punktów, na co składa się 6 zwycięstw, 3 remisy i jedna porażka. Gwarek natomiast zajmuje dziewiątą lokatę, z dorobkiem piętnastu punktów, na co składają się 4 zwycięstwa, 3 remisy i dwie porażki. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem dzięki wygranej, Polonia może odskoczyć na cztery punkty ekipie z Goczałkowic Zdroju.

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na dzisiejszej potyczce, będą mogli obejrzeć ten mecz na żywo w internecie. Transmisję z tego starcia możecie oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 10 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. III: Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Krzysztof Kadis/Polonia Bytom

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.