Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 9. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować niemal cały dzień przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Sobotnie zmagania zainaugurują dwa mecze zaplanowane na godzinę 15. Stal Rzeszów u siebie zagra z rezerwami Śląska Wrocław. Podopieczni duetu Marcin Wołowiec-Krzysztof Łętocha po remisie z Garbarnią Kraków, będą chcieli się przełamać. Beniaminek natomiast w minionej kolejce pokonał Chojniczankę Chojnice, pretendenta do awansu. Obie ekipy z pewnością będą chciały sięgnąć po komplet oczek. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Hutnik Kraków na Suchych Stawach podejmie Skrę Częstochowa. Zespół dowodzony przez Leszka Janiczaka w minionej kolejce przegrał z Błękitnymi Stargard, natomiast Skra pewnie pokonała Sokoła Ostróda. Nowohucianie będą chcieli udanie przywitać się ze swoim zmodernizowanym stadionem w drugiej lidze. Obie ekipy z pewnością będą chciały sięgnąć po komplet oczek. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Hutnik Kraków - Skra Częstochowa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Godzinę później, Górnik Polkowice na własnym obiekcie sprawdzi formę Znicza Pruszków. Oba zespoły przed dzisiejszą potyczką mają całkiem niezłe nastroje. Ekipa Janusza Niedźwiedzia wygrała w Grudziądzu, natomiast Znicz u siebie pokonał rezerwy Lecha Poznań. Obie ekipy z pewnością będą chciały sięgnąć po komplet oczek. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Górnik Polkowice - Znicz Pruszków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Sobotnie zmagania zakończy pojedynek Pogoni Siedlce z Olimpią Grudziądz. Biało-zieloni przed pierwszym gwizdkiem nie mają najlepszych humorów, bowiem w minionej kolejce musieli oni uznać wyższość ekipy z Polkowic. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego natomiast w minionej kolejce pauzowali, wobec czego są głodni gry. Obie ekipy z pewnością będą chciały sięgnąć po komplet oczek. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale MKP Pogoń Siedlce. Link do niego dostępny jest poniżej. 

2 liga: Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.